Opakování slova několikrát za sebou - syn 21 měsíců

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.18 18:04
Opakování slova několikrát za sebou - syn 21 mesicu

Maminky, nemáte některá podobnou zkušenost? Můj syn 21 mesicu zacina krasne mluvit. Vytvoří treba vetu o 3 slovech. Ale nekdy je jako kafemlejnek a jedno slovo řekne treba 6×. Mami, mami, mami, hačí, hačí, hačí. Nebo když vidí autobus rika - autobus, autobus, autobus… Jsem z toho velmi nervózní.

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.18 18:09
@Anonymní píše:
Maminky, nemáte některá podobnou zkušenost? Můj syn 21 mesicu zacina krasne mluvit. Vytvoří treba vetu o 3 slovech. Ale nekdy je jako kafemlejnek a jedno slovo řekne treba 6×. Mami, mami, mami, hačí, hačí, hačí. Nebo když vidí autobus rika - autobus, autobus, autobus… Jsem z toho velmi nervózní.

Proc nervozni?? 8o dcera ma v lednu 2,5 a taky to nekdy dela..proste dokud si ji nevsimnu nebo neodpovim porad to opakuje..myslim ze resis blbosti ;-)

tininas
Ukecaná baba ;) 1400 příspěvků 29.11.18 18:13
@Anonymní píše:

Ahoj.

Opakování je matka moudrosti.

A je to naprosto normální. :)

7.straka
Kecalka 167 příspěvků 29.11.18 18:14
Souhlas
@Anonymní píše:
Proc nervozni?? 8o dcera ma v lednu 2,5 a taky to nekdy dela..proste dokud si ji nevsimnu nebo neodpovim porad to opakuje..

Moje starší to dělá doteď, bude jí pět a dokud nezareaguju, hučí do mě jak kolovrátek.

Mallorka
Závislačka 3035 příspěvků 29.11.18 18:15

Ach jo. Místo aby se maminka radovala, ze syn mluvi, tak ji opět dy vlivu internetu hned napadne, ze ma syn adhd nebo proč jste nervózní?

chaela
Ukecaná baba ;) 1396 příspěvků 2 inzeráty 29.11.18 18:36

Moji oba synove to taky dělají. Prostě melou dokola pořád to stejně, dokud nenastane kýžená reakce. Slovo počkej nezvládají :) Syn kamarádky vždycky opakoval první slovo ve větě, než nějak naskočil a větu dokončil. Po pár měsících ho to přešlo a teď už opakuje jen ve výše zmíněném, zcela normálním případě.

Rive
Ukecaná baba ;) 1126 příspěvků 29.11.18 18:41

Normálka.

Sleepy.Monkey
Kecalka 286 příspěvků 29.11.18 19:17

Můj syn také mluví jedno slovo šestkrát, než mu odpovím. Nenapadlo mě, že by to bylo divné.. :think:
Buďte ráda že mluví.

moumi
Kecalka 147 příspěvků 29.11.18 19:34

Klasika mám to doma 2× :D buďte vpohodě, je to normální :palec:

Ennny
Ukecaná baba ;) 1824 příspěvků 29.11.18 19:39

Pokud nemluví stylem mami mami mami jede jede jede autobus autobus autobus :lol: tak je to naprosto normální …moje děti jsou schopné opakovat i 10× než jim odpovím :D

Elishka1
Závislačka 2783 příspěvků 29.11.18 20:04

moje dítě to dělá taky, asi si to trénuje, ale možná že to má ode mě, občas se přistihnu, jak mu opakuji za sebou: vezmi si boty, vezmi si boty, vezmi si boty, vezmi si boty - ale stejně na mě dlabe a staví si lego :roll:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Tři hollywoodská zmrtvýchvstání: Ben Affleck, Demi Lovato a Tori Spelling

Ještě nedávno to s nimi vůbec nevypadalo dobře, někteří byli rádi, že z toho... číst dále >

Eben s Kostkovou původně do StarDance nechtěli! „Když Marek řekl ano, šla jsem!“

Taneční soutěž StarDance u nás patří k nejúspěšnějším televizním pořadům.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >