On nemá rád sex?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.19 17:14
On nemá rád sex?

Zdravím, tak mám větší problém.
Jsem žena (21), která má opravdu ráda sex, ráda se pomiluje (samozřejmě s tím, koho miluji, ne jen tak s někým).
Nedávno jsem si našla známost (2 měsíce zpátky, je mu 25), je z dálky (3 hodinky cesty), vídáme se a je nám spolu dobře a on by se chtěl přestěhovat ke mě. Zatím byli takové běžné věci, které milující se lidi dělají. Ale problém :zed: Říkal mi, že si o tom budeme muset promluvit víc, ale že to nedokáže změnit - Není na sex.
Já jsem typ ženy, která si ráda hraje, uspokojí muže a má pořád chuť a touhu po sexu, ale když on ne?
Miluji ho a je mi s ním krásně a vím, že bych s ním chtěla být i si mě dokáže hýčkat a chovat se krásně tak, jak se chlap k ženě má volat. Ale tohle pro mě opravdu není žádná maličkost, je tohle pro mě vážná věc když si představím, že spolu nebudeme spát, jak to bude probíhat a kdyby to pro mě udělal, tak bych z toho já nic neměla - věděla bych, že se mu to nelíbí. Nechápu ten fakt, že někdo nemá sex rád, ale asi tací na světě jsou :nevim:
Je pravda, že děti by po čase určitě chtěl ale že by jsme spolu spali jen při snažení o mimino? :D
Měla jsem přítele, se kterýma jsem normálně spala, ale teď si to nedokážu představit.
Chtěla bych poprosit o nějakou radu, měla jste nebo máte někdo stejný problém? Co říkáte na takového chlapa? :(
Jsem z toho strašně špatná :oops:
Podrobnosti zatím nevím, bavili jsme se o tom jen hodně okrajově, chce si později promluvit a probrat to se mnou..

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
P4ja
Echt Kelišová 8594 příspěvků 03.04.19 17:15

Pokud není na sex a ty ano, pak bych do takového vztahu nešla. Možná, že je spíš na chlapy a ty ho prostě nevzrušuješ.

Premek_Orac
Závislačka 4817 příspěvků 03.04.19 17:31

Zakladatelko,
pokud jeho chování je dobré, vztah hezký, tak bych prostě zkusil, jaké to bude.
Možná jsi, třeba nevědomky, dala nějak najevo, že pro tebe je to důležité, a on má malé ....... sebevědomí (já vím, blbý vtípek), ale sám jsem zažil něco podobného, když jsem poznal současnou partnerku. Měl jsme hluboké rány na duši ze zlého vzahu předtím a ona pro men byla tak úžasný člověkem, že jsem měl ze sexu v podstatě strach, obavy, že nebudu dost dobrý (dnes už to vidím až komicky, ale vlastně jsem k partnerce choval takovou úctu, že mi přišlo, že jí sexem ubližím :-)))) ) a v tomto ohledu ji zklamu a zazdím slibně se vyvíjející začátek vztahu… a jsme spolu 10,5 roku a zažíváme krásný vztah se vším, co k tomu patří. Alespoň já ano, a partnerka to tvrdí :-). Takže nedej na řeči, pokud vše ostatní ok, buď trpělivá, vyzkoušejte a udělej si názor sama. A moc ho netrap řečmi, prostě až na to přijde, uvidíš.

Emeric
Nováček 3 příspěvky 03.04.19 17:36

Jednoznačne sa o tom s ním narovinu porozprávaj. Nechoď okolo horúcej kaše. Musí mať nejaký sexuálny problém, alebo je fakt na chlapov ako píše pani/slečna predo mnou. Ak budeš vedieť o čo ide, budeš sa môcť aj kvalifikovane (múdre slovo :D ) rozhodnúť. A určite by si sa mala rozhodnúť ešte v začiatku vzťahu a nie potom keď už budeš k nemu naviazaná (čiže ho ľúbiť až do nebies :D). Bez sexu sa žiť nedá. To je môj názor.

Markéta80
Hvězda diskuse 43189 příspěvků 03.04.19 17:41

a to že na sex není znamená co? Ti dva by to měli mít podobné protože jinak budou trpět oba dva :?

lenka197917
Kecalka 114 příspěvků 03.04.19 17:48

no asi bych v tom vztahu nezůstala, protože pokud opravdu nechce sex a ty ano, tak to později skončí nevěrou, protože bez toho nebudeš chtít být. Taky jsem byla ve vztahu, kde on prostě zájem o sex nejevil tak často jako já a u toho milence to opravdu skončilo a později i rozvodem. Ale neříkám, že nejsou vztahy, kde to může klapat. Ale osobně bych ve vztahu bez sexu nevydržela.

Cizinka 999
Kecalka 243 příspěvků 03.04.19 18:05
@Anonymní píše:
Jsem žena (21), která má opravdu ráda sex, ráda se pomiluje (samozřejmě s tím, koho miluji, ne jen tak s někým).
Nedávno jsem si našla známost (2 měsíce zpátky, je mu 25), je z dálky (3 hodinky cesty), vídáme se a je nám spolu dobře a on by se chtěl přestěhovat ke mě. Zatím byli takové běžné věci, které milující se lidi dělají. Ale problém :zed: Říkal mi, že si o tom budeme muset promluvit víc, ale že to nedokáže změnit - Není na sex.
Já jsem typ ženy, která si ráda hraje, uspokojí muže a má pořád chuť a touhu po sexu, ale když on ne?
Miluji ho a je mi s ním krásně a vím, že bych s ním chtěla být i si mě dokáže hýčkat a chovat se krásně tak, jak se chlap k ženě má volat. Ale tohle pro mě opravdu není žádná maličkost, je tohle pro mě vážná věc když si představím, že spolu nebudeme spát, jak to bude probíhat a kdyby to pro mě udělal, tak bych z toho já nic neměla - věděla bych, že se mu to nelíbí. Nechápu ten fakt, že někdo nemá sex rád, ale asi tací na světě jsou :nevim:
Je pravda, že děti by po čase určitě chtěl ale že by jsme spolu spali jen při snažení o mimino? :D
Měla jsem přítele, se kterýma jsem normálně spala, ale teď si to nedokážu představit.
Chtěla bych poprosit o nějakou radu, měla jste nebo máte někdo stejný problém? Co říkáte na takového chlapa? :(
Podrobnosti zatím nevím, bavili jsme se o tom jen hodně okrajově, chce si později promluvit a probrat to se mnou..

Ruky pryc jestli ze nejsi asexualni, coz on asi je.

Cizinka 999
Kecalka 243 příspěvků 03.04.19 18:07
@Premek_Orac píše:
Zakladatelko,
pokud jeho chování je dobré, vztah hezký, tak bych prostě zkusil, jaké to bude.
Možná jsi, třeba nevědomky, dala nějak najevo, že pro tebe je to důležité, a on má malé ....... sebevědomí (já vím, blbý vtípek), ale sám jsem zažil něco podobného, když jsem poznal současnou partnerku. Měl jsme hluboké rány na duši ze zlého vzahu předtím a ona pro men byla tak úžasný člověkem, že jsem měl ze sexu v podstatě strach, obavy, že nebudu dost dobrý (dnes už to vidím až komicky, ale vlastně jsem k partnerce choval takovou úctu, že mi přišlo, že jí sexem ubližím :-)))) ) a v tomto ohledu ji zklamu a zazdím slibně se vyvíjející začátek vztahu… a jsme spolu 10,5 roku a zažíváme krásný vztah se vším, co k tomu patří. Alespoň já ano, a partnerka to tvrdí :-). Takže nedej na řeči, pokud vše ostatní ok, buď trpělivá, vyzkoušejte a udělej si názor sama. A moc ho netrap řečmi, prostě až na to přijde, uvidíš.

Ja bych na reci dala,je super ze ji to rekl dost brzo.

Cizinka 999
Kecalka 243 příspěvků 03.04.19 18:09
@Emeric píše:
Jednoznačne sa o tom s ním narovinu porozprávaj. Nechoď okolo horúcej kaše. Musí mať nejaký sexuálny problém, alebo je fakt na chlapov ako píše pani/slečna predo mnou. Ak budeš vedieť o čo ide, budeš sa môcť aj kvalifikovane (múdre slovo :D ) rozhodnúť. A určite by si sa mala rozhodnúť ešte v začiatku vzťahu a nie potom keď už budeš k nemu naviazaná (čiže ho ľúbiť až do nebies :D). Bez sexu sa žiť nedá. To je môj názor.

Nemusi mit problem nebo byt na chlapy,mezi nami zije min.5%asexualnich lidi,a dnes nechapu proc by svou homosexualitu skryval

warita
Echt Kelišová 9733 příspěvků 3 inzeráty 03.04.19 18:14

Osobni zlusenost nemam, ale z toho, co jsem vycetla tady na emiminu se nechut k sexu u chlapa nelepsi, spis prohlubuje. Pak se naraz najdes v situaci, ze sex bude jednou za pu roku z donuceni. Jasne si vybavuju z jedne diskuze, ze uzivatelka toho sveho pod vyhruzkou rozchodu donutila se s ni vyspat, tak on to teda udelal a kdyz po 2m jeste stale nebylo nic a ona uz se sesypala, tak ji rekl, ze co zase chce, vsak prece nedavno neco bylo a kdyz ho upozornila na to, ze to jsou uz 2m, tak ji rekl, ze nic nebude, at si laskave zvykne.

baimoli
Zasloužilá kecalka 568 příspěvků 03.04.19 18:48
@Anonymní píše:
Podrobnosti zatím nevím, bavili jsme se o tom jen hodně okrajově, chce si později promluvit a probrat to se mnou..

Tak si o tom hlavně promluvte dřív, než se sestěhujete. A měli jste spolu už něco? Já bych nemohla mít vztah s chlapem bez sexu, to by bylo trápení.

free333
Generální žvanilka 23417 příspěvků 03.04.19 18:57
@Anonymní píše:

Já bych do toho nešla, byla bych nešťastná…

Vy jste spolu ještě nic intimního neměli?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.19 19:28

@free333 Ještě mezi námi nic intimního nebylo.
Taky jsem mu posílala fotku po sprše svého těla v ručníku, udělala jsem to tak aby tam nebyly vidět mé intimní partie, ale aby ho to trošku nabudilo zvědavostí a napsala jsem k tomu, že už jsem po sprše a jdu si lehnout.
Odpovědí bylo, že jsem krásná a mám krásné vlasy po sprše :nevim:

free333
Generální žvanilka 23417 příspěvků 03.04.19 19:30
@Anonymní píše:
@free333 Ještě mezi námi nic intimního nebylo.
Taky jsem mu posílala fotku po sprše svého těla v ručníku, udělala jsem to tak aby tam nebyly vidět mé intimní partie, ale aby ho to trošku nabudilo zvědavostí a napsala jsem k tomu, že už jsem po sprše a jdu si lehnout.
Odpovědí bylo, že jsem krásná a mám krásné vlasy po sprše :nevim:

Budete si muset opravdu promluvit, jak to tedy myslí, že nemá rád na sex - to může znamenat od jednou za čas po skoro vůbec anebo ho to nebaví a musel by se přemáhat, raději to probrat dřív, než mezi vámi něco začne…

Upřímně … nezávidím Ti ten rozhovor… :?

mrav
Nadpozemská drbna 26462 příspěvků 03.04.19 21:33

Já osobně si nedokážu představit vztah, ve kterém není sex. Kamarád může být dobrý, ale asi nic víc. :mavam:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama