Reklama

Opakovaná menstruace po kyretáži?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.09.18 10:09
Opakovaná menstruace po kyretáži ?

Ahoj holky.. mám takový problém? Ani nevím jak to nazvat.. no.. 15.8. KYRETÁŽ po ZT.(týden silnější špinění)pak klid… od 4.8. do 8.8. špinění ale nic extra.. a dnes 12.8. začalo krvácení… Tak se chci zeptat.. Nějaké zkušenosti s tímhle? Mám nepravidelný cyklus. Na gynekologii se chystám, ale měním gynekologa kvůli přestěhování tak nevím kdy mě přesně vezme.

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.09.18 12:30

Ahoj, máš dobře datum? :D jinak já po kyretáži slabě krvácela asi 14 dní a ms přišla přesně 30 dnů od zákroku a trvala 5 dnů ;)

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >