Reklama

Omyvatelná barva za plynový sporák

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kachna.87
Nováček 8 příspěvků 08.09.18 19:09
Omyvatelná barva za plynový sporák

Dobrý den maminky, ráda bych se zeptala, zda máte některá v kuchyni omyvatelnou barvu za plynovou varnou deskou? Řešíme novou kuchyň, ale nejsme si jistí, zda barva za plynovým sporákem nepopraská. Máte některá tuto zkušenost? Zajímá mě opravdu jen kombinace omyvatelná barva vs. plynový sporák (ne indukce a pod.) Děkuji mnohokrát :kytka:

Reklama

Reakce:

Marffusha
Stálice 75 příspěvků 08.09.18 19:33

Za sporákem zkušenost nemám. Ale s barvou v jiné místnosti ano. Dulux easy care je omyvatelná a jsem s ní moc spokojená.

kachna.87
Nováček 8 příspěvků 08.09.18 20:31

@Marffusha Děkuji, Dulux máme vybranou, ale nejsme si právě jistí, zda nátěr vlivem vysokých teplot nepopraská, proto hledám někoho, kdo by měl zkušenost přímo s plynovým sporákem.

AnastazieB
Echt Kelišová 8300 příspěvků 08.09.18 20:38

@kachna.87 mám jí za plynovým sporákem a nepopraská.

kachna.87
Nováček 8 příspěvků 08.09.18 22:18

@AnastazieB Děkuji! :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Intuitivní Klusová se opět rozpovídala o dětech! Zajímá to ale někoho?

Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol si pozvala na potlach do pořadu V... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama