Opakovaný zamlklý potrat

6
17.4.20 15:17

Opakovaný zamlklý potrat

Ahoj holky, diskuzí na téma potratů je tu plno, ale přesto se chci s vámi poradit a znát vaše zkušenosti po opakovném ZP.
7.10.2019 revize cca v 5tt - nebyla srdeční akce, jen prázdné plodové obaly.
Po čtyřech MS se podařilo znovu otěhotnět, na kontrole 6+1tt vše v pořádku, už bilo srdíčko a nyní v 9tt bít přestalo a musela jsem akutně na sál kvůli silnému krvácení a bolestem.
Po šestinedělí jsem s mým gynekologem domluvená, že začneme s nějakými testy a nebudeme čekat na třetí nezdar.
Celou dobu před pokusy o mimi jsem brala Inofolic a podobné vitamíny, manžel Folandrol, a pak jsem měla nasazený utrogestan. Žila jsem celkem zdravě apod.
Tak si říkám co dál, zda mám do budoucna šanci miminko někdy v pořádku donosit, co vše podstoupit a jaké jsou vaše zkušenosti a třeba i rady.
Předem všem, děkuji za vaše odpovědi :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3348
17.4.20 20:27

Určitě máš šanci miminko donosit. Zamlklý potrat se může přihodit každému a někdo má smůlu a prožije i více než jeden. To nemusí znamenat vůbec nic a je to prostě jen náhoda, že bylo oplodněno nějaké špatné vajíčko a plod odešel sám. Já mám za sebou tedy jen jedno ZT v 9tt (taky přestalo bit srdíčko), pak jsem otěhotněla znovu asi až po 16 cyklech. To už jsem měla nervy. Mezitím manžel pro jistotu spermiogram (s výborným výsledkem) a já objednaná na laparo, ale naštěstí už na něj nedošlo. No a napodruhé jsem otěhotněla zcela neplánovaně, když jsme si jen nedali pozor. Obě těhotenství dopadla dobře. Určitě není od věci se nechat vyšetřit, kdyz se toto přihodí 2× za sebou. Když bude vše ok, aspoň budeš v klidu a jistě se brzy zadari znovu :kytka: Akorát ten strach pak už člověka drží a boji se, aby to dobře dopadlo. Nijak jsem asi neporadila, ale přeju ti hodně štěstí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
17.4.20 21:10

@vrbule moc děkuji za odpověď :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3234
17.4.20 21:25

Taky me tyhle myslenky obcas prepadnou jestli se nekdy zadari a ja donosim zdrave dite. Mam za sebou 2 ZT v 8tt, obe probihaly uplne stejne. Az se uklidni ta koronasituace, tak nas cekaji vysetreni, abychom se ujistili, ze neni nekde problem. Tak jsem zvedava :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
17.4.20 21:50

@Ernais člověk si řekne, že přeci po druhé nemůže mít takovou smůlu, aby se to opakovalo a ono to zase přišlo… Zlomilo mi to :srdce: ale musime věřit!
Držím moc pěsti, aby vám přišli na to v čem je problém, nebo spis aby žádný nebyl a další těhu bylo už jak má a byla to jen zase špatná náhoda a smůla :roll: přeji hodně sil :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2046
23.4.20 21:55

Ahoj prosimtě podle fotky vypadáš jako mladá kočka nic si z toho nedělej někdy příroda nadělí někomu víc než by bylo zdrávo…já potratila celkem 3*…vždy samovolně..další těhotenství bylo mimoděložní…málem jsem umřela…vzali mi vejcovod…ted jsem těhotná po páté v 27tt a snad to ve zdraví doklepeme až do konce..a to jsem otěhotněla ze strany kde nemám vejcovod..prostě to vajíčko levitovalo v břiše a cestovalo z toho levého vaječníku do pravého vejcovodu…potvrzeno na sobě nezávislými dvěma lékaři..takže ničeho se nelekej…příjde to až to budeš nejméně čekat. držím palce.-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.4.20 13:53

????

Mám za sebou jednu revizi a asi mě čeká druhá. U první přestalo bít srdíčko. Po 3 měsících se nám zadařill napoprvé. Ted ve čt jsem byla na prvním vyšetření 8+3, ale srdíčko nebylo slyšet, ale žloutkový váček tam byl. Dostala sem utrogestan a za tyden kontrola. Má někdo podobnou zušenost? Jsem ne smířená, ale očekávám, že to zase špatně skončí. :,(

• Citovat
  • Nahlásit
6
27.4.20 08:37
@Anonymní píše:
Mám za sebou jednu revizi a asi mě čeká druhá. U první přestalo bít srdíčko. Po 3 měsících se nám zadařill napoprvé. Ted ve čt jsem byla na prvním vyšetření 8+3, ale srdíčko nebylo slyšet, ale žloutkový váček tam byl. Dostala sem utrogestan a za tyden kontrola. Má někdo podobnou zušenost? Jsem ne smířená, ale očekávám, že to zase špatně skončí. :,(

Ahoj, já mám bohužel jen ty špatné zkušenosti, ale určitě uvidíš co na kontrole a mooooc moooc držím pestičky aby vše dopadlo dobre :fo :kytka: ur_leaf_clover: ✊ Dej vědět jak si dopadla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.4.20 10:26

k.o.

Začala jsem dnes ráno krvácet. Embryo odpovídalo 6tydnu. Akorát ležím v nemocnici a čekám na revizi. :( :,Ještě že mě čeká doma aspon jeden špunt. :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
6
28.4.20 11:48
@Anonymní píše:
Začala jsem dnes ráno krvácet. Embryo odpovídalo 6tydnu. Akorát ležím v nemocnici a čekám na revizi. :( :,Ještě že mě čeká doma aspon jeden špunt. :srdce:

Achjo :,( to mne moc mrzí a drz se :hug: je dobre ze doma jedno ditko je :srdce: Já zatím čekám na to první :,( :andel: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat