Reklama

On nosí podpatky / vysoké boty ale já nemůžu

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.18 13:28
On nosí podpatky/vysoké boty ale já nemůžu

S přítelem jsme půl roku. Všimla jsem si ale u něj divné věci. Nosí boty na platformě, tlusté podrážce a podpatku. Nejčastěji nosí něco jako metalové boty které mají asi 15 cm podpatek. Tvrdí že jsou jeho oblíbené. Ale když jsem prohlížela jeho botník tak všechny boty mají tlustou podrážku. Nejmenší podrážka je 8 cm. Doma nosí právě tyhle tenisky a nerad se zouvá. Nedávno jsem byla na jeho počítači a objednávala jsem si boty a našla jsem v historii jak si vyhledává vysoké boty pro muže 15 cm. Když jsem o tom s ním mluvila tak řekl že se mu to líbí.
Já ale podpatky nosit nesmím. Když jsem si koupila lodičky na 7 cm tak mi řekl že budu jako kobyla a že s ním je nosit nebudu. Mrzelo mě to protože se mi strašně líbily. Když jsme byly na svatbě jeho sestry tak trval na tom abych měla baleríny. Sám si ale vzal vysoké boty. Na jaře uklízel a mě zmizely boty. On říkal že se mu nelíbily a že zbytečně zabíraly místo. I moji kamarádku kritizoval že je jak kobyla i bez podpatků tak proč je nosí.
Ona mu na to řekla že muž na podpatcích jí nebude nic vyčítat a že ona by s ním byla brzo hotová. Od té doby je nepříjemný vždycky když s ní jsem. A vlastně i když si vezmu podpatky tak se mnou odmítá jít že vedle žirafy chodit nebude. Mě nevadí že je nosí ale vadí mi že je zakazuje mě. Chtěla bych se zeptat jestli vám taky někdy muži zakazovali podpatky nebo něco podobného a jak jste to řešily

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »

Reklama

Reakce:

salamio
Ukecaná baba ;) 1857 příspěvků 28.09.18 13:32

Řešení bych viděl ve čtyřech krocích:

1. Pořídit si boty s co nejdelšími jehlami.

2. Kopnout ho s nimi do pr.ele.

3. Najít si nového přítele.

4. Nosit s ním, co se mi líbí.

Příspěvek upraven 28.09.18 v 13:33

Kriss Tina
Kelišová 5013 příspěvků 28.09.18 13:32

Jak je vysoký? Pokud je menší tak to bude nejspíš mít nějaký komplex. :think: já si nikdy nic zakazovat nenechala, přítel má rád když nosím podpatky, vypadám v tom víc žensky. Pokud by mi něco zakazaoval, k tomu ještě vyhazoval moje boty tak bych s ním byla rychle hotová…

Detsa
Extra třída :D 10712 příspěvků 28.09.18 13:34

On je nějak zvlášť malý? Přijde mi totiž, že si tímhle dost léčí své komplexy z toho, že v tomhle nebyl moc obdařen. Příp. nějaké příhody s výškou v dětství :think:. Jinak nechápu, proč by to dělal.
Každopádně nezní jako ideální partner s prominutím :kytka:

Sandokanos
Ukecaná baba ;) 1214 příspěvků 28.09.18 13:35

Zvlastni, ze zakladatelku vubec nenapadne souvislost toho vseho s jeho vyskou, nechapu jeji mysleni. :roll: napadlo nas to tu hned kazdeho.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.18 13:37

Když jsem se ho ptala kolik měří tak mi neodpověděl a řekl že jak to má vědět a pak byl nepříjemný. Mluvila jsem o tom i s jeho matkou ale ta byla na jeho straně a řekla že ať si nosí co chce a jestli se mi to nelíbí že můžu jít.

pst007
Zasloužilá kecalka 616 příspěvků 28.09.18 13:37

Pokud by mi chlap svévolně vyhodil moje věci, končil by. Příště ti vyháže památky na kamarády, věci po rodičích, cokoliv - s tím že se mu to nelíbí a jen to zabírá místo. V normálním vztahu mají lidi stejná práva - to vy ale nemáte. On má právo určovat, co budeš nosit, ty nesmíš nic.

Sandokanos
Ukecaná baba ;) 1214 příspěvků 28.09.18 13:37
@Anonymní píše:
Když jsem se ho ptala kolik měří tak mi neodpověděl a řekl že jak to má vědět a pak byl nepříjemný. Mluvila jsem o tom i s jeho matkou ale ta byla na jeho straně a řekla že ať si nosí co chce a jestli se mi to nelíbí že můžu jít.

UFF a taky jako nepoznas, jestli je mensi nebo vetsi? :roll:

Příspěvek upraven 28.09.18 v 13:38

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.18 13:38

Já mám podezření že to je kvůli výšce. I s kamarádkami jsme to řešily a ty taky došly k tomuhle závěru

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.18 13:39

Je možná o 2,3 cm menší. Já mám 172 takže odhaduju že má nějak 170

Sandokanos
Ukecaná baba ;) 1214 příspěvků 28.09.18 13:40
@Anonymní píše:
Je možná o 2,3 cm menší. Já mám 172 takže odhaduju že má nějak 170

Takze prcek no. To se vysvetluje. Tak s nim dej rec, ze nemuze kvuli sve vysce tohle delat a ata se chova normalne nebo konec.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.18 13:42

On si hlavně moc často nesundává boty. Já vím že má komplex ze své výšky ale říkala jsem mu že si ty boty může klidně sundat a vzít si nějaké normální. On byl potom naštvaný že u sebe doma si může nosit co chce.

Sandokanos
Ukecaná baba ;) 1214 příspěvků 28.09.18 13:44
@Anonymní píše:
On si hlavně moc často nesundává boty. Já vím že má komplex ze své výšky ale říkala jsem mu že si ty boty může klidně sundat a vzít si nějaké normální. On byl potom naštvaný že u sebe doma si může nosit co chce.

No jo s prcekem se treba da zit, kazdy ma jiny telo, ale zakomplexovany magor, to uz je moc. :think:

alisekR
Kelišová 5054 příspěvků 28.09.18 13:45

Prosím tě, nechápu jak ses dostala k chlapovi, co nosí něco takového na nohou 8o To ti při seznámení nepříslo divný. :zed: chlapa s 15 cm steklema jsem ještě neviděla. A přišel by mi ujetej. :oops: Pokud někdo takový existuje, tak má asi mindrak a řeší ho dost prapodivně.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.09.18 13:47

On měl takový zvláštní styl a říkal že to patří k jeho stylu. První to nedělal okatě že by mi zakazoval podpatky ale chválil mě když jsem měla třeba baleríny že mi to sluší. Přitvrdil v podstatě až když jsem se k němu nastěhovala

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >