On-line hodina s rodilým mluvčím

4.7.20 10:05

Online hodina s rodilým mluvčím

Ahoj,
nemůžete doporučit konkrétní školu/rodilého mluvčího, který by se mnou vedl 1-2× hodinu angličtiny online? Jsem úroveň C1. A zkoušeli jste to někdo a osvědčilo se Vám to? Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

714
4.7.20 11:55

Učila jsem se angličtinu online - ale s českým mluvčím.
Co mám zkušenost, tak jazykovka Cloverleaf - rodilí mluvčí AJ. Zkus je kontaktovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
822
4.7.20 12:00

Ja beru hodiny anglictiny s rodilym mluvcim pres Skype pravidelne. Ten pokrok je fakt znat. Ucitele jsem si nasla na iTalki.com. Vyber je tam uzasny a kdyz ti nekdo nesedi, tak pokracovat nemusis a najdes si jineho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.7.20 14:53

Děkuji za info.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.7.20 15:02

@Pukrle
A jaké je spojení přes skype. Ve škole měly kolegyně, které učily přes skype problém s kvalitou přenosu. Jsou ochotni učit třebai přes ZOOM. Máš lektorku - ženu? Pokud ti vyhovuje, můžeš mi napsat její jméno? Je jich tam hodně, viděla jsem i hodnocení, ale konkrétní tip bych přivítala. Představovala bych si ženu nad 30 let, hodně milou. Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
822
4.7.20 20:29

@rajskáomáčka spojeni pres skype je vetsinou dobre. Blblo to jednu dobu na zacatku koronakrize, kdyz lidi extenzivne skypovali. Je tam vic moznosti, pres jaky program lze mit hodinu, ale zavisi to na tom, v jake zemi se nachazi ucitel a ty. Ja si vybrala lektora muze. Mela jsem nejdriv jednu Britku, ale nevyhovovala mi, tak jsem zkusila nekoho jineho. Vyhoda je, ze se daji najit lidi i na tandem - ze se uci vzajemne a zadara. Kazdy ma trochu jine potreby a co vyhovuje jednomu, nemusi tomu druhemu. Proste vyzkousej a uvidis ;) Oni vetsinou nabizeji zkusebni lekce, ktere jsou levnejsi nez pokracovaci…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.7.20 20:41

Já mám takhle aj přes Skype i přes Zoom a dobrý je obojí. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama