Omyvatelná barva za plynový sporák

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kachna.87
Nováček 8 příspěvků 08.09.18 19:09
Omyvatelná barva za plynový sporák

Dobrý den maminky, ráda bych se zeptala, zda máte některá v kuchyni omyvatelnou barvu za plynovou varnou deskou? Řešíme novou kuchyň, ale nejsme si jistí, zda barva za plynovým sporákem nepopraská. Máte některá tuto zkušenost? Zajímá mě opravdu jen kombinace omyvatelná barva vs. plynový sporák (ne indukce a pod.) Děkuji mnohokrát :kytka:

Reakce:
Marffusha
Stálice 87 příspěvků 08.09.18 19:33

Za sporákem zkušenost nemám. Ale s barvou v jiné místnosti ano. Dulux easy care je omyvatelná a jsem s ní moc spokojená.

kachna.87
Nováček 8 příspěvků 08.09.18 20:31

@Marffusha Děkuji, Dulux máme vybranou, ale nejsme si právě jistí, zda nátěr vlivem vysokých teplot nepopraská, proto hledám někoho, kdo by měl zkušenost přímo s plynovým sporákem.

AnastazieB
Echt Kelišová 8465 příspěvků 08.09.18 20:38

@kachna.87 mám jí za plynovým sporákem a nepopraská.

kachna.87
Nováček 8 příspěvků 08.09.18 22:18

@AnastazieB Děkuji! :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >