Online nakupování na iTesco

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
AndySy
15.4.21 15:55

Online nakupování na iTesco

Ahojte.

Chtěl bych se zeptat, jestli někdo pravidelně nakupujete na iTesco? Popř. jaké máte zkušenosti?

Díky.

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
60085
15.4.21 15:59

Kupovala jsem prvně. Teď v pondělí nám to dovezli.
Raději si nakupujeme sami. Ale teď bylo nutné využít službu. Přijel velmi milý, komunikativní pán. Spokojenost.

• Nahlásit
29749
15.4.21 16:02

Zrovna s tescem nic moc zkušenost, najít volný termín je pomalu zázrak (zvlášť během corona doby), zboží takový průměr. Asi dobry, ze vozí třeba ovozel ze skladu, kde to bývá cerstvejsi než v obchodě, ale třeba některé zboží v košíku mi měnili za dražší alternativy, ze prý to původně objednané došlo. To mě kolikrát nastvalo, když sem to potřebovala a musela vzít něco dvojnásob drahého nebo si stejně běžet do toho krámu pro to, co sem chtěla :lol:

• Nahlásit
13768
15.4.21 16:21

@AndySy nakupuji pravidelně a zkušenosti dobre, jinak bych to nedělal. :D

• Nahlásit
884
15.4.21 16:28

Za mě je mnohem lepší rohlik.

• Nahlásit
10780
15.4.21 16:28

Nakupuju pravidelně a jsem spokojená. Volný termín mám vždy na třetí den.

• Nahlásit
19659
15.4.21 16:34

Nákup jsme dělali 2×. A nic moc, tak už ne

• Nahlásit
Anonymní
15.4.21 16:42

Nakupuji pravidelně, termín je třeba zamluvit týden dopředu, nákup lze měnit do večera den předem, čas nedodržují (volím si večerní okno, často přijede o hodinu dříve, ale dopředu volá), občas je zboží vyměněno za jinou příchuť nebo jiný výrobek stejného druhu a podobné ceny (chápu, že se něco může vyprodat), za mě spokojenost, aspoň nemusím do krámu s respirátorem

• Nahlásit
7720
15.4.21 16:55

Za me super (nejezdilo k nam nic), kor v tehle dobe. Ovoce a zelenina lepsi jak na krame. Dorucovaci okna mame hned druhy den (s Rohlikem neporovnam, nejezdi k nam). Obcas neco zameni, nemusim to odebrat, kdyz nechci, zatim zamenili vzdy za v poho alternativu, vetsinou ne drazsi. A nemusime tahat velke nakupy, mackat se v obchodech, cekat u kas (ja nechodim, manzel to ma z prace pres cele mesto a konci, kdyz je vetsinou naval a spicka ve meste) - pro nas velky bonus. Vyber velky, dorucujici kuryri jsou vzdy mili, volaji hodne predem. Zkus a uvidis ;)

• Nahlásit
67622
15.4.21 16:56

@AndySy jo, nakupuji a vše věž problémů, vždy dovezou vše lepší, než mívají v obchodě :think: u nás v klidu volný termín i na zítra, teď jsem koukla

• Nahlásit
2556
15.4.21 17:05

Začala jsem nakupovat v době corona viru a naší nemoci a karantény a za mě paráda!
Naučila jsem se nákupy plánovat, takže naší šestičlenné rodině stačí velký nákup 1× týdně, což nikdy není problém tam zarezervovat.
Zboží mi vyhovuje, cokoliv jsem objednala, je vždy čerstvé, maso pěkné…
Pokud něco není na skladě, vím to dopředu díky zaslanému dodacímu listu (cca 2h před dodáním na mail), že by něco vůbec nebylo se mi stalo pouze jednou a jednalo se o vánoční zboží- tuším nějaká světýlka.
Většinou zboží nahradí jiným, jehož ceny jsou +/- stejné, zatím se mi nestalo, že by bylo o mnoho dražší.
A pokud tu náhradu nechci, můžu jí odmítnout již při převzetí a dovoz automaticky odečte jeho cenu. Není to problém ani při platbě předem kartou.
Jo a občas od nich dostaneme i dárek. ;)
Takže za mne 100% spokojenost. :palec:

• Nahlásit
5078
15.4.21 17:47

Tesco jak na co. Líbí se mi, že můžeš změnit objednávku. Takže já si zarezervuji termín a pak si tam postupně hážu věci do košíku. Vždy přivezli to co měli, to je ok.
Ale už si tam neobjednávám zeleninu a ovoce, protože mi pak přivezli nic moc kousky, které bych si v obchodě nevybrala :nevim:

• Nahlásit
8997
15.4.21 18:39

Za mě dobrý, objednáváme už od loňského jara, co začal Covid, pravidelně každých 7-10 dní. Už mám za tu dobu celkem vychytané, jak rychle naklikat a co se vyplatí ;)
Termín je u nás volný vždy za 2-3 dny v pohodě, a změny mívám ve 2000 nákupu tak 1-3, což jde. Když se mi nějaká náhrada nelíbí, s klidem jí odmítnu ;)

• Nahlásit
16095
16.4.21 09:51

Dobrý den,

diskuzi zamykám a bude smazána. Děkuji všem za nahlášení reklamních soukromých zpráv od této uživatelky. Uživatelka byla smazána.

Přeji krásný den

Diana :kytka:

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat