Online poradna - vztahy

Anonymní
10.10.19 13:53

Online poradna - vztahy

Ahoj, existuje nějaká dobrá online poradna přes vztahy, nejlépe se kterou máte zkušenost? Nějak se nedokážu přenést přes ukončení 10 letého vztahu, asi s manipulatorem..cítím, že je vše jen má vina a přes opravdu osklive chování teď, se k němu pořád snažím vrátit.. potřebuji prostě trochu znát neci názor, jestli jsem tak zlý člověk nebo já už nevím :-)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

10.10.19 13:58

Potrebujete terapii

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.10.19 14:06

Emimino ;) nebo poradny na idnesu, ale tam vas asi pravdepodobne take odkazou na primou spolupraci s psychologem.

Drzim palce, zkuste to klidne tady se vypovidat, ale nectete prvni dve stranky odpovedi, ty cloveka vetsinou dorazej :roll: ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2880
10.10.19 14:14
@PaníKadrnožková píše:
Emimino ;) nebo poradny na idnesu, ale tam vas asi pravdepodobne take odkazou na primou spolupraci s psychologem.Drzim palce, zkuste to klidne tady se vypovidat, ale nectete prvni dve stranky odpovedi, ty cloveka vetsinou dorazej :roll: ;)

no jo, máš pravdu. S mým smyslem pro černý humor, mě jako první návrh na poradnu napadl Ontar :mrgreen:

Ale vážně, obrátit se přímo na psychologa by možná nebylo špatné řešení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2880
10.10.19 14:15

A zakladatelko, už jen to, že nad tím přemýšlíš, tak určitě nejsi zlý člověk, jen ti dobře vypláchl mozek, to manipulátoři umí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33875
10.10.19 14:24

Psychologa :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.10.19 14:27

Normální situace.. vztah od střední, pak rok pauza, že si se mnou málo užil a má svý potřeby..pak návrat, 2 děti, pořád v práci a já sama, kamarádky se mu nelibili, tak ty nemám, sama jsem nikam nemohla, když nemůže on a přece by chtěl taky… pak jen hrál hry, koukal do mobilu, děti mu bránili v koníčkach, kvůli nám chodil do práce, kterou nenávidí ( i kdyz z pohledu obou stran rodičů i moji se tam má královsky),doma nic nemusel, byl pořád unavený nebo ležel s mobilem.. už nebyla ani pusa, ani objetí a je to moje vina, po 2 letech jsem se rozhodla jít do práce no a prostě jsem to neustálá a psala si s kolegy a kolegynemi i po práci.. on to zjistil, byl máme připojený na messengeru na svým mobilu, hádky kvůli tomu každý den, zatáhl do toho moje i jeho rodiče..jeho rodiče do me hustili ať toho nechám, že mu ubližují.. moji rodiče zas, že se můžu bavit s kým chci a nemá mi lézt do mobilu.. už jsem doma to dusno a tlak že všech stran nezvládla a řekla jsme mu, že potřebují alespoň jeden den někam odjet a mít klid, strašná scéna, pak odešel večer z bytu a vypl si mobil, tvrdil, že byl s kamarádem a pak se přiznal, Ze s nějakou holkou ale jen si povídali.. já si udělala den potom 1 den klidu, jela jsem nakupovat a zastavila se cestou v práci něco dodělat, tam viděl jeho kamarád moje auto, ex hned přijel a že okamžitě ať vyjdu ven a že tam s nekym jsem atd.. to byla asi poslední kapka, šli jsme od sebe - zasnoubeni, měli jsme stavět.. vše šlo pryč.. pokusil se jendou vrátit asi po týdnu, ale já jsme nebyla na ty výčitky pripravena..snažila jsem se vše srovnat v hlave a po půl roce za ním přišla, omluvila se a poprosila, jestli bychom to nezkusili slepit, omluvila se jeho rodičům, protože to chtěl.. chvíli staráme s dětmi a jezdíme na výlety, ale on pořád neví, jestli to chce, pořád něco vyčítá z minulosti, vidíme se tak 1× týdne protože se chce věnovat sobě a mám být trpělivá a čekat, že to nejde hned a že se rozhodne nesnází kvůli mě, na to ať zapomenu..predhazuje mi spoustu věcí, jak tu pro mě vždy byl, jak pomáhal našim, jak vezl babičku do nemocnice, že když jsem chtěla do práce tak vozík děti do školky a doma poklidil -zajimalo by ho, kdo jiný by to pro mě dělal.. asi to není samozřejmost, ale nikdy jsem nebyla ten typ, co chce být jen doma s dětmi.. snažila jsem se mu vysvětlit, že jsme byli rodina a pomáhal i si všichni vzájemně, že jsme se taky starala o něj- ale to je normální, že je žena doma s dětmi a uklízí a vaří.. i teď že se snaží abychom se měli dobře, zase na úkor sebe, jako celou dobu - platí alimenty ( nazval mě Pic*u),když jsem si o ne tenkrát řekla.. nikdy jsme ho nemilovala, v ničem nepodporovala..prostě si připadám jak hrozný člověk, jeho matka mě nazyva hodně urazlivymi slovami( neměla mě ráda i kdyz me ještě ani neznala, protože si představovala někoho jiného, pak jsme pár let vycházeli).. no je toho hodně, uvědomují si svou chybu, nabídka jsem mu i že zmenim práci, ale to si prý najdu někoho jinýho atd… přijde mi že už víc dělat nemůžu a vždy se to obrátí proti mě.. ks za jsme spolu nebyli tak za půl roku stihl mít pár jednorazovek a jednu zadanou na asi měsíc ( nikdy takový nebyl, přesný opak ).. je to sloh,10 let života..

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
10.10.19 14:32

Psychologa časově nezvládnu, bere si děti 1× za 2 týdny a ani na to není 100% spoleh ( bydlí u rodičů, ti jsou unavení nebo mají návštěvy,..) a jinak je mám 24/7 a mezi práci a školkou je to časově o 3 minuty, proto hledám spíše online poradnu nebo třeba přes skype :-)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
10.10.19 14:34

Prostě nevím proč jsem se upnula na představu společného života a že vím, že jsem udělala chybu, že je to věc, která mu vadí a že se pokusil vrátit.. je na mě teď kolikrát opravdu hodně zlý s tím, kolik toho pro mě udělal a jak mě na rodičovský živil a já po něm chci ještě peníze, když si musí vše kupovat, atd.. jenže si myslím, že je tak zlý teď jen kvůli mě, jak je nastvany..bojím se nových vztahů a dělení na moje a tvoje děti :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
10.10.19 14:38

Skončil kvůli mě na praskach, každý den brečel, za to jak je teď chladný můžu já, já jsem z něj udělala člověka bez citů..kvůli dětem se vracet nechce, když mě nešlo o plnou rodinu předtím… ale já už nevím, jak mu vysvětlit, že jsem neodesla kvůli někomu jinému, ale kvůli nesnesitelnemu tlaku ze všech stran a sotva jsme přijela z práce, tak jsme se do vecera hádali před dětma :-/

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
10.10.19 14:49

Popravde se citim trochu jako lidsky odpad i se tak trochu ke mě občas chová, idkyz jen po telefonu, Já jsem mu ale neverna přeci nebyla, jen jsem se bavila s klukama o holkama a vím, že mu to vadí, že nemohl pochopit proč se musíme bavit i doma, že je v tom něco víc, když si teda takhle chybime..ale to tak prostě není, omluvy nezabírají, už nevím prostě… nemám vůbec nikoho, ale doopravdy nikoho :-) rodiče ano, ale s těma o tom mluvit nemohu

• Nahlásit
  • Citovat
493
10.10.19 15:32

Je to manipulátor, hezky tě zpracoval. Pokud v tvé komunikaci s kolegy nebylo nic víc, než kamarádství, je mu do toho prd. Žárlivý, nemocný manipulátor. Nesnaž se k němu vrátit!!
Pokus se navázat ztracené vztahy (už to je známka patologického vztah chlapa k ženě, když jí odstřihne od kamarádů), zkus alespoň pár sezení u psychologa (i když nemáš moc hlídání pro děti atd, zkus to). Pravdu mají tvoji rodiče, mít pod stálou kontrolou messenger partnera a zakazovat mu si s někým psát je nemocný chování, pakliže ty jsi opravdu nikdy nepodváděla atd.

Píšeš na jednu stranu, že tě shazuje i teď, že si přijdeš jako nula a na druhou stranu on „chudák“ tedy musí brát kvůli té nule prášky? aby se vzpamatoval? to si celkem protiřečí. Utíkej od něj, nevracej se, překonej se a začni žít sama pro sebe a děti. Najde se pak třeba chlap, co ti otevře oči, že toho není normální. Jsi s ním vlastně celý život, tak nemáš srovnání. Hodně sil :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.10.19 15:59

@Mutlice děkuji :-( víc v tom nebylo, to ví i on, proto mi teď kolikrát říká, že až si em zas nebude všímat, tak si budu hledat někoho na psaní.. nejhorší je pro mě, že mu nevadí se mnou spát a jet 1× týdne s dětmi na výlet, ale bydlí od nás 5 minut u rodičů, kolikrát ani nenapíše nebo nezavola.. kdyby mi řekl, že ne už to slepit nepůjde nebo že ano půjde to a zkusíme to..ale i po měsíci mi jen říká, že neví, jestli to chce..chvíli se i snaží a pak zas je zlý.. ale vím jak se i uměl chovat hezky a dělat velká gesta a plánovali jsme budoucnost :? Rika mi, ze uvidi podle toho jak a dlouho se budu snazit, aby mrl jistotu, ze nci neudelam a budu se snazit cely zivot a ne jen kdyz ho ted nemuzu mit..Ten messenger mu vyčítat nemůžu, už byl takový když jsme se poznali, musela jsme chodit všude jen s nim a četl i zprávy mezi mnou a rodiči, to není pro mě novinka..

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
10.10.19 16:25

Ale máte pravdu, někam si zajít budu muset popovídat, je toho hodně :-) bojím se, zr neustojim ani to, když to teď utnu.. přijde smršť výčitek, jak věděl, zr jsem pořád stejná a nikdy se nezmenim a že mi ta snaha dlouho nevydržela, že mi nestojí on ani rodina ani za to :?

• Nahlásit
  • Citovat
493
10.10.19 16:35
@Anonymní píše:
@Mutlice děkuji :-( víc v tom nebylo, to ví i on, proto mi teď kolikrát říká, že až si em zas nebude všímat, tak si budu hledat někoho na psaní.. nejhorší je pro mě, že mu nevadí se mnou spát a jet 1× týdne s dětmi na výlet, ale bydlí od nás 5 minut u rodičů, kolikrát ani nenapíše nebo nezavola.. kdyby mi řekl, že ne už to slepit nepůjde nebo že ano půjde to a zkusíme to..ale i po měsíci mi jen říká, že neví, jestli to chce..chvíli se i snaží a pak zas je zlý.. ale vím jak se i uměl chovat hezky a dělat velká gesta a plánovali jsme budoucnost :? Rika mi, ze uvidi podle toho jak a dlouho se budu snazit, aby mrl jistotu, ze nci neudelam a budu se snazit cely zivot a ne jen kdyz ho ted nemuzu mit..Ten messenger mu vyčítat nemůžu, už byl takový když jsme se poznali, musela jsme chodit všude jen s nim a četl i zprávy mezi mnou a rodiči, to není pro mě novinka..

Strašně s tebou manipuluje. Už to, že říká, jak vše záleží na tobě, jestli budeš se chovat dobře, atd atd. To se ani nedá číst, jak je to hrozně do očí bijící 8o Musíš si nějak nechat otevřít oči, a to by mohl psycholog. Toto je fakt hrozné. Stejně jako píšeš, že mu nemůžeš vyčítat ten messenger, že to tak bylo od začátku. Ale to neznamená, že to je normální. Od začátku mu je ho*no s odpuštěním do tvého mobilu! Prostě tohle není běžné. Já nevím ani PIN od partnera telefonu, ani nevím, jestli nějaký používá, sama PIN nemám, ale ani jednoho z nás nezajímá, co má druhý v telefonu. :roll: Takto se snaž na to koukat. Šmírování je děsný, i když trvá od začátku, to není omluva :nevim:

Ještě doplním (my jsme teda možná i výjimka s přítelem), ale u nás s partnerem nevadí ani pivo, kafe s bývalým/bývalou. Přítel cca 1× za dva týdny spí mimo domov (z praktických důvodů - třeba špatný spoj atd.) To stejné by mu absolutně nevadilo u mě, když bych šla ke kámošce na víno a večer mu zavolala, že jsme se zakecaly a zůstávám do rána, ať nemusím v noci někde MHD atd. tak by mě to pochválil, že nemusí o mě mít strach. Ty píšeš, že jsi všude musela jen s ním - to je normální domácí vězení se zvýšenou ostrahou.

Příspěvek upraven 10.10.19 v 16:48

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama