Opakování zkoušky v autoškole

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
andulka12
Povídálka 19 příspěvků 03.09.18 16:10
Opakování zkoušky v autoškole

Ahoj,
prosím, poraďte.

Četla jsem tento článek: *,,Pokud u zkoušky neuspěji, kolikrát ji mohu opakovat?

Zákon stanovuje lhůtu 6 měsíců na opakování zkoušek, počet pokusů není omezen. Mezi jednotlivými pokusy ale musí uplynout minimální doba 5 pracovních dní. Tyto pokusy si už budete muset hradit navíc, a to opět podle sazeb konkrétní autoškoly."*

Tento článek je myšlen pro testy na PC nebo jízdy s komisařem nebo oboje?

Díky :kytka:

Reakce:
Lucie Pytlik
Kecalka 190 příspěvků 03.09.18 16:22

Oboje, ale testy na pc obvykle stojí kolem 100,–a jízdy kolem 400,–opakovat můžete do 6 měsíců cokoliv, kolikrát chcete, ale je to 6 pracovních dnů od sebe, teda co mi rikali u nás.

Monique123
Stálice 82 příspěvků 03.09.18 21:05

Dcera od kolegyně byla asi 14× a prý byla druhá „nejlepší“, co instruktor zažil :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zadlužený feťák? David Š. má značkové oblečení a postavu jako z fitka, vraždil pro pár tisíc

Rozdíl mezi nimi bije do očí. Když ke včerejšímu soudnímu stání dorazil Ivan... číst dále >

Z horníka vohráblem: Po Dukle 61 Mikluš boduje jako strážmistr Topinka

Ostravský rodák Robert Mikluš (36) se sice z regionu příliš nevzdaloval, jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >