Opakovaná revize po ZT nebo interupci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.07.19 21:53
Opakovaná revize po ZT nebo interupci

Podstoupila jsem interrupci, vse OK ale po 4 týdnech test tehotenský stále silne pozitivní. na kontrole zjistili útvar 2×2 cm…Pichli mi injekci na dočistění dělohy..ale misto abych krvácet začala po te injekci tak jsem přestala, test byl jeste týden pozitivní, ted už je negativní. Ale nic ze mně nevyšlo,. čili ten utvar 2×2 cm tam asi stále mám? na kontrolu mam jit za týden… jsem strašně unavena už týden ale nevim jestli mám hledat souvislost… možná si to namlouvám. mohlo se to vstřebat nebo se mám připravit na revizi opet?

Přečtěte si článek: Jak probíhá revize dělohy po zamlklém těhotenství

Reakce:
sediza
Závislačka 2718 příspěvků 15.07.19 21:59

Nemá se to kam vstřebat podle mě. Šla bych zitra k dr.

Mari.G
Kelišová 5615 příspěvků 15.07.19 23:33

Já jsem byla ze stejných důvodů na 2. revizi. Jak vypadal test, nevím, od zjištění těhotenství jsem ho nedělala, ale útvar taky nevyšel po injekci a také mi to akorát zastavilo krvácení. Zašla bych k MUDr.

Beruska118
Povídálka 13 příspěvků 16.07.19 01:40

Já bych asi počkala, ale je to můj názor takže kdo ví

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.07.19 21:10

@Mari.G ahoj vyresilo se to samo…dostala jsem MS a to co tam bylo opravdu odešlo ven s prvni MS

Mari.G
Kelišová 5615 příspěvků 19.07.19 21:36
@Anonymní píše:
@Mari.G ahoj vyresilo se to samo…dostala jsem MS a to co tam bylo opravdu odešlo ven s prvni MS

Tak tím lépe!!! Držím pěsti v dalším snažení :srdce:.

Váš příspěvek
Reklama