Opakovalo se u Vás mimoděložní těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.04.19 13:29
Opakovalo se u Vás mimoděložní těhotenství?

Ahoj, prosím o zkušenosti ostatních maminek, které také prožili mimoděložní těhotenství. Vím, že u každého je to jiné ale stejně bych se ráda zeptala, opakovalo se u Vás znova nebo bylo další těhotenství v pořádku? Děkuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Mandarines
Kecalka 459 příspěvků 10.04.19 14:07
@Anonymní píše:
Ahoj, prosím o zkušenosti ostatních maminek, které také prožili mimoděložní těhotenství. Vím, že u každého je to jiné ale stejně bych se ráda zeptala, opakovalo se u Vás znova nebo bylo další těhotenství v pořádku? Děkuji

Další těhotenství bylo naštěstí v pořádku :srdce:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.04.19 14:10

@Mandarines děkuji :hug: mám strach zkoušet to znova.

Lucmína
Ukecaná baba ;) 1276 příspěvků 10.04.19 14:14

Já měla další těhotenství v pořádku a zadařilo se v podstatě po 2 cyklech. Já myslím, že hrozba opakování je spíše, když je postižený vejcovod ponechám (což myslím, že u nás nedělají). Můžou na něm vzniknout jizvy nebo prostě nějaké srůsty, od toho, jak se tam plod „zasekne“. Když se postižený vejcovod odstraní, je malá šance, aby se mimoděložní těhotenství opakovalo.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.04.19 14:16

@Lucmína děkuji :kytka:. Druhý vejcovod bych měla mít snad v pořádku.

Lucmína
Ukecaná baba ;) 1276 příspěvků 10.04.19 14:21
@Anonymní píše:
@Lucmína děkuji :kytka:. Druhý vejcovod bych měla mít snad v pořádku.

Já také, otěhotněla jsem po mimoděložním 4× (2× to nedopadlo) a v podstatě vždycky brzy. Měla by být šance na otěhotnění ob měsíc, jak se vaječníky střídají. Ale slyšela jsem, že zdravý vejcovod nahradí funkci chybějícího, takže si dokáže „sáhnout“ i ke druhému vajíčku :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.04.19 14:23
@Anonymní píše:
Ahoj, prosím o zkušenosti ostatních maminek, které také prožili mimoděložní těhotenství. Vím, že u každého je to jiné ale stejně bych se ráda zeptala, opakovalo se u Vás znova nebo bylo další těhotenství v pořádku? Děkuji

u me se mimodelozni uz neopakovalo. otehotnela jsem 2 mes po operaci.

Mandarines
Kecalka 459 příspěvků 10.04.19 16:14
@Anonymní píše:
@Mandarines děkuji :hug: mám strach zkoušet to znova.

To věřím, také jsem měla hrozný strach, my počkali doporučené tři MS a pak to vyšlo napoprvé ;) vejcovod mi teda odstranili, druhý zkontrolovali a byl v pořádku :) tak snad se brzy zadari :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.04.19 18:12

@Mandarines děkuji :kytka: snad bude vše v pořádku :)

Markeet1
Kecalka 422 příspěvků 11.04.19 11:38

Ahojky, ja jsem take po mimo, my ted cekame na posledni ms a zaciname znovu se snazenim :dance: tak ti drzim palecky a jsem sama zvedava, jak rychle se nam zadari :) :kytka:

lucije28
Ukecaná baba ;) 1672 příspěvků 11.04.19 16:01

Kolik MS vám doktor doporučil po operaci mimoděložního těhotenství, proběhnout? Koukám, že většinou píšete 2MS a pak snažení…
Kdy vám přišla po operaci? Mne operovali akutně, prasklý vejcovod a MS jsem dostala 3 dny po operaci… takže nyní počkat na MS a pak se snažit? Bojím se, aby se mi nerozjely případně jizvy po laparoskopii…

Markeet1
Kecalka 422 příspěvků 11.04.19 16:29

@lucije28
Muj dr to rekl tak nejak obrazne, ze u kazde je to individualni a ze je to tezko takhle rict presne jak dlouho by mela trvat lecba, ale ze pokud se citim uz dobre tak ze je to spise na me samotne. Takze podle me, i podle toho co jsem cetla tak ty 2 ms urcite a pak se uz nehlidat, ale neupinat se na to a nestresovat se kdyz to neklapne hned :hug: a jak dlouho jsi po zakroku?

lucije28
Ukecaná baba ;) 1672 příspěvků 11.04.19 18:29

@Markeet1 teprve tři týdny, tak zatím sonduji :mrgreen:

Markeet1
Kecalka 422 příspěvků 12.04.19 10:32

@lucije28
Ahaaa tak to chapu, ja taky procitala vsechny diskuze a clanky :lol: ve finale ti fakt kazdy povi neco jineho, ale to minimum 2 ms by jste dodrzet urcite meli :) :palec:

JůlinkaH
Nováček 2 příspěvky 15.04.19 16:41

Ahojky, mám podobný dotaz, před rokem jsem byla na laparoskopii a taky mám strach… hlavně, protože jsem v pátek našla ducha na testu…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama