Opakovaná zamlklá těhoteství za sebou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Renny80
Stálice 61 příspěvků 22.04.18 11:38
Opakovaná zamlklá těhoteství za sebou

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat znova, jestli jste některá měla opakovaná zamlklá těhotenství za sebou a přirozeně to někdy vyšlo. Do IVF se mi moc nechce. Vím, že to hodně holkám pomohlo, ale nějak to necítím :-) Předesílám, že všechna vyšetření máme hotová. Jen mě prostě zajímají vaše příběhy, nebo příběhy lidí z okolí, kterým to vyšlo třeba na pátý, šestý, sedmý pokus. A nebo také ne. Já mám za sebou již čtvrté zamlklé během 4 let. Děkuji.

Reklama

Reakce:

Anonymní  22.04.18 12:05

To zalezi na vysledku. Znama to takhle mela a prisly ji nakonec na bunecnou imunitu, ktera za ty tri potraty mohla. Pak lecba a pak prirozene otehotnela, ma holcicku. Mate kompletni imunologii v poradku? A genetiku?

Petrušačka
Ukecaná baba ;) 1313 příspěvků 22.04.18 12:08

…vyšetřil tě imunolog?…dost možná bude problém v imuitě… :think:
 http://hospitalin.cz/…h-je-ale-vic

Lenka_Hal
Závislačka 3444 příspěvků 22.04.18 12:41

4× je uz hodne, melo by se resit proc se to deje…to jsou ta vysetreni? Na nic se neprislo? Jinak moje kamaradka mela 2 zamlkla tehotenstvi, treti uz vyslo a pak i to ctvrte…

Renny80
Stálice 61 příspěvků 22.04.18 12:57

Ano, i na imunologii jsme byli a nikde nic :-(

Renny80
Stálice 61 příspěvků 22.04.18 12:59
@Anonymní píše:
To zalezi na vysledku. Znama to takhle mela a prisly ji nakonec na bunecnou imunitu, ktera za ty tri potraty mohla. Pak lecba a pak prirozene otehotnela, ma holcicku. Mate kompletni imunologii v poradku? A genetiku?

Nevím co je kompletní genetika, ale myslím si, že máme. Protože nějaká genetika proběhla. I hematologie, i imunologie. Opravdu po tom druhém se to řešilo komplexně.

Renny80
Stálice 61 příspěvků 22.04.18 13:00

@Lenka_Hal A po nějaké léčbě? :-)

Petrušačka
Ukecaná baba ;) 1313 příspěvků 22.04.18 13:24

Já se obávám, že některá imunologická vyšetření dělají právě jen ve VFN (u Apolináře)… :think: Běžné imunologické vyšetření není to stejné, které dělá právě MUDr. Karin Malíčková… :think:
Odkud jsi?? Jsi-li z Prahy (nebo okolí) - zkus se obrátit na imunologii u Apolináře…

Lenka_Hal
Závislačka 3444 příspěvků 22.04.18 13:39
@Renny80 píše:
@Lenka_Hal A po nějaké léčbě? :-)

Bez lecby, ale uz mela strach, ze to budou muset resit…

Keshi
Ukecaná baba ;) 1630 příspěvků 22.04.18 13:54

@Renny80 Nám se nakonec u prvního zadařilo přirozeně po několika zamlklých. Měli jsme tedy vícero problémů - muž špatné spermio, já PCO, autoimunitní onemocnění a krevní mutace. I IUI a IVF proběhlo. Ale nikdy to nedopadlo, až pak když jsme to vzdali.

Renny80
Stálice 61 příspěvků 22.04.18 20:38

@Petrušačka My jsme z Ostravy a byli jsme v Praze v Podoli u pana doktora Madara.

Renny80
Stálice 61 příspěvků 22.04.18 20:43

@Keshi A zadarilo se vam bez jakekoli lecby? Mi se nechce verit, ze muzu byt zablokovana a tim padem dochazi k ZT. Ale asi to tak bude :-) A kolik jsi prodelala ZT?

Uživatel je onlineLuciusek86
Ukecaná baba ;) 1983 příspěvků 25.05.18 20:07

Ozivuji diskuzi. @Renny80 tak ja mam za sebou 5 potvrzenych biochemickych tehotenstvi (potvrzeno hcg v krvi) a v unoru samovolny potrat 6tt. Mela jsem jen gestacni vacek a vic nic…a ted jsem znovu tehotna a znovu se bojim co bude. Mame spermiograf, hor. profil, stitnou zlazu, hematologii, genetiku. A nic!!! Chybi nam jen reprodukcni imunologie, coz ta he trochu z ruky, jsme kousek od ostravy. Snazime se 4roky a jedno dite mame… misto radosti z pozitivniho testu se klepu strachy a nervy pracujou :oops:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Dětské hrnečky pro 1 000 maminek. Získejte ten svůj!

Máme pro vás unikátní akci. Philips Avent rozdává maminkám na eMiminu 1 000... číst dále >

Poradna: Život v manželově domě je peklo

Vy podáte dotaz, my vám na e-mail pošleme odpověď s praktickými tipy. Rady... číst dále >

Články z Expres.cz

Velká očekávaní ohledně filmu Dukla 61: Něco tak dobrého ČT neudělala!

Je 7. července 1961 a v havířovském dole začne hořet. Nejdřív je cítit pach... číst dále >

Příběh Čerešňákové a Ditmara: Chtěla být jako Maláčová, ale chyběl jí Bakala

Za dva roky v čele České Miss se jim podařilo něco, co se zdálo být nemožné.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Podvodní léčitelé teď dostanou strach, řekla v Rozstřelu režisérka

Za podivnými praktikami v institutu Aktip, které odhalil dokument Obchod se... číst dále >

Šaty Meghan Markle vznikaly stovky hodin. Víc než Kate za ně neutratila

Odkaz na éru Audrey Hepburnové, přísný dress code i jednotlivé země... číst dále >

Reklama