Online předporodní kurz 2021

14.4.21 18:08

Online předporodní kurz 2021

Zdravím Vás dámy,
chtěla jsem se zeptat, zda tu máte někdo zkušenost s online předporodním kurzem a popř. který byste mi doporučila? Jsem prvorodička, samozřejmě že ve všem budu věřit doktorům a sestrám (ti jsou tam ti studovaní), ale spíše bych se chtěla dozvědět co mám dělat já sama se svým tělem, aby to tolik nebolelo (různé polohy, cviky), abych byla maximálně v klidu, abych netrpěla nadměrnou zácpou po porodu atd. Zkrátka takové ty „zkušenosti a letité rady“, které se v knížkách nebo někde na internetu nedozvíte.
Děkuji :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21040
14.4.21 18:28

@a_valcikova tak zrovna takové rady sem se nedovedela ani na tom kurzu :mrgreen: tam nám popsali porodnici, jak tak bude probíhat porod, doporucovali milion věci od nějakých vonnych olejů, masáží, relaxační hudby apod, co si mám na porod připravit, přitom v reálu sem na nic z toho neměla ani pomyšlení ani čas :lol: vic sem toho fakt pochytila tady v diskuzich.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1210
14.4.21 18:36

Myslím si že ti je nějaký kurz úplně k prdu.. Já jsem taky prvorodicka rodim v srpnu ale na kurz kašlu.. Stejnak je to v praxi úplně jiný.. Něco si čtu na netu něco v diskuzi ale především se budu soustředit u porodu na to co mi říká asistentka a doktor.. Takže být tebou si z toho hlavu nedělám 😁.. A po porodu ti většinou řeknou všechno co a jak..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat