Opakovaně streptokoková angína

Napsat příspěvek
Velikost písma:
1626
22.5.20 18:53

@Valburga děkuju za povzbuzující informace. Já teda ještě budu zkoušet, aby to bylo bez vyndání, ale když to nevyjde, tak si vzpomenu, že to nemusí být tak strašný… :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1626
22.5.20 18:58

@ivašot. myslím si, že Bactoral už v mojí situaci asi moc nepomůže… ale zkusím kdyby se to objevilo u dětí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
83
22.5.20 19:11
@Špageta píše:
@Valburga děkuju za povzbuzující informace. Já teda ještě budu zkoušet, aby to bylo bez vyndání, ale když to nevyjde, tak si vzpomenu, že to nemusí být tak strašný… :)

Myslím si, že jsem furt ještě dost mladá a můžu říct, že z toho všeho co jsem zažila, pro mě byla operace mandlí to nejmenší zlo, na které už si ani nevzpomenu :mrgreen: :palec: držím palce ať vše dopadne co nejlíp :) :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.5.20 21:00

Dcera měla také opakovaně angíny.
Poprvé pomohl píchaný penicilin zakončený pendeponem (tehdy retarpen).
A myslím si, že byl i přeléčen bacilonosič ve školce. 3/4 roku nebyla nemocná, ale vyzobala po retarpenu i krabičku B- komplexu a začala pít Actimel.

Podruhé, 2 roky na to, nepomohl ani píchaný penicilin, ani B- komplex a ani Actimel. To měly stejné problémy třídní učitelka i ona. Na střídačku. Buď byla doma jedna nebo druhá. Ve třídě pravděpodobně bacilonosič.

Dostala jsem od kamarádky, resp. jejího manžela pneumologa tip na Luivac.
Takže s posledními antibiotiky dostala i Luivac ( je na předpis, napsala ho i dětská). Po dobrání (bere se měsíc) udělán výtěr a byl negativní, od té doby jsme jí výtěr nedělali. :mrgreen:
Ale Luivac dáváme pravidelně oběma dětem na podzim ( 3 kůry), letos dostali bonusově i na jaře, protože korona…

Učitelka brala pak Wobenzym, myslím si, že hodně pomohla změna prostředí (už neučí).

• Citovat
  • Nahlásit
1626
23.5.20 10:10
@Anonymní píše:
Dcera měla také opakovaně angíny.
Poprvé pomohl píchaný penicilin zakončený pendeponem (tehdy retarpen).
A myslím si, že byl i přeléčen bacilonosič ve školce. 3/4 roku nebyla nemocná, ale vyzobala po retarpenu i krabičku B- komplexu a začala pít Actimel.

Podruhé, 2 roky na to, nepomohl ani píchaný penicilin, ani B- komplex a ani Actimel. To měly stejné problémy třídní učitelka i ona. Na střídačku. Buď byla doma jedna nebo druhá. Ve třídě pravděpodobně bacilonosič.

Dostala jsem od kamarádky, resp. jejího manžela pneumologa tip na Luivac.
Takže s posledními antibiotiky dostala i Luivac ( je na předpis, napsala ho i dětská). Po dobrání (bere se měsíc) udělán výtěr a byl negativní, od té doby jsme jí výtěr nedělali. :mrgreen:
Ale Luivac dáváme pravidelně oběma dětem na podzim ( 3 kůry), letos dostali bonusově i na jaře, protože korona…

Učitelka brala pak Wobenzym, myslím si, že hodně pomohla změna prostředí (už neučí).

Díky za tip. Podívám se na to a zeptám se doktora.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1130
30.5.20 08:41

Angina streptokok

Ahoj holky, v patek jsme byli u dr, protoze ve ctvrtek syn mel horecky, slo az na 38. Bolela ho hlava, oci. Dr vysetrila, nezdal se ji krk, vyter. Zjistila streptokokovou anginu, dostal atb. Dostava ho od patku. Horecky ma stale, vcera slo dokonce uz pomalu ke 40citce. Podavam mu leky na horecky, vzdy se srazi ale po nekolika hodinach vylitnou. Dneska jsem se vylekala, syn ma uplne napuchle uzliny a krk, je to normalni, nebo to tak byt nema? Jsem z toho vyplasena, ma to poprve a vubec nevim kde k tomu prisel. Rano jsem namerila 37, 8, tak jsem opet dala lek na horecky a vlastne od vcera ji ty atb a stale nejak nezabiraji. Na spuchly krk jsem mu dala Priesnitz obklad a klokta Tantum Verde. Jelikoz je sobota, musela bych volat na pohotovost, prosim o radu, zda je to normalni prubeh u teto anginy, ci mam panikarit?? :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9059
30.5.20 14:49

@orlynka většinou to trvá 2-3 dny, než atb zaberou, ještě bych vydržela. První zlepšení jsem často zaznamenala cca po 24 hodinách braní atb.

Jinak teplotu srážím, až když je přes 38 stupňů, nebo když je dětem hodně zle. Jinak ji nechávám proběhnout, pomáhá v boji s nemocí.

Držím palce, ať je brzy líp!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1130
30.5.20 18:44

@Titty no, ja prave zlepseni jeste moc nezaznamenala, dneska vlastne druhy den na atb. Dostal kolem obeda na horecku, od te doby ok, ale kolem pate k veceru 38, tak jsem mu zas dala na horecku. Kdyz jsem zkousel po hodine zmerit teplotu, tak uz 38, 8. Me z toho trefi :? Dneska ale uz vic ji nez vcera a celkove je mu asi trochu lip nez vcera, akorat tak horeckuje :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1130
30.5.20 18:46

Tak dekuju, snad zitra bude jeste lip. Dala jsem mu Priesnitz a za chvilku ho vyslu do hajan, at se z toho vyspi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9059
30.5.20 22:27

@orlynka Snad to už zítra bude lepší. Znám to, jaká je to hrozná bezmoc. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu