Opakované gynekologické záněty

Anonymní
20.4.17 12:40

Opakované gynekologycké záněty

Mám opakované gyn. záněty, už jsem vyzkoušela snad vše a nic nepomáhá, doktorka mi jen nasadí tabletky např macmiror a neřeší že mě rok kvůli tomu šíleně bolela kostrč, přestalo to až když jsem sama přišla na příčinu atd. myslela jsem že to mám hnutý nebo cokoliv jinýho, ale že to mám kvůli zánětu mě v životě nenapadlo. Navíc se snažíme o dítě a nejde to už 4 roky a kdo ví jestli někdy půjde když po sexu se mi to horší, ale to bysme spolu nemohli spát vůbec, protože to přeléčím a za týden je to znova. Budu ráda za jakoukoliv radu, jak tohle vyřešit.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
20.4.17 12:50

A chlap přeléčenej je? Já měla záněty každý cyklus, vyzkoušela jsem kde co, byla to hrůza, fakt pokaždé utrpení :zed: Pak po x-letech měl manžel hnisavou angínu, dostal atb penicilin a já mám najednou po zánětech. Od té doby ani jeden. Měl v sobě nějakou kvasinku nebo co, žádné příznaky a vždycky to na mě přenesl. J.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.4.17 12:52

Jo je přeléčenej, několikrát, v něm to nebude

• Nahlásit
  • Citovat
11145
20.4.17 12:58

Zkusit jinou doktorku.. Kamarádka taky hodně trpěla, gynekoložka to extra neřešila, tak přešla k jiné a je spokojená..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.4.17 13:02

Co psaly holky + mne pomohl wobenzym

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1476
20.4.17 13:23

Trpěla jsem také několik let, změnila jsem gynegologa přeléčila ATB - měla jsem až zánět vaječniků a předšlý dr to léčl jen lokálně, chvíli to dalo pokoj, pak se to zas zhoršilo. Nová dr mi dala ATB řekla, že mám zánět vaječníků, jak to mohl předešlý dr přecházet, když jsem i řikala o bolestech v podbřišku. Dále mi dr, řekla, at se snažím omezit cukr a sladké, že to taky mykozy podporuje, tak jsem si dala léčbnou i detni kuru. Nyní jsem už tak 5 let bez zanětu a mam za tu dobu 2 děti a třeti na cestě.
Možna když je to tak chronické zkusila bych ATB + i ten jidelniček omezit sacharidy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5136
20.4.17 13:46

Ahoj, já jsem tím trpěla průběžně několik let. Co pomáhá je po sexu se vždycky umýt, vyčůrat a třeba dlouhodobě (2 měsíce) zavádět 1× týdně Macmiror. Mezi tím to prokládat záváděcími laktobacily. Hlavně nedělat žádné výplachy atd. Je potřeba si tam vypěstovat zdravou mikrofloru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
210
20.4.17 13:47

Trpela jsem na zanety asi 4 roky. V tehotenstvi se to jeste zhorsilo. Mohla jsem jen macmirror a stejne nepomahal. Vylecil me az porod a uz mam rok klid :mrgreen: nevim cim to bylo, asi ze jsem se cely sestinedeli myla jen vodou bez mydla a nemela sex, tak se to tam dostalo do te spravne rovnovahy :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5136
20.4.17 13:49
@kkoule píše:
Trpěla jsem také několik let, změnila jsem gynegologa přeléčila ATB - měla jsem až zánět vaječniků a předšlý dr to léčl jen lokálně, chvíli to dalo pokoj, pak se to zas zhoršilo. Nová dr mi dala ATB řekla, že mám zánět vaječníků, jak to mohl předešlý dr přecházet, když jsem i řikala o bolestech v podbřišku. Dále mi dr, řekla, at se snažím omezit cukr a sladké, že to taky mykozy podporuje, tak jsem si dala léčbnou i detni kuru. Nyní jsem už tak 5 let bez zanětu a mam za tu dobu 2 děti a třeti na cestě.
Možna když je to tak chronické zkusila bych ATB + i ten jidelniček omezit sacharidy.

No jo, jenže to si odporuješ, protože antibiotika nepůsobí na kvasinky, naopak, vybijí potřebné laktobacily a tím dají možnost k rozmnožení kvasinek. Je potřeba stanovit, jakého původu jsou obtíže (výtěr) a pokud je to kvasinkového původu (pravděpodobně), tak podle toho nasadit dlouhodobější léčbu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.4.17 13:49
@kkoule píše:

Mě v podbřišku nebolí, a ATB jsem měla několik a nechci držet celý život dietu. Přemýšlela jsem zda- li to nebude třeba špatnou imunitou.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.4.17 13:59
@Zabatko píše:
Ahoj, já jsem tím trpěla průběžně několik let. Co pomáhá je po sexu se vždycky umýt, vyčůrat a třeba dlouhodobě (2 měsíce) zavádět 1× týdně Macmiror. Mezi tím to prokládat záváděcími laktobacily. Hlavně nedělat žádné výplachy atd. Je potřeba si tam vypěstovat zdravou mikrofloru.

Díky, to bych mohla zkusit, macmiror mi zbylo celé balení akorát ty výplachy bych možná také měla dělat občas, díky nim mi přestaly bolesti kostrče. Ta už mě nebolí, ale je to zázrak.

• Nahlásit
  • Citovat
1826
20.4.17 14:20

O tom bych mohla napsat knihu :pocitac: :pocitac:.. Trpím na výtoky šíleně :zed: :zed:.. Mám výbornou doktorku, léčí mne, dává tablety, pak i na polykání tablety, prostě horor, horor…
Koupila jsem si speciální gynekologickou pěnu na mytí (žádný Lactacyd, Chilly Intima apod.), to prý akorát také pěkně pomáhá kvasinkám :pocitac:
Doufala jsem, že se to porodem zlepší, a nikoliv :pocitac: :zed: :zed:..
Budu se s tím muset asi naučit žít

Příspěvek upraven 20.04.17 v 15:09

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
305
20.4.17 15:05

No tak to zrovna zažívám teď taky, sacharidy úplně u jídelníčku pryč, nemůžu si dát ani víno s partnerem a nic na co mám pořádně chuť.:/ Beru probiotika, zavadim Idelyn a stejnak mi přijde ze nepomáhá nic :/ ach jo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.4.17 15:19

anonym 74

Holky dám vám jednu…tak Za 1/ at si vaši chlapi dojdou na urologii no líbit se jim tam nebude..nechají si udělat stěr z močové trubice(je hnusne bolestivé, ale to bych si nechala pro sebe)tam se nejpřesněji zjistí co mají pakliže se výtoky, záněty furt vrací tak z 98 procent je na vině muž. Mýmu zjistili chronické chlamydie streptokoka a ještě cosi nikdy neměl žádný problém a i nevěru jsme zavrhli(našli jsme totiž původce)bral nějaké silné atb. jedny nezabraly tak musel ještě jedny.Od té doby je klid jo a kvůli tomu se nám nedařilo miminko.Po vylléčení jsem otěhotněla. A taky mám těd čerstvou zkušenost s dcerou asi rok stále ji bolelo v krku, opakovaně streptokok a bohužel co začal krk tak se ji zozjěly výtoky prakticky rok chodila furt s vložkou dr. z imunologie nám řekla že pakliže krk se nevyřeší tak to bude furt dokola prý je to celé propojené tak doporučila odstarnit krční mandle a je klid 8o

• Nahlásit
  • Citovat
305
20.4.17 15:22
@Anonymní píše:
Holky dám vám jednu…tak Za 1/ at si vaši chlapi dojdou na urologii no líbit se jim tam nebude..nechají si udělat stěr z močové trubice(je hnusne bolestivé, ale to bych si nechala pro sebe)tam se nejpřesněji zjistí co mají pakliže se výtoky, záněty furt vrací tak z 98 procent je na vině muž. Mýmu zjistili chronické chlamydie streptokoka a ještě cosi nikdy neměl žádný problém a i nevěru jsme zavrhli(našli jsme totiž původce)bral nějaké silné atb. jedny nezabraly tak musel ještě jedny.Od té doby je klid jo a kvůli tomu se nám nedařilo miminko.Po vylléčení jsem otěhotněla. A taky mám těd čerstvou zkušenost s dcerou asi rok stále ji bolelo v krku, opakovaně streptokok a bohužel co začal krk tak se ji zozjěly výtoky prakticky rok chodila furt s vložkou dr. z imunologie nám řekla že pakliže krk se nevyřeší tak to bude furt dokola prý je to celé propojené tak doporučila odstarnit krční mandle a je klid 8o

Jeežiš, to je síla co tyhle věci dokážou :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama