Opakované kvasinky a záněty moč. měchýře versus otěhotnění

Anonymní
15.11.19 08:23

Opakované kvasinky a záněty moč. měchýře versus otěhotnění

Krásný den všem,

ráda bych se s vámi podělila o problémy, které trápí určitě bezpočet z vás. Již od 15 let trpím opakovanými záněty močového měchýře. V 16 letech jsem musela ukončit těhotenství, strašně mě to mrzí, ale stalo se a byla jsem moc mladá a hlavně neměla jsem oporu, kterou bych potřebovala. Cca od 18 let se semnou táhnou gynekologické problémy. Od těch 18ti let do 24let bylo mnoho klidových období, třeba i dva roky v kuse, ale pak se problémy zase objevili… velkou příčinou bylo také to, že mi doktoři předepisovali atb za atb a tím došlo k odbourání imunity. Bohužel minulý rok na podzim se to rozjelo v plné své kráse a já do teď trpím jako kůň… výsledky jsou negativní, ale já stále cítím nepříjemné pocity tam dole. Minulý měsíc jsem vysadila antikoncepci, jelikož se s partnerem chceme začít snažit a při kontrole mi bylo řečeno, že mám špatnou sliznici vlivem stresu a že bude potřeba v 16. - 24. dnu nasadit nějaké podpůrné léky aby to šlo. Momentálně beru Fem +. Máte některá z vás podobnou situaci? Jak to říct, možná to mám i částečně v hlavě, protože mě to moc trápí, že mi furt není dobře. Protože je zvláštní, že třeba při styku mě nic nebolí, bolí to během dne, klidně i celý den. Děkuji za Vaše názory a přeji pěkný den

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15463
15.11.19 08:27
@Anonymní píše:
Krásný den všem,ráda bych se s vámi podělila o problémy, které trápí určitě bezpočet z vás. Již od 15 let trpím opakovanými záněty močového měchýře. V 16 letech jsem musela ukončit těhotenství, strašně mě to mrzí, ale stalo se a byla jsem moc mladá a hlavně neměla jsem oporu, kterou bych potřebovala. Cca od 18 let se semnou táhnou gynekologické problémy. Od těch 18ti let do 24let bylo mnoho klidových období, třeba i dva roky v kuse, ale pak se problémy zase objevili… velkou příčinou bylo také to, že mi doktoři předepisovali atb za atb a tím došlo k odbourání imunity. Bohužel minulý rok na podzim se to rozjelo v plné své kráse a já do teď trpím jako kůň… výsledky jsou negativní, ale já stále cítím nepříjemné pocity tam dole. Minulý měsíc jsem vysadila antikoncepci, jelikož se s partnerem chceme začít snažit a při kontrole mi bylo řečeno, že mám špatnou sliznici vlivem stresu a že bude potřeba v 16. - 24. dnu nasadit nějaké podpůrné léky aby to šlo. Momentálně beru Fem +. Máte některá z vás podobnou situaci? Jak to říct, možná to mám i částečně v hlavě, protože mě to moc trápí, že mi furt není dobře. Protože je zvláštní, že třeba při styku mě nic nebolí, bolí to během dne, klidně i celý den. Děkuji za Vaše názory a přeji pěkný den

Zkušenost nemám, ale upřímně bych se do snažení nepouštěla, dokud ty zdravotní problémy nevyřešíš.. Třeba to není urologické, může to být právě gynekologický problém, řešila jsi to i s gynekologem? Co děláš pro zlepšení imunity?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3453
15.11.19 09:16

Já být tebou tak nejdříve vyčistím tělo ;) A podpořím imunitu. Zkus nějaký bylinky a poraď se s někým. Já na to trpěla dost taky s jedním partnerem, pořád se mi to vracelo. A teď mám pokoj. Ale jestli se to pořád vrací, je třeba léčit i partnera.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
225
15.11.19 09:27

Ja na tom byla stejne. Ale stalo se mi to po porodu. Zkousela jsem vsechno mozne, nic nezabiralo. Podle dr.jsem to mela v hlave. Kdyztak mi napis sz :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.11.19 09:49
@unuděná píše:
Zkušenost nemám, ale upřímně bych se do snažení nepouštěla, dokud ty zdravotní problémy nevyřešíš.. Třeba to není urologické, může to být právě gynekologický problém, řešila jsi to i s gynekologem? Co děláš pro zlepšení imunity?

Děkuji za odpověď. Pro imunitu moč. cest beru brusinky cca dvakrát do týdne plus preventivně čaj, pokud cítím že je špatně, beru i 4krát denně v kombinace s urologickým čajem. Dále beru vagilact, ale jen když cítím potíže, brala jsem i rosalgin. Máte zkušenosti se sedací koupelí?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.11.19 09:52
@Adrina1 píše:
Ja na tom byla stejne. Ale stalo se mi to po porodu. Zkousela jsem vsechno mozne, nic nezabiralo. Podle dr.jsem to mela v hlave. Kdyztak mi napis sz :srdce:

Dobrý den,

taky už nevím, čím to může být… výsledky jsou negativní, ale pořád se necítím dobře.. asi je to stresem, stále netuším.. uvažuji o návštěvě psychologa, ale nevím, zda pomůže.

• Citovat
  • Nahlásit
15463
15.11.19 09:57
@Anonymní píše:
Děkuji za odpověď. Pro imunitu moč. cest beru brusinky cca dvakrát do týdne plus preventivně čaj, pokud cítím že je špatně, beru i 4krát denně v kombinace s urologickým čajem. Dále beru vagilact, ale jen když cítím potíže, brala jsem i rosalgin. Máte zkušenosti se sedací koupelí?

Tak já myslela imunitu celkově. Pokud jsi brala opakovaně ATB perorálně, tak budeš mít zažívání v pytli, je to jedno s druhým. Tak alespoň hodně probiotika.
A řešila jsi tyto problémy s gynekologem? Nebo jen obvoďák-urologie? Které výsledky jsou ok? Krev, crp? Nebo stěry?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.11.19 10:32

@unuděná
Ano řešila, mám úžasnou gynekoložku, hodně empatická a rozumí tomu… právě proto mě vyděsilo, že mi řekla, že ta sliznice není v pořádku a že pokud budu chtít otěhotnět, budu potřebovat podporu jinýma práškama…krev, stěry jsou negativní :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat