On ženatý a já ho miluju, co teď?

Anonymní
5.1.21 04:36

On ženatý a já ho miluju, co teď?

Ahoj, nechci prosím slyšet žádný, že jsem do toho neměla jít atd. To vím.
Potkala jsem může a na první pohled jsem se do něho zbláznila. Začal mi psát sám od sebe, našel si mě na fb. Jenže je ženatý, což jsem nejdříve nevěděla. Úplně mě pobkaznil vaše…, slova, že cítí, že bych byla ta pravá, že jsem pro něho dokonal, že přemýšlí jak by to udělal aby se rozvedl, že mě miluje, čímž mi ublížil nejvíc, když to řekl…ze mi pomůže finančně, že mi škodí zařídit tohle a tamgkezo… jenže mají se ženou firmu na půl, že to je problém atd… Včera se mě snažím dohodit jeho známýmu před kterým mě varoval, že s tím nikdy nic a najednou převrátil jako by se mě chtěl zbavit. Máme i společně fotky spolu, dobrovolně se se mnou fotil a ani mu nevadilo, že by ho někdo mohl vidět u mě u baráku, jelikož bydlím na náměstí a máme dost společných známých. Jenže asi se doma usmirili a teď má výčitky, že přej mi ubližuje, že to nechtěl… Jsem do něho pořád poblaznena, nevím, co teď… Jako bychom to či bylo ukončili a nemůžu spát, zda se mj o něm, probouzí se, že je u mě přitom není… Vím že bych se neměla mstit, ale.. :D

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5.1.21 04:49

Měla, neměla… Dělej, jak myslíš, následky budeš žít ty… :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
92
5.1.21 04:54

A mají děti? Ale ono i společná firma je velký závazek, který je jen tak nerozdělí, možná je prostě teď jen frustrovaný ze situace která je ( covid),netuším v čem podnikají, ale je možné pokud je to nějak zasáhlo že si prostě potřeboval odfrknout.To že se mu líbíš je fakt, ale upřímně se ti chce dobrovolně vlézt to tohodle vztahu :think:,kde je už teď jasné že vůbec neví co chce a že i kdyby něco tak budeš ta druhá, za kterou zaběhne když zrovna nebude v práci se svou manželkou, nebo doma se svou manželkou, no nevím to nejsou úplně nejlepší vyhlídky na vztah. Pokud se má v plánu rozvádět tak ať to udělá, ale tohle mi přijde jako takový ten výkřik do tmy, prostě jen aby ti zalepili pusu a hned si ho neposlala někam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1336
5.1.21 05:43

Nechala bych to plavat, plyne z toho vic trapeni nez radosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3413
5.1.21 06:27

Tak jestli se s tebou fotil, slibovat ti peníze a nabízel tě známému, tak už je prakticky ruka v rukávě. Toho si nech. Určitě se rozvede a budete spolu mít deset dětí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9048
5.1.21 06:37

Nikdy bych nebyla s chlapem, který je nevěrný své ženě. Je to svinstvo. Jednou na tom budeš stejně jako ona.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.1.21 06:47

Nevím, kolik Ti je, ale podle popisu jsi ještě nezkušená ve vztazích…
To, co Ti říká a píše, se prostě tak říká a píše. Jak jinak by Tě dostával do postele, než s těmito obluzovacími kecy. A to, že se s Tebou fotí, není ani tak o lásce k Tobě, jako o neúctě k manželce…
Ale jo, je vám spolu přáno. Pošli ho se rozvést, pak ať přijde, uděláte si plný facebook fotek, několik miminek a kdyby to nevyšlo, někomu Tě prostě přehodí. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K82
1374
5.1.21 07:03

Utnout, vymazat, zapomenout. Kdyby s tebou chtěl být, tak je. Tečka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61594
5.1.21 07:05

Najít si normálního… Zenac je na houby a vesmes jsou to jen kecy :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8148
5.1.21 07:06
@Anonymní píše:
Potkala jsem může a na první pohled jsem se do něho zbláznila. Začal mi psát sám od sebe, našel si mě na fb. Jenže je ženatý, což jsem nejdříve nevěděla. Úplně mě pobkaznil vaše…, slova, že cítí, že bych byla ta pravá, že jsem pro něho dokonal, že přemýšlí jak by to udělal aby se rozvedl, že mě miluje, čímž mi ublížil nejvíc, když to řekl…ze mi pomůže finančně, že mi škodí zařídit tohle a tamgkezo… jenže mají se ženou firmu na půl, že to je problém atd… Včera se mě snažím dohodit jeho známýmu před kterým mě varoval, že s tím nikdy nic a najednou převrátil jako by se mě chtěl zbavit. Máme i společně fotky spolu, dobrovolně se se mnou fotil a ani mu nevadilo, že by ho někdo mohl vidět u mě u baráku, jelikož bydlím na náměstí a máme dost společných známých. Jenže asi se doma usmirili a teď má výčitky, že přej mi ubližuje, že to nechtěl… Jsem do něho pořád poblaznena, nevím, co teď… Jako bychom to či bylo ukončili a nemůžu spát, zda se mj o něm, probouzí se, že je u mě přitom není… Vím že bych se neměla mstit, ale.. :D

Vzí se do role jeho ženy, takovým chlapům bych dávala pár facek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1244
5.1.21 07:08

Ruce pryč od ženáče. Málokdy to dopadne jak v romantickém filmu. Chudák manželka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
5.1.21 07:14

Nech ho být, byl by ti nevěrný

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1984
5.1.21 07:18

Asi máš málo sebeúcty. Prej snažil se mě přehodit známému, no ty vole :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17134
5.1.21 07:19
@Anonymní píše:
Potkala jsem může a na první pohled jsem se do něho zbláznila. Začal mi psát sám od sebe, našel si mě na fb. Jenže je ženatý, což jsem nejdříve nevěděla. Úplně mě pobkaznil vaše…, slova, že cítí, že bych byla ta pravá, že jsem pro něho dokonal, že přemýšlí jak by to udělal aby se rozvedl, že mě miluje, čímž mi ublížil nejvíc, když to řekl…ze mi pomůže finančně, že mi škodí zařídit tohle a tamgkezo… jenže mají se ženou firmu na půl, že to je problém atd… Včera se mě snažím dohodit jeho známýmu před kterým mě varoval, že s tím nikdy nic a najednou převrátil jako by se mě chtěl zbavit. Máme i společně fotky spolu, dobrovolně se se mnou fotil a ani mu nevadilo, že by ho někdo mohl vidět u mě u baráku, jelikož bydlím na náměstí a máme dost společných známých. Jenže asi se doma usmirili a teď má výčitky, že přej mi ubližuje, že to nechtěl… Jsem do něho pořád poblaznena, nevím, co teď… Jako bychom to či bylo ukončili a nemůžu spát, zda se mj o něm, probouzí se, že je u mě přitom není… Vím že bych se neměla mstit, ale.. :D

Jo, jdi to oznámit manželce. Jestli to s ní tento dokonalý muž táhne jen kvůli firmě, tak toho beztak sama má plný kecky a ještě ti poděkuje a on s tebou udělá úplný terno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.1.21 07:20

Vykašli se na něj, ušetříš si spoustu nervů a smutku. Pravidlo č.1 zní: ženáči se skoro nikdy nerozvedou, a když jo, tak platí pravidlo č.2: jednou záletník, vždycky záletník. A je akorát otázka času, kdy bys ho něčím naštvala ty, a začal by obluzovat věčnou láskou zase nějaký jiný naivní děvče.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat