Opakovaný přerušovaný styk v první polovině cyklu

27.7.21 10:12

Opakovaný přerušovaný styk v první polovině cyklu

Ahojky holky, mám takový dotaz. Cca v první půlce cyklu jsme měli s přítelem 2* opakovaný přerušovaný styk s týdenním rozmezím. Po každém styku se jen utřel do kapesníku. Vím, že 100% potvrzené to budu mít až možným vynecháním MS, přece jen nemáte věšteckou kouli. Ale zajímalo by mě, jak velká by mohla být pravděpodobnost, že se zadařilo? Respektive je tu nějaká taková šťastlivka, která má sviště právě z tohoto typu sexu? :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10882
27.7.21 10:15

Jo, jsem zrovna v 6 měsíci z prerusovani a to si ho dokonce umyl. A on to dítě chce jo? Něco mi říká, že asi úplně ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27119
27.7.21 10:16

Takže ty dítě chceš ale on ne… :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
761
27.7.21 10:18

No, tak přerušovanou soulož provozujeme s manželem 8 let a nevzniklo z ní ani jedno dítě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61
27.7.21 10:19

Tohle je špatně, dítě by jste si měli udělat až na to budete oba připravení, ne že ty chceš on ne. Pokud chcete dítě oba, pak nechápu přerušovanou soulož :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
112
27.7.21 10:36

Take praktikuji, cca 5+5let a ani jedno tehu, az s cilenim snazenim to klaplo (na prvni dobrou:))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
337
27.7.21 10:48
@brunette007 píše:
Ahojky holky, mám takový dotaz. Cca v první půlce cyklu jsme měli s přítelem 2* opakovaný přerušovaný styk s týdenním rozmezím. Po každém styku se jen utřel do kapesníku. Vím, že 100% potvrzené to budu mít až možným vynecháním MS, přece jen nemáte věšteckou kouli. Ale zajímalo by mě, jak velká by mohla být pravděpodobnost, že se zadařilo? Respektive je tu nějaká taková šťastlivka, která má sviště právě z tohoto typu sexu? :palec:

My mame presne z takoveho sexu uz 20m holcicku ❤️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2132
27.7.21 11:10

Promiň ale ta informace s utřením do kapesníku mě dostala :lol: :lol: :lol: jinak já poprvý otěhotněla z čehosi co se ani nedalo nazvat sexem a nemam tušení, jaká část cykli zrovna probíhala, takže i to je možný, je to prostě 50:50

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.7.21 14:35

Díky za odpovědi, vyloženě o snažení není řeč, ale kdyby se zadařilo, nemáme s tím problém. Zatím tomu necháváme volný průběh… :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1938
27.7.21 14:57

Volný průběh podle mě není přerušovaná soulož.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat