Cvičení One Week Shred, co vy na to?

17.3.17 15:35

One week shred co vy na to?

Našla jsem nové cvíčo od Jillian. ONE WEEK SHRED jsou to dva tréninky- posilovací se cvičí ráno a cardio odpoledne. Slibuje rychlou změnu těla za jeden týden. 8o jdu do toho. Máte někdo zkušenost?? :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17.3.17 15:38

@Jerry12321 nemáš na to cvičení, prosím, odkaz? Zní to zajímavě :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.3.17 15:39

Mám to z uložto. Zkus to tam

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5700
17.3.17 16:35

@Jerry12321 potom napiš, jak se ti tělo za těch 7 dní změnilo. Přijde mi to jako holý nesmysl. Zkušenost mám jen s posilováním v posilovně, kterému se věnuji 1,5 roku 4× týdně a tam už nějaké změny vidím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.3.17 08:43

Tak jsem právě do cvičila ranní posilovací část a musím to rozdýchat. Byl to masakr :zed: jsem zvědavá na odpolední cardio. Jinak Jillian super- je vidět, že je to nové DVD… dobrá hudba i moderní prostředí.. Myslím, že to účinky mít bude je to fakt záhul, a to mám do cvičení shred ( myslela jsem si, že už mám trochu kondičku) :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.6.17 10:56

@Jerry12321 Tak jak to dopadlo, zvládla jsi celý týden? A byly nějaké výsledky? Šup šup, jsem zvědavá :dance: Na nějakém blogu jsem teda četla, že je k tomu i jídelníček.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.6.17 12:17

No u mě hrůůůza… po tom ranním a odpoledním cvičení jsem měla svalovou horečku :oops: tak jsem dál nemohla pokračovat. Vrátila jsem se k 30 day shred :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.6.17 20:42

@Jerry12321 Tak super, radeji zůstávám taky u 30 day Shred :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie