Opakované výtoky, alergie na vložky, praskání kůže na rodidlech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.18 16:08
Opakované výtoky, alergie na vložky, praskání kůže na rodidlech

Zdravím a prosím o radu. Omlouvám se za anonym

Před cca 1.5 rokem jsem si nechala vytáhnout tělísko, nevyhovovalo. Od té doby jsem na antikoncepci. A od té doby jeden zánět za druhým. Jedná se o bílý hrudkovitý výtok bez zápachu. Už mě lékař léčil X krát. Ale do měsíce vše zpět. Mám to i 3× za měsíc. Už ani nevím, jaké to je být bez výtoku :-( bohužel jsem si nějakým způsobem vypěstovala alergii na vložky, intimky a nejspíš i na prací prostředky :nevim: Nesnesu tudíž ani intimku. Kupuju vše bez parfemace, i toaletní papír! Dokonce už spodní prádlo peru v jelenovi a přidávám desinfekci sanytol. Ani to nepomáhá! A aby toho nebylo málo, praská mi kůže na rodidlech. Někdy mám prasklinku nad poštěváčkem, jindy u pysků. A věčně ji mám zduřelou, oteklou. Už nemůžu!!! Za každou radu děkuji

Reakce:

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1088 příspěvků 1 inzerát 15.10.18 16:15

Změnila bych gynekologa. A nos asi jiné spodní prádlo. Klasické kalhotky se snad tolik sliznice nedotýkají, aby způsobily takové problémy.

Verun83
Echt Kelišová 8756 příspěvků 33 inzerátů 15.10.18 16:18
  1. vysad HA
  2. chce to non toxic domacnost, nebo aspon praci gel. Napr sonett.
  3. i vlozky se daji pouzit netoxicke. Napr Naty.

Nebo latkovky.

1. zmen stravu, sniz sacharidy, zarad oreganovy olej, cesnek.

Tohle je dost komplexni.

mroe
Extra třída :D 14456 příspěvků 15.10.18 16:20

Podle me mas proste rozjetou mykozu, zadnou alergii. Vysadila bych antikoncepci, nasadila protikvasinkvou dietu a zahajila protikvasinkovou lecbu s lekarem. A nejlepe prelecit i manzela. Bavlnene pradlo, zadne tampony, na vlozky bych to nesvadela, ale zadna parfemace a co nejmene igelitu.

vertunka
Závislačka 4642 příspěvků 15.10.18 16:26

určitě vysadit antikoncepci, přestat používat vložky a tampony - naučit se s kalíškem, a nasadit dietu

možná bych zkusila i wobenzym

jo a přelečit chlapa

Mala.ještěrka
Kecalka 292 příspěvků 15.10.18 18:13

U mě pomohlo vyměnit chlapa. Když jsem se zbavila id.ota, co mě akorát deptal a později i podváděl, tak to přešlo jak mávnutím proutku. Pokud si myslíš, že chlapem to není, tak kromě výše zmíněného ještě doporučím prát spoďáry min. na 60 stupňů a tu rozkrokovou část ještě přežehlit. A zkusit nějaká vaginální probiotika.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.18 18:46

Takže jsem si koupila canesten gyn a kalíšek..... Vůbec si nejsem jistá, jestli se s tím naučím. A doufám, že ten canesten zabere, protože včera mi praskl stydký pysk

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje skončil v nemocnici! O berlích se belhá kvůli vážné zlomenině

Rakovinu hrtanu sice porazil, už několik měsíců se ale producent Jiří Pomeje... číst dále >

Jak Babiš ml. psal o Protopopových? Jí nedůvěřuji, ten Rus se mi smál!

Kauza Čapí hnízdo a Andrej Babiš mladší hýbe celou veřejností i politickou... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >