Online příjem aneb práce z domova - zkušenost?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.07.19 12:15
Online příjem zkušenost?

Ahoj, už několikrát jsem četla nabídku práce z domu „Online příjem“, máte s tím některá prosím zkušenost? Nemělo by to prý být stejné jako Global, Avon, cukrovinky a podobnyr blbosti :think: Má cenu se do něčeho takového pouštět? Popřípadě je nějaká práce z domu u které se dá vydělat? :think: Předem děkuji :kytka:

Reakce:
chaela
Ukecaná baba ;) 2418 příspěvků 24.07.19 12:30

Hlavně nikam neposílat peníze předem. Naprostá většina internetových nabídek na práci z domu je podvod. Můžeš něco vyrábět a prodávat, ale tím se člověk většinou neuživí. Pak můžeš dělat normálně svoji práce, ale na homeoffice, pokud to jde. Nebo na IČO pro nějakou firmu jako externí ebo terenni pracovník.

zuzkaholl
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 24.07.19 12:38

Já si obešla fabriky ve městě a beru si od nich manuální práci domů

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.07.19 13:15

@chaela to je mi jasné, že většina je podvod :/ Ruční práce jsem zkoušela dělat, ale bohužel lidé nedokáží ocenit tu práci s tím :nevim: I kdybych dala věci o 50 korun levněji než ostatní, tak mi kolikrát ženský na inzerát napsaly, že je to moc :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.07.19 13:16

@zuzkaholl zkoušela jsem to také, ale tady v okolí neúspěšně, je tady strašně málo práce a tak mi bylo řečeno, že to nelze :/

zuzkaholl
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 24.07.19 18:54

To je škoda :pensive: hlavně že všude nabíraj 200 cizinců, ale pro ženskou na rodičáku nic není

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.07.19 21:42

@zuzkaholl přesně tak :( Tady je to celkově špatné s prací, ve městě jen obchody a manžel musí dojíždět až 15 km od nás, rodiče dokonce 30 :(

Váš příspěvek
Reklama