Online poradna

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
nataniela1
Povídálka 22 příspěvků 23.11.18 14:27
Online poradna

Dobrý den, vím že spousta u Vás zde má problémy, bud finanční nebo vztahovém pracovní. Rozhodla jsem se Vám nabídnout pomoct prostrednictvím poradenství. Můžete napsat své trápení bud do emailu nebo sem do zpráv. Nejedná se o žádný výklad karet. Jde o popovídání a rady přesně toho co vás ve vašem životě trápí. Nemusíte zasílat žádné osobní údaje ani datumy narození či jméno. Pokud potřebujete morální nebo psychickou podporu napište.. pokud toto čtete právě se vám život snaží naznačit že jste na správné cestě. Více info do zpráv. :mavam: Krásný den.

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Twixinka
Ukecaná baba ;) 1801 příspěvků 7 inzerátů 23.11.18 14:37

Me by jen zajimalo jak muze nekomu pomoct petadvacetileta holka s jedovatymi poznamkami na kdeco :roll: sorry,ale nahlasuji @admin

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 8444 příspěvků 23.11.18 14:40
@nataniela1 píše: .. pokud toto čtete právě se vám život snaží naznačit že jste na správné cestě. Více info do zpráv. :mavam: Krásný den.

pokud na to některá zareagujete, život se vám snaží naznačit, že jste nepoučitelné blbky, krásný den :kytka: :mrgreen:

nataniela1
Povídálka 22 příspěvků 23.11.18 14:44

Rozhodnutí je na vás, jedovaté poznámky jsem nepsalá já ale můj byvaly partner bohužel . omlouvám se za něj jen ted koukám co tady napsal.. :hug: nemusíte mít zájem ale ten kdo si chce ulevit klidně napsat může. :mavam:

Netopýr1
Zasloužilá kecalka 722 příspěvků 23.11.18 14:45

@nataniela1 a co za to chceš? :P a co bys radila? Že si nemáme dělat děti po dvou letech, kupovat věci v bazarech, páč to je hnus a že ženská co má velmi stresovou v práci, byť v kanceláři, nemá nárok na neschopenku? No to jsou teda rady. Tak mě zajímá, co bys za tato moudra chtěla. Protože o takové rady těžko stojí někdo i zadarmo

nataniela1
Povídálka 22 příspěvků 23.11.18 14:46

@pohledzdruhes­trany myslím si že právě proto jsi na tehle stránkách protože ty seš sám negativní. nech ostatní at se rozhodnou sami a nedus je negativitou

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 8444 příspěvků 23.11.18 14:46

a co tě jako predisponuje dávat rady, proč se na to cítíš ? jaké máš psychologické kurzy třeba ?

nataniela1
Povídálka 22 příspěvků 23.11.18 14:47

Já nemusím jen dávát rady.. jde o to pokud někoho něco trápí tak mohu psychicky pomoct.. někdo třeba nemá kamarádky a poradny jsou drahé. to je vše :hug:

nataniela1
Povídálka 22 příspěvků 23.11.18 14:48

Klidně i zadarmo… :mavam:

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 8444 příspěvků 23.11.18 14:48
@nataniela1 píše:
@pohledzdruhes­trany myslím si že právě proto jsi na tehle stránkách protože ty seš sám negativní. nech ostatní at se rozhodnou sami a nedus je negativitou

naopak, já jsem strašně pozitivní, snažím se jen díky svým bohatým životním zkušenostem poradit těm méně zkušeným, aby nedělali chyby jako já v minulosti, třeba nechat si radit od nějaké holčičky, co chce spasit svět, neměla bys tu energii raději vložit třeba do štěňátek nebo více uspokojujícího sexu ? :kytka: :srdce:

nataniela1
Povídálka 22 příspěvků 23.11.18 14:49

@pohledzdruhes­trany přeji ti hezký den. a pokud někdo chce at mi napise do zpráv je to dobrovolné at vidí že je tady někdo pro někoho.. :*

Tichošlápek
Extra třída :D 11582 příspěvků 23.11.18 14:51
@nataniela1 píše:
Klidně i zadarmo… :mavam:
:D prý klidně i zadarmo :lol: holka ty mas dost.
pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 8444 příspěvků 23.11.18 14:51
@nataniela1 píše:
@pohledzdruhes­trany přeji ti hezký den. a pokud někdo chce at mi napise do zpráv je to dobrovolné at vidí že je tady někdo pro někoho.. :*

prosím, prosím, buď tu pro mě, je strašně krásné mít tak blízký kontakt s někým, kdo chce páchat dobro, A KLIDNĚ I ZADARMO :mrgreen:

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 8444 příspěvků 23.11.18 14:52
@Tichošlápek píše: :D prý klidně i zadarmo :lol: holka ty mas dost.

číslo účtu bude asi až v SZ :mrgreen:

nataniela1
Povídálka 22 příspěvků 23.11.18 14:54

jeje tolik negativity.. rikam klidne i zadarmo.. :kytka: dneska je hodne tezky v tomhle svete asi pochopit ze neco muze byt i zadarmo…

Stránka:  1 2 3 Další »

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >