On hledá ji.. jsem z Brna, věk 34

19.2.21 21:04

On hledá ji.. jsem z Brna, věk 34

Ahoj, je mi 34 jsem z Brna a rád poznám spřízněnou duši (přítelkyni). Fotku pošlu, jsem 187cm tm. vlasy, modré oči, atletická postava. Zájmy mám různorodé: z přírody miluji les (hlavně v létě po dešti) a moře, ale mám rád i kopce/hory. Upřednostňuji zdravý životní styl (jídlo, myšlení a pohyb). Ze sportu rekreačně kolo a nárazově běh, squosh, fitko a hlavně procházení se v přírodě. Baví mě dlouhé cesty autem někam k moři, nebo alespoň občas výlet. Je mi jedno kolik máš dětí, podstatné je že jsi rozejitá, vdova.. co já vím.. prostě single a máš podobné zájmy.. Věk přiměřeně k mému abychom si rozuměli, možná jsi i starší, ale to mi určitě nevadí ani nebrání v tom, že ti i tak občas dám na zadek. No a teď jsi na řadě ty, předpokládám, že máš podobné zájmy, ale i tak napiš co máš ráda? Kam ráda chodíš? co tě baví? atd. Napiš do sz. Tak zatím ahoj :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
19.2.21 21:28

😲 cože dát na zadek? To napiš rovnou, že hledáš subminu.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.2.21 21:32

Proč na to vůbec reaguješ a ještě trapně? Vždyť to napsal hezky.. Vojto, přeju ať najdeš.. :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
1061
19.2.21 21:35
@Anonymní píše:
Proč na to vůbec reaguješ a ještě trapně? Vždyť to napsal hezky.. Vojto, přeju ať najdeš.. :srdce:

At uz je ten anonym kdokoli, tak je videt, ze nema nejmensi tuseni o kytkach :mrgreen:

Edit:
Ted je tam jako druhej anonym slunecnice, predtim tam byly dva tulipany :nevim:

Viditelne nevim o kytkach nic ja :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2463
19.2.21 21:51
@carsin píše:
At uz je ten anonym kdokoli, tak je videt, ze nema nejmensi tuseni o kytkach :mrgreen:

Edit:
Ted je tam jako druhej anonym slunecnice, predtim tam byly dva tulipany :nevim:

Viditelne nevim o kytkach nic ja :lol:

Občas to blbne, už se to párkrát stalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
LvE
256
21.2.21 21:25

To, co píšeš, je fajn…az moc fajn…tam bude nějaký zádrhel

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.2.21 21:44
@LvE píše:
To, co píšeš, je fajn…az moc fajn…tam bude nějaký zádrhel

podle SZ soudím že propaguješ placené (podvodné) seznamky, a pokud ne, tak máš sama nějaký zádrhel, a to v hlavě, nebo nízké sebevědomí. Přeji hodně štěstí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
LvE
256
21.2.21 21:52
8o
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4825
22.2.21 02:52
@VojtechBrno píše:
podle SZ soudím že propaguješ placené (podvodné) seznamky, a pokud ne, tak máš sama nějaký zádrhel, a to v hlavě, nebo nízké sebevědomí. Přeji hodně štěstí.

Zajimave. Myslim ze brzy potkas tu pravou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat