Reklama

Opakovaná zamlklá těhotenství a imunologie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Renny80
Stálice 82 příspěvků 12.09.18 11:24
Opakovaná ZT a imunologie

Ahoj holky, mám dotaz ohledně opakovaných ZT. Pořád mi to vrtá v hlavě. Příčina je nejspíše v imunitě dle výsledků. Vytvářím si protilátky na Annexin (hraniční IGM) a proti embryu. Vždy otěhotním hned, ale nejsem schopná donosit. Jedno dítě již mám. Má zamklá těhotenství měla i klesající tendenci. Nejdříve 13. týden, pak 10. týden, 8. týden a nakonec 6. týden. Chtěla jsem se zeptat, zda někomu pomohl Prednison, který mi byl doporučen v dávkování 5mg/den. Mám z něj trochu strach. Spíše z těch nežádoucích účinků. Bylo Vám po něm špatně? A hlavně, donosily jste po opakovaných potratech zdravé dítě? Já již jedno dítě bez problémů mám. U druhého mám problémy. Děkuji.

Přečtěte si článek: Zamlklé těhotenství: Jaké jsou příznaky a příčiny?

Reklama

Reakce:

Celina
Závislačka 3036 příspěvků 12.09.18 11:51

Potřebuješ dobrého reprodukčního imunologa. Tělo je už schopno odhalit embryo a proto jsou ztráty čím dál dříve. Mě nepomohl Prednison ani Medrol, byla to mnohem složitější léčba, ale někomu pomoci může, důležité je, kterému lékaři se dostaneš do rukou. Rozhodně by tuhle léčbu neměl ordinovat gynekolog. Hodně štěstí :mavam:

Renny80
Stálice 82 příspěvků 12.09.18 11:57

@Celina Děkuji za opověď a mohla bys mi prosím napsat o jakou léčbu se jednalo? Děkuji :) Budu vděčná za každý příspěvek.

Celina
Závislačka 3036 příspěvků 12.09.18 11:59

@Renny80 posílám sz

Renny80
Stálice 82 příspěvků 12.09.18 12:00

@Celina Děkuji :hug:

Ladka82
Nováček 1 příspěvek 12.10.18 00:32
Protilátky proti plodu

Ahoj snad nebude vadit když se taky připojím pokud nepomůže Prednison, Medrol ani Dexamed. Je ještě nějaká jiná možnost? Má s tím někdo zkušenost? Za případnou odpověď předem dĕkuji

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >