Opakovaně pozitivní test a konec

Anonymní
19.1.20 20:32

Opakovaně pozitivní test a konec

Ahoj.
Chci se zeptat na zkušenosti.
Snažíme se 20 měsíců a během toho jsem jednou měla ZT v 7tt a 3× jsem měla zpoždění menstruace - slabě pozitivní test a do max 5 dnů menstruace přišla.
Dítě už máme, partner stejný. Jednou to nešlo rok a zkusili jsme ivf a vyšlo to další byl neplanovaný, nechranili jsme se, mysleli jsme, že bez umělého dítě nepůjde. O žádném problému nevíme.
Je tu někdo, kdo úspěšně otehotnel, i když před tím několikrát úspěch nebyl??
Děkuji za zkušenosti

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

19.1.20 20:53
@Anonymní píše:
Ahoj.
Chci se zeptat na zkušenosti.
Snažíme se 20 měsíců a během toho jsem jednou měla ZT v 7tt a 3× jsem měla zpoždění menstruace - slabě pozitivní test a do max 5 dnů menstruace přišla.
Dítě už máme, partner stejný. Jednou to nešlo rok a zkusili jsme ivf a vyšlo to další byl neplanovaný, nechranili jsme se, mysleli jsme, že bez umělého dítě nepůjde. O žádném problému nevíme.
Je tu někdo, kdo úspěšně otehotnel, i když před tím několikrát úspěch nebyl??
Děkuji za zkušenosti

Já ti asi moc nepomůžu, jsem na tom vlastně stejně, akorát mě minulo ZT. Ale spontánní potrat u mě proběhl 5×, vždy do konce 5 týdne.. Nyní jsem na konci 7 týdne, zatím všechno vypadá dobře. Cvičila jsem hormonální jógu a byla jsem u léčitelky, která objevila důvod těch potratů v minulosti, odblokovala ten problém a i kdyby to mělo být placebo, je mi to fuk, hlavně ať je všechno v pořádku :) Trochu se mi příčí chodit k doktorům, tak jsem to nejdřív zkusila takto alternativně :) Ne že bych doktory odsuzovala, jen mě to nebaví :D Taktéž moje mamka několikrát potratila a nakonec měla tři krásný děti bez doktorů, i přes tři-čtyři potraty.. Já tomu prostě věřím, že to může být dobrý i po tolika nezdarech :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.1.20 21:12
@angelswings píše:
Já ti asi moc nepomůžu, jsem na tom vlastně stejně, akorát mě minulo ZT. Ale spontánní potrat u mě proběhl 5×, vždy do konce 5 týdne.. Nyní jsem na konci 7 týdne, zatím všechno vypadá dobře. Cvičila jsem hormonální jógu a byla jsem u léčitelky, která objevila důvod těch potratů v minulosti, odblokovala ten problém a i kdyby to mělo být placebo, je mi to fuk, hlavně ať je všechno v pořádku :) Trochu se mi příčí chodit k doktorům, tak jsem to nejdřív zkusila takto alternativně :) Ne že bych doktory odsuzovala, jen mě to nebaví :D Taktéž moje mamka několikrát potratila a nakonec měla tři krásný děti bez doktorů, i přes tři-čtyři potraty.. Já tomu prostě věřím, že to může být dobrý i po tolika nezdarech :hug:

Díky. Držím palce!!
Nějak nevím, zda to má cenu, jestli je nějaká šance a i když to nějak moc neřeším (oproti tomu, když to nešlo a dítě jsme neměli žádné), tak každý konec je bolestivý.

• Nahlásit
  • Citovat
40490
19.1.20 21:13

Ahoj holky, potratila jsem 5×. Radila bych imunologické vyšetření u dr Malíčkové. Mě potraty dělala imunita. Je tu o dr Malíčkové i diskuse

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.1.20 21:42

Ja mam prvni dite na prvni pokus a ted uz 3 potraty, naposledy ve 13tt. Diagnostikovali mi antifosfolipidový syndrom… Drzim palce, at to vyjde.

• Nahlásit
  • Citovat
983
19.1.20 21:58

Určitě si nech udělat testy reprodukční imunity. Dr Malickova je fantasticka, ale pokud nejsi z Prahy, tak si to nech udělat ve svém městě. Většinou se nasadí lek na nekolik týdnů a dá se to dobře léčit. Hodně štěstí :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40490
19.1.20 22:02

@suzka1 mám to za dr Malíčkovou skoro 2 hodiny cesty a rozhodně bych nešla jinam. Fakt se to vyplatí, zažila jsem imuno jinde a bohu6el o ničem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12466
19.1.20 22:05

Pokud jsi starší, tak se není čemu divit. Opakovaně prožíváš biochemické těhotenství a to je vesměs způsobeno nekvalitními vajíčky. Zajdi na gynekologii, nech si udělat hormonální profil a zjistit hladinu AMH. Pak to eventuálně začněte řešit. Dobrá zpráva je, že otěhotnět můžeš, ovulace probíhá a spermie budou taky OK. Jen si asi budete muset na prosperující těhotenství počkat. Nebo to znovu řešit přes lékaře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.1.20 22:17

Já měla SP v 5tt a ZT v 7tt… doktor mi řekl, že řešit to bude po 3 neúspěchu… rok jsem počkala (aby se tělo srovnalo a i já) a pak jsem změnila doktora… Nový doktor mi udělal různá vyšetření a zjistil mi, že mi odcházejí vaječníky (jeden už k. o a druhý z části) a ještě že mi chybí nějaký hormon… nasadil mi Gynprodyl a my se s přítelem začali snažit… za 2 měsíce se podařilo.. :) Gynprodyl jsem brala do 15tt… nyní jsem ve 30tt a čekáme holčičku :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
983
20.1.20 07:14

@Ginuš Také jsem byla poprvé na imuno na Podoli a roky by do mě radeji cpali korkokoidy, než by mi pravidelně brali krev a sledovali hodnoty. Pani doktorka je rozhodně nejlepší :oops: :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.1.20 12:58
@Janli píše:
Pokud jsi starší, tak se není čemu divit. Opakovaně prožíváš biochemické těhotenství a to je vesměs způsobeno nekvalitními vajíčky. Zajdi na gynekologii, nech si udělat hormonální profil a zjistit hladinu AMH. Pak to eventuálně začněte řešit. Dobrá zpráva je, že otěhotnět můžeš, ovulace probíhá a spermie budou taky OK. Jen si asi budete muset na prosperující těhotenství počkat. Nebo to znovu řešit přes lékaře.

38

• Nahlásit
  • Citovat
21.1.20 22:12

Ahoj, my se snazili 5 let, prosli jsme ruznymi testy, imunologii a bylo mi zjisteno: rozdvojena deloha, PCOS a mensi protilatky vuci spermiim a leidenska mutace. Zaver kedne pani doktorky znel, ze je to jako sazka do loterie. Testu jsem mela duchovych nespocet (podle me a dr. se embrijka chytala ba prepazku delohy, kde se nedoatatecne vyzivovala a odumrela driv, nez se z tohi vyvynulo něco vic, avsak jsem 2× potratila, v 5 a 9 tydnu, bylo to hrozne, oboje bylo z inseminaci a ja uz nedoufala. Podstoupili jsme i IVF, bezuspesne. Do toho mi pred 2 lety diagnostikovali vaznou nemoc a nasadili kortikoidy a my na miminko zapomneli, na prvnim miste byla ma lecba, no, a svete div se, po 4 mesicich od diagnozy jsem mela pozitivni test a pres krvaceni na zacatku a strasny strach po celou dobu tehu se nam narodila zdrava holcicka, ktery je 17 mesicu a je uzasna.
A zaverem, i pres nemoc, ktera mi vzala castecne chůzi jsem ji vlastne vdecna, nebyt ji, nemam svoji Michalku. Psychika dela opravdu hodne a kortikoidy take :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama