Opakovaná bolest v pravém podbřišku

Napsat příspěvek
25.3.20 21:46

@Kolarkaa
Nahrivat, nahrivat a nahrivat. Ulevuje to. No rikal mi, ze to jsou nejaky rozsireny cevky, ze jde spis o kosmeticky,,problem" reaguje to zmenu pocasi, teploty a tak ruzne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1035
25.3.20 21:49

@verčule89 to ja mam na rameni, velky flek.. normalne ruzovy, kdyz je mi velka zima fialovy.. v tehotenstvi skoro modry :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1035
25.3.20 21:51

Takhle v klidu.. nemas treba zmenu hormonu v tele?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.3.20 21:54

@Kolarkaa
Nn takhle to nemam. Mam pihu na tvari a okolo ni se mi udelal bily flicek, ktery je okolo jeste cerveny. Prislo mi, ze to ohranicilo to pihu. Nikdy predtim jsem to nemela prave, tak me to vydesilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
168
26.3.20 08:28

Teda holky co my to mame.Me ted zas strasne boli licni kost :roll: :roll:.Taky nevim co to jeee :,( je to fakt des.Me taky piha zmenila barvu a hned mi ji vyrizli ne pihu ale materske znamenko 21 stehu v Motole mazec to byl

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.3.20 08:37

@zzzeruva
Ja si myslim, ze to mame v hlave. Alespon z casti urcite. Me se prave nezmenila piha, ta zustala stejna, ale pod ni se udelal flek a okolo to mam cervene.
Jinak mi takhle rezali 3 pihy a mam po nich osklive jizvy. Uplne jsem bala, kdyby ji rezali na obliceji jak by to vypadalo.
A co bricho? Dobry?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
168
26.3.20 11:11
@verčule89 píše:
@zzzeruva
Ja si myslim, ze to mame v hlave. Alespon z casti urcite. Me se prave nezmenila piha, ta zustala stejna, ale pod ni se udelal flek a okolo to mam cervene.
Jinak mi takhle rezali 3 pihy a mam po nich osklive jizvy. Uplne jsem bala, kdyby ji rezali na obliceji jak by to vypadalo.
A co bricho? Dobry?

Ma na obliceji delali laserem, takze jizvicka minimalni.Hale citim ho, ale dostala jsem to tak si furt rikam ze je to k tom :roll:.Jo tak 90% nemoci vznika v hlave ja vim, ale ubran se vid :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.3.20 13:35

@zzzeruva
Prave, ubran se.
Chce to zamestnat hlavu a nepripoustet si nic spatneho

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1035
26.3.20 16:48

Ja dnes taky bricho horsi. Cely bok..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
168
27.3.20 21:06

Tak jak holmy ja dnes teda auu.Ale cely den klid, az ted vecer nevim co to zase je :roll: :roll:.a jsem nafoukla tak mozna prdy :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1035
27.3.20 22:18

@zzzeruva ja dneska taky cely den ok a ted me boli cely bricho i dole v zadech :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
168
28.3.20 08:00
@Kolarkaa píše:
@zzzeruva ja dneska taky cely den ok a ted me boli cely bricho i dole v zadech :nevim:

Me zas jen v pravo dole, ale zas fest jako :rolling_eyes:.A prijde mi ze ve me skrunda :(.Ja uz vazne nevim ty jo. Nejhorsi je ze clovek ted nikam nechce lezt a navic.Co zas me poslou domu, ze nic…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.3.20 08:01

@zzzeruva
Videla bych to mozna na ty prdy? Je to lepsi?
@Kolarkaa
Nemas to dostat? Nebo mocak?
Me vcera zase prisla divna moc :(. Manzel mi rika, ze se moc pozoruju. V pondeli jsem byla na papirku a byla v poradku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1035
28.3.20 08:20

@verčule89 to muzes mit citlive, melas antb ne? To trva docela dlouho nez se mocova trubice vrati do normalu, rikal mi to urolog.. nn dostat to nemam, ale mam pred ovulaci a to je vzdy peklo, pocitam pondeli nebo utery ze bude, tak jestli to boli uz takhle dopredu.. @zzzeruva tak jak je dnes?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
168
28.3.20 10:33
@Kolarkaa píše:
@verčule89 to muzes mit citlive, melas antb ne? To trva docela dlouho nez se mocova trubice vrati do normalu, rikal mi to urolog.. nn dostat to nemam, ale mam pred ovulaci a to je vzdy peklo, pocitam pondeli nebo utery ze bude, tak jestli to boli uz takhle dopredu.. @zzzeruva tak jak je dnes?

No rano to bylo na prd trochu jsem se vyprdela a je lip :smiley:.Jeste to prave mam, takze si furt rikam ze je to k tomu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama