Opakované záněty močového měchýře

Anonymní
24.10.20 23:10

Opakované zánety mocoveeho mechyre

Ahoj holky, uz si fakt nevim rady tak jdu s dotazem sem. Pred 2 lety mi zacaly opakovane zanety mocaku trvajici do dnes. Zkousela jsem snad vsechny caje, brusinky, urinal akut a ted posledni mesic mam kapky lichorerisnice, ktere mi zabraly asi nejvic. K doktorce jit nechci, napsala by mi zas antibiotika. Nevim absolutne z ceho to muzu mit, po sexu chodim vzdy bud do sprchy nebo na malou, snazim se co nejvic oblekat, at neprochladnu a ted uz tak zoufala jsem vysadila i antikoncepci, coz jsem si myslela ze pomuze, ale nic. Chytne me to vzdy v tu nejhorsi dobu, trva to sice jen cca 4 hodiny ale ty bolesti jsou neskutecne. Nemuzu si furt dovolit byt z prace doma kvuli zanetum. Mohly byste mi nektera prosim pomoct, co vam na zanety pomaha, nebo jakou mate prevenci nebo tak? Jsem uz fakt zoufala

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3633
24.10.20 23:15

Zánět trvající 4 hodiny? 8o A pak jsi zdravá??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9414
24.10.20 23:15

Mně pomohla Blokurima

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
754
24.10.20 23:37

Nepotesim Te, ale prakticka - zadanka na urologii - pravdepodobne vysetreni - a pravdepodobne atb treba i na vic jak tri mesice v kuse. Jinak se toho nezbavis, Dost dobre jsi si odmitanim atb a jen brusinkama a pod udelalala chronicky zanety a tech se jen tak clovek nezbavi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1009
24.10.20 23:39

Přítel je stopro věrný? Já měla taky období snad co čtvrt rok opakujících se zánětu po dobu dvou let (pomohly jen antibiotika), jednou doktor napsal ještě jedno balení i pro partnera ať se prelecime oba, i když neměl potíže. Každopádně od rozchodu (Provalila se Jeho nevěra) s nim a ze je to už skoro deset let jsem zánět močového měchýře nemela…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5611
25.10.20 00:01
@Anonymní píše:
Ahoj holky, uz si fakt nevim rady tak jdu s dotazem sem. Pred 2 lety mi zacaly opakovane zanety mocaku trvajici do dnes. Zkousela jsem snad vsechny caje, brusinky, urinal akut a ted posledni mesic mam kapky lichorerisnice, ktere mi zabraly asi nejvic. K doktorce jit nechci, napsala by mi zas antibiotika. Nevim absolutne z ceho to muzu mit, po sexu chodim vzdy bud do sprchy nebo na malou, snazim se co nejvic oblekat, at neprochladnu a ted uz tak zoufala jsem vysadila i antikoncepci, coz jsem si myslela ze pomuze, ale nic. Chytne me to vzdy v tu nejhorsi dobu, trva to sice jen cca 4 hodiny ale ty bolesti jsou neskutecne. Nemuzu si furt dovolit byt z prace doma kvuli zanetum. Mohly byste mi nektera prosim pomoct, co vam na zanety pomaha, nebo jakou mate prevenci nebo tak? Jsem uz fakt zoufala

Ideálně přeléčit antibiotiky tebe i partnera. On to může mít přítel i z předešlého vztahu a ty na brebery reaguješ zánětem a nebo pak nevěra. Ale nestraš. Prelecte se oba a pak dal uvidíš. Je na to dobré doxibene a pak ti také urolog může udělat vyšetření močového měchýře a ledvin. To samé partnerovi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.10.20 01:20
@Leenvecka píše:
Nepotesim Te, ale prakticka - zadanka na urologii - pravdepodobne vysetreni - a pravdepodobne atb treba i na vic jak tri mesice v kuse. Jinak se toho nezbavis, Dost dobre jsi si odmitanim atb a jen brusinkama a pod udelalala chronicky zanety a tech se jen tak clovek nezbavi.

Ja brala antibiotika snad kazde 2 mesice a stejne mi to nepomohlo, dokonce i ted vlete jsem je mela na 3 mesice, tak se to ted snazim lecit bez leku

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.10.20 01:22
@janickaIII píše:
Ideálně přeléčit antibiotiky tebe i partnera. On to může mít přítel i z předešlého vztahu a ty na brebery reaguješ zánětem a nebo pak nevěra. Ale nestraš. Prelecte se oba a pak dal uvidíš. Je na to dobré doxibene a pak ti také urolog může udělat vyšetření močového měchýře a ledvin. To samé partnerovi.

Oba jsme se lecili, dali nam atb na gynde a ja bráa snad kazde 2 mesice, vsechna vysetreni na urologii mi delali i ledviny a proste nevim co by to mohlo byt😃

• Citovat
  • Nahlásit
5611
25.10.20 07:53
@Anonymní píše:
Oba jsme se lecili, dali nam atb na gynde a ja bráa snad kazde 2 mesice, vsechna vysetreni na urologii mi delali i ledviny a proste nevim co by to mohlo byt😃

A dělali vyšetření i partnerovi? Proč se atb tak strašně bojíš? Tady bohužel nic jiného nepomůže. Lichořeřišnice je fajn, ale taky není vše spásná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.10.20 12:52
@janickaIII píše:
A dělali vyšetření i partnerovi? Proč se atb tak strašně bojíš? Tady bohužel nic jiného nepomůže. Lichořeřišnice je fajn, ale taky není vše spásná.

Ja se atb nebojim, jeste pred letem jsem s kazdym bolenim letela k doktorovi a dostala atb. Boli me to snad 3-4krat do mesice tak proste nemuzu jist takhle casto atb, tak se to snazim resit bylinkama a podobne

• Citovat
  • Nahlásit
13
26.10.20 10:47

Taky jsem měla klidně tři nebo čtyři antibiotika po sobě. Pořád lítání po doktorech, různé čaje, kapky,.. No to asi znáš. Byla jsem na cytoskopii, tam nic nezjistili a atb jsem dostávala dal. Pak mě tchyně objednala do jiné nemocnice na uro, tam mě doktor poslala taky na cytoskopiia a zjistili nějake ložisko. Napsal mi urovaxom (měsíc brát, měsíc pauza, měsíc brát). A kocne pomohlo, půl roku jsem bez ničeho. (kdybych neprerusila brání prášků kvůli tehu, byla bych už čistá). Tak bych zkusila buď zajít jinam říct, že už nechceš atb, ať zahájí léčbu, nebo si rovnou řekni o urovaxom (pomohl už víc lidem, co znám)
Hlavně hodně trpělivosti a málo stresu. Vím, jak je to na nic. :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama