Opakovaná menstruace po kyretáži?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.18 10:09
Opakovaná menstruace po kyretáži ?

Ahoj holky.. mám takový problém? Ani nevím jak to nazvat.. no.. 15.8. KYRETÁŽ po ZT.(týden silnější špinění)pak klid… od 4.8. do 8.8. špinění ale nic extra.. a dnes 12.8. začalo krvácení… Tak se chci zeptat.. Nějaké zkušenosti s tímhle? Mám nepravidelný cyklus. Na gynekologii se chystám, ale měním gynekologa kvůli přestěhování tak nevím kdy mě přesně vezme.

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.09.18 12:30

Ahoj, máš dobře datum? :D jinak já po kyretáži slabě krvácela asi 14 dní a ms přišla přesně 30 dnů od zákroku a trvala 5 dnů ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

10 hitů, kvůli kterým mohl Tuna na večírku dostat nakládačku (a vy jste další na řadě)

Metr piv, litry vína nebo bublin, případně panáky a jde se na věc! Odvahy je... číst dále >

Vánoce ve špitále! Třešničková zůstává v Istanbulu, návrat domů je v nedohlednu

Youtuberka Týnuš Třešničková (23) zažije patrně nejsmutnější vánoční svátky... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >