Opakování ročníku po neúspěšné maturitě

Anonymní
7.4.21 12:49

Opakování ročníku po neúspěšné maturitě

Zdravím, chtěla jsem se zeptat nejdříve tady jestli někdo nevíte jestli to jde nebo nemáte stejnou zkušenost. Kvůli těžké rodinné situaci jsem neudělala maturitu z didaktického testu ani na třetí pokus. Teď zpětně co jsem dospěla vím že nemít maturitu je průser a díky přítelovo opoře vím že bych to zvládla. Ale nevím jestli mě vezmou do 4 ročníku nebo budu muset opakovat celou sš od prváku. Čtvrtý ročník jsem ukončila 2018. Na školu bych případně nastoupila v jiném městě protože v původním nebydlím

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7630
7.4.21 12:51

Asi si tam budeš muset zavolat a zeptat se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
156
7.4.21 12:55

Opakuješ 4. ročník.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7463
7.4.21 13:14

Musíš si to zjistit u té školy kam bys chtěla jít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27776
7.4.21 13:14

@SAJ stihne to? Nevim, jak se ty tri roky pocitaji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
802
7.4.21 13:31

Některé školy tě nechají opakovat 4. ročník a některé ne. Musíš se zeptat na své škole

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10456
7.4.21 13:34

Ja třeba chodila na střední zdravotnickou školu a bylo možné přerušit jen na 2 roky, pak už bylo nutné nastoupit od začátku. Ale to se jednalo o stejnou školu. Zavolej do té školy, kam bys chtěla nastoupit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1031
7.4.21 13:48

Dokud budeš psát “přiltelovo podpoře”, tak zkus raději učňák.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4332
7.4.21 14:07

@Alkata :lol: ono se tak opravdu hodně mluví.. slýchám a čtu to hodně často a rve mi to jako čistokrevné Moravačce uši ;) ale u nás jsou zas jiné jazykové lahůdky.. :lol: a holka určitě ví, jak to má být správně ;)
každopádně od r. 2018 se vzpamatovat až nyní je celkem průšvih, musela by se hodně snažit přemluvit nějakého ředitele v novém místě, aby jí dovolil udělat rozdílové zkoušky a nastoupit do 4. ročníku a rozhodně by to z její strany chtělo velkou přípravu, protože zadarmo jen kvůli pěkným očím ji tam nevezmou…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1751
7.4.21 14:25
@Alkata píše:
Dokud budeš psát “přiltelovo podpoře”, tak zkus raději učňák.
:lol: Tak lidi tady píšou, jak jim,, zobák narost.,,
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7630
7.4.21 15:09
@Popeladym píše: :lol: Tak lidi tady píšou, jak jim,, zobák narost.,,

Ja taky píšu jak mě zobak narostl. Vím, že to tak někde říkají, ale když vidím přítelovo tak se mi otvírá kudla v kapse, na to si asi nikdy nezvyknu. 8o Asi jako přijdu dýl, to taky asi nikdy nepochopím jak vzniklo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1751
7.4.21 15:31
@JancaS84 píše:
Ja taky píšu jak mě zobak narostl. Vím, že to tak někde říkají, ale když vidím přítelovo tak se mi otvírá kudla v kapse, na to si asi nikdy nezvyknu. 8o Asi jako přijdu dýl, to taky asi nikdy nepochopím jak vzniklo.

Taky mi to vadí, ale tady se to nesmí moc rozmazávat. ;) Viděla jsem tiskovku. A když pozoruju, jak se vyjadřují, a píši, novináři, tak je zřejmé, že s češtinou to jde z kopce celkově. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat