On nemá chuť na sex

Anonymní
19.4.21 14:56

On nemá chuť na sex

Holky prosím o radu… jak už z nadpisu samo vypovídá, přítel nemám takovou chuť na sex jako já… důvodem jsou prý jeho spatne sexuální zkušenosti z minulosti, jelikož není tam dole úplně největší… přitom o mě vi ze sex s nim mám rada a mohla bych ho mít kdykoliv… boji se toho aby mě dostatečně uspokojil… zkoušeli jsme i kotvicnikove tablety ale po dvou měsících pravidelného užívání prý žádnou změnu nepozoruje… nevím co ještě vyzkoušet, aby jeho chuť na sex byla větší, v budoucnu bychom chtěli miminko ale s naši intenzitou sexu 2×-3× za měsíc si to moc neumím představit… řekl mi ze se mnou je to jiné jak s ostatními ženami, záleží mu na mě a proto se boji, ze nedovede v posteli dobry výkon…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16734
19.4.21 15:22

A jak jste spolu dlouho? Ze začátku vztahu to bylo častěji? Já si myslím, že ten jeho důvod je bohužel spíš výmluva. Pokud by viděl, že se ti to líbí a sex si užíváte, určitě by kvůli tomu nechtěl méně často.. Takže buď má prostě menší libido, nebo jiný (zdravotní, psychický) problém. Na početí bohatě stačí jeden sex ve správnou dobu, s tím bych si hlavu nelámala, ale žít dlouhodobě s někým, kdo má tolik rozdílnou potřebu sexu, bych hodně zvážila..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
19.4.21 15:28

@unuděná jsme spolu přes rok, na začátku to bylo častější to ano… na druhou stranu toho má hodně v práci, jsou dny, kdy kvůli práci vůbec nespí, sedne v noci k počítači a pracuje…říkal. že chuť na sex by i byla ale unava je únava… údajně nepotřebuje sex tak často a tato intenzita mu vyhovuje… pokud by to bylo sníženou hladinou testosteronu kam si dojít případně na vyšetření? vše nám jinak ve vztahu funguje výborně :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16734
19.4.21 15:31

@10mina10 To netuším, kde tohle zjišťují, začala bych u praktika, pokud bude ochotný to řešit. Ach jo, ta práce… Když jste třeba na dovče, tak je to dobré? ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
19.4.21 15:35

@unuděná na dovolené jsme byli naposledy loni a to bylo moc fajn… letos plánujeme svatbu… kdyz jsem se ho ptala jestli by si dokazal predstavit sex s jinou řekl mi ze… nabídla jsem mu i to ze bychom se rozesli a treba by s jinou slečnou takové problémy neměl, ale to on nechce, řekl mi, že jsem pro něho ta pravá já… sám prý neví kde je problem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3699
19.4.21 15:49
@Anonymní píše:
Holky prosím o radu… jak už z nadpisu samo vypovídá, přítel nemám takovou chuť na sex jako já… důvodem jsou prý jeho spatne sexuální zkušenosti z minulosti, jelikož není tam dole úplně největší… přitom o mě vi ze sex s nim mám rada a mohla bych ho mít kdykoliv… boji se toho aby mě dostatečně uspokojil… zkoušeli jsme i kotvicnikove tablety ale po dvou měsících pravidelného užívání prý žádnou změnu nepozoruje… nevím co ještě vyzkoušet, aby jeho chuť na sex byla větší, v budoucnu bychom chtěli miminko ale s naši intenzitou sexu 2×-3× za měsíc si to moc neumím představit… řekl mi ze se mnou je to jiné jak s ostatními ženami, záleží mu na mě a proto se boji, ze nedovede v posteli dobry výkon…

Praxe dělá mistra :D Jak si chce ten výkon zlepšit, když se sexu vyhýbá?
Je to divné, těžko se z něj najednou stane náruživý muž, spíš se to po dítěti ještě zhorší, když po roce máte tuto frekvenci, kterou mají možná tak lidi kolem důchodu a potom tady Pavlík Morozov.

Příspěvek upraven 19.04.21 v 15:57

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6684
19.4.21 15:53

@Josefuna Žiši, ani ho nezmiňuj, nebo sem vleze!!! :cert: :cert: :cert: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Zakladatelko, mně to jeho vysvětlení trochu zní jako výmluva, nemůžu si pomoct. Podle mě je to mnohem prostší, prostě na „to“ není. A taky bych se bála, že časem to bude spíš ještě horší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3699
19.4.21 15:56
@Hecate píše:
@Josefuna Žiši, ani ho nezmiňuj, nebo sem vleze!!! :cert: :cert: :cert: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:Zakladatelko, mně to jeho vysvětlení trochu zní jako výmluva, nemůžu si pomoct. Podle mě je to mnohem prostší, prostě na „to“ není. A taky bych se bála, že časem to bude spíš ještě horší.

Ten přijde tak kolem druhé hodiny ranní, to je jeho čas :lol:.
A napíše sem, však se nediv, co bys po roce chtěla, jsi už okoukaná a člověk má i jiné zájmy.

Příspěvek upraven 19.04.21 v 15:59

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3699
19.4.21 15:57
@Hecate píše:
@Josefuna Žiši, ani ho nezmiňuj, nebo sem vleze!!! :cert: :cert: :cert: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:Zakladatelko, mně to jeho vysvětlení trochu zní jako výmluva, nemůžu si pomoct. Podle mě je to mnohem prostší, prostě na „to“ není. A taky bych se bála, že časem to bude spíš ještě horší.

Stejně tato diskuze skončí jako všechny podobné, kromě sexu je to super chlap a přece se nebudou kvůli sexu hned rozcházet a raději počká co a jak bude. Klasika emimina.
Nepoučitelné ženy a muži si myslí, že z téměř asexuálů vykřešou vášen rozmluvou, bylinami nebo terapií.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6684
19.4.21 16:01
@Josefuna píše:
Stejně tato diskuze skončí jako všechny podobné, kromě sexu je to super chlap a přece se nebudou kvůli sexu hned rozcházet a raději počká co a jak bude. Klasika emimina.
Nepoučitelné ženy a muži si myslí, že z téměř asexuálů vykřešou vášen rozmluvou, bylinami nebo terapií.

Ne, že bych to nechápala. Ono nic není dokonalé a někde se ty kompromisy dělat musí. Jde jen o to, jaké máme priority a co je pro nás schůdné a co už ne. Beru, že pro někoho sex není alfa a omega a ten ústupek udělat může, aniž by to pak vedlo k nespokojenosti v tom vztahu.

Ale jinak s tou poslední větou souhlasím. Takhle to opravdu nefunguje a žádné promluvy/byliny/ terapie či jiné formy „oprav“ třetí, byť odbornou osobou, jako v nějakém (auto) servisu v 99 % případů nepomůžou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3699
19.4.21 16:03
@Hecate píše:
Ne, že bych to nechápala. Ono nic není dokonalé a někde se ty kompromisy dělat musí. Jde jen o to, jaké máme priority a co je pro nás schůdné a co už ne. Beru, že pro někoho sex není alfa a omega a ten ústupek udělat může, aniž by to pak vedlo k nespokojenosti v tom vztahu.Ale jinak s tou poslední větou souhlasím. Takhle to opravdu nefunguje a žádné promluvy/byliny nebo terapie (či jiné formu „oprav“) v 99 % případů nepomůžou.

Právě právě, můžu být jen ráda, že jsem jako mladá na někoho takovýho nenarazila, asi bych taky doufala a čekala na zázrak. To je to naivní, nezkušené mládí plné ideálů :).
Já jsem ani netušila, že je tolik asexuálních mužů, dokud jsem nezačala chodit na emimino.

Příspěvek upraven 19.04.21 v 16:11

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6684
19.4.21 16:10

@Josefuna Je asi fakt, že za mých mladých let :) těch asexuálních mladíků bylo podstatně méně. Nebo pokud byli, asi jsem je nějakým radarem :) vyřadila hned v úvodu.

Je fakt, že když tak zavzpomínám, tak jsem v životě narazila na dva, kteří měli pocit, že jsem moc náruživá (nestíhali), a pak na jednoho, u kterého nebyl problém v jiné představě o frekvenci, ale zase byl sobecké nemehlo. Nejhorší pro mě byl asi rozchod s tím posledně jmenovaným. Asi proto, že jsem doufala, že by se to mohlo poddat (zlepšit), třeba rozhovory :-), a dále proto, že jsem si nebyla jistá, zda s pořadím mých hodnot :-) není něco v nepořádku.

U toho prvního jmenovaného jsem vzala nohy na ramena celkem rychle (v souvislosti s mým sexuálním apetitem použil slovo, které se mi nelíbilo, a nebyli jsme spolu moc dlouho, takže nic prudkého mě k němu netáhlo). A ten druhý jmenovaný, co na „to“ moc nebyl, mě zase zastihl už natolik zkušenou, abych věděla, že ten náš sexuální nesoulad moc vyřešit nepůjde.

Takže chápu, že pro někoho, kdo se s tím potýká poprvé, to vůbec nemusí být lehké rozhodování.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3699
19.4.21 16:13
@Hecate píše:
@Josefuna Je asi fakt, že za mých mladých let :) těch asexuálních mladíků bylo podstatně méně. Nebo pokud byli, asi jsem je nějakým radarem :) vyřadila hned v úvodu.

Je fakt, že když tak zavzpomínám, tak jsem v životě narazila na dva, kteří měli pocit, že jsem moc náruživá (nestíhali), a pak na jednoho, u kterého nebyl problém v jiné představě o frekvenci, ale zase byl sobecké nemehlo. Nejhorší pro mě byl asi rozchod s tím posledně jmenovaným. Asi proto, že jsem doufala, že by se to mohlo poddat (zlepšit), třeba rozhovory :-), a dále proto, že jsem si nebyla jistá, zda s pořadím mých hodnot :-) není něco v nepořádku.

U toho prvního jmenovaného jsem vzala nohy na ramena celkem rychle (v souvislosti s mým sexuálním apetitem použil slovo, které se mi nelíbilo, a nebyli jsme spolu moc dlouho, takže nic prudkého mě k němu netáhlo). A ten druhý jmenovaný, co na „to“ moc nebyl, mě zase zastihl už natolik zkušenou, abych věděla, že ten náš sexuální nesoulad moc vyřešit nepůjde.

Takže chápu, že pro někoho, kdo se s tím potýká poprvé, to vůbec nemusí být lehké rozhodování.

Ano, a od toho jsme tu my zkušenější, abychom zakladatelce a podobným řekli, že zlepšení bohužel v 99 % případů možné není a že ta sexuální stránka bude časem chybět, pokud chybí už první rok apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6684
19.4.21 16:16
@Josefuna píše:
Ano, a od toho jsme tu my zkušenější, abychom zakladatelce a podobným řekli, že zlepšení bohužel v 99 % případů možné není a že ta sexuální stránka bude časem chybět, pokud chybí už první rok apod.

Akorát se obávám, že tím to skončí.
Ono to hledání kompatibilního partnera je asi nejtěžší věc v životě. A radí se fakt blbě.
Navíc ta dnešní mladá generace dvacátníků je v něčem jiná, takže se obávám, že to, co bych poradila své dvacetileté verzi :-), by vůbec nemuselo fungovat dnes pro ty dnešní dvacetileté a něco holky. Očividně pracují s poněkud jiným materiálem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3699
19.4.21 16:21
@Hecate píše:
Akorát se obávám, že tím to skončí.
Ono to hledání kompatibilního partnera je asi nejtěžší věc v životě. A radí se fakt blbě.
Navíc ta dnešní mladá generace dvacátníků je v něčem jiná, takže se obávám, že to, co bych poradila své dvacetileté verzi :-), by vůbec nemuselo fungovat dnes pro ty dnešní dvacetileté a něco holky. Očividně pracují s poněkud jiným materiálem.

Taky si myslím, navíc každý se musí poučit sám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat