Online příjem aneb práce z domova - zkušenost?

Anonymní
24.7.19 12:15

Online příjem zkušenost?

Ahoj, už několikrát jsem četla nabídku práce z domu „Online příjem“, máte s tím některá prosím zkušenost? Nemělo by to prý být stejné jako Global, Avon, cukrovinky a podobnyr blbosti :think: Má cenu se do něčeho takového pouštět? Popřípadě je nějaká práce z domu u které se dá vydělat? :think: Předem děkuji :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4210
24.7.19 12:30

Hlavně nikam neposílat peníze předem. Naprostá většina internetových nabídek na práci z domu je podvod. Můžeš něco vyrábět a prodávat, ale tím se člověk většinou neuživí. Pak můžeš dělat normálně svoji práce, ale na homeoffice, pokud to jde. Nebo na IČO pro nějakou firmu jako externí ebo terenni pracovník.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
754
24.7.19 12:38

Já si obešla fabriky ve městě a beru si od nich manuální práci domů

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.7.19 13:15

@chaela to je mi jasné, že většina je podvod :/ Ruční práce jsem zkoušela dělat, ale bohužel lidé nedokáží ocenit tu práci s tím :nevim: I kdybych dala věci o 50 korun levněji než ostatní, tak mi kolikrát ženský na inzerát napsaly, že je to moc :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.7.19 13:16

@zuzkaholl zkoušela jsem to také, ale tady v okolí neúspěšně, je tady strašně málo práce a tak mi bylo řečeno, že to nelze :/

• Citovat
  • Nahlásit
754
24.7.19 18:54

To je škoda 😔 hlavně že všude nabíraj 200 cizinců, ale pro ženskou na rodičáku nic není

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.7.19 21:42

@zuzkaholl přesně tak :( Tady je to celkově špatné s prací, ve městě jen obchody a manžel musí dojíždět až 15 km od nás, rodiče dokonce 30 :(

• Citovat
  • Nahlásit
lebambule
9.10.19 17:29
@Anonymní píše:
@zuzkaholl přesně tak :( Tady je to celkově špatné s prací, ve městě jen obchody a manžel musí dojíždět až 15 km od nás, rodiče dokonce 30 :(

S tím dojížděním jsi mě pobavila, nějakých 15km někoho trápí? Manžel jezdí denně 60 km tam a 60 zpět, prostě to tak je a když se to vyplatí, nevidím problém. Ja jsem donedávna vždycky jen dojizdela, a to 20 km, nikdy ne nenapadlo se nad tím nějak zamýšlet… nechci prudit, jen me překvapilo, jaky to může pro někoho byt problém…

• Citovat
  • Nahlásit
12
19.1.20 17:43

Online příjem

Dobrý den, obnuvuji diskuzi. Já online příjem vyzkoušela a jsem spokojená. Měsíčně si přijdu na nemalé peníze. Což můžu doložit výpisy z účtu. Takže za mě doporučuji a podvod to opravdu není. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
265
19.1.20 17:51

@Suzie1 A jen kvůli tomuto pravdivému sdělení jste se sem registrovala. Větší důvěru byste vzbuzovala, kdyby na Vašem účtě bylo víc příspěvků než jen tento jeden.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
19.1.20 17:54

@Radkar1
nekvuli tomuto příspěvku ne. Hledala jsem něco úplně jiného a tato diskuse na mě vyskočila. Nevidím důvod, proč bych svoji zkušenost napsat nemohla. Nechapu váš komentář. A hlavně okamžité prohlížení profilu mi přijde hrozně ujeté. Stalking ve všech směrech :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
265
19.1.20 17:57

@Suzie1 Já jsem na Váš profil nekoukala, jak jste na to přišla? Nechápu, o jakém stalking píšete.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22276
19.1.20 18:03

A tak to já se schválně koukla :mrgreen:.Fakt je náhoda něco hledat, ale začít diskutovat zrovna o tomhle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
19.1.20 18:03

@Radkar1
Psala jste snad ze jsem se kvůli tomuto příspěvku registrovala ne? :lol: že není vidět nic jiného? Inechapu, proč jste tak zaútočila. Neřeknu. Kdybych tady dělala nějakou propagační kampaň, ale zadavatelka napsala dotaz, náhodou jsem na to narazila tak jsem napsala svou zkušenost. Nevidím na tom nic špatného. Pokud to co jsem napsala porušuje zásady zkušených emiminarek, tak se omlouvám, ale přijde mi to nesmyslne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13300
19.1.20 18:05

@Suzie1 takže zase nějaký klikání co?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu