Opakovaný zánět močových cest v těhotenství

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
19.5.22 22:21

Opakovaný zánět močových cest v těhotenství

Ahoj, jsem ve 14+3 tt, je to 3 týdny co jsem dobrala ATB, které jsem měla pouze na 3 dny a mám pocit že se mi to vraci, bolest v zádech a na ledvinách. Lze tomu nějak ještě předejít? Nechci brát znovu ATB, bojím se aby to neublížilo miminku.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26621
19.5.22 22:39

Předejít tomu nejde. Pokud už tě bolí záda, tak jdi co nejdřív k lékaři, pokud možno hned ráno. Můžeš už mít zánět ledvin a věř mi, že ten ohrožuje dítě víc než antibiotika.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.5.22 05:52

Ahoj, ja sem od 9 tt mela zanet do 14 dni zpatky po antb…a to minimalne trikrat, ted jsem 30 tt :? no a doporucovali mi hodne pit, neprochladnout, hygiena, zehleni kalhotek atd.,brat na noc blokurimu, brusinky s manozou, dbat na probiotika ve strevech i v pochve, taky jdem brala doplnek recyflor…bohuzel u me je to uz chronicke a vic doktoru se shodlo, ze udrzovaci davku antb musim brat denne az do porodu :zed: strasne zalezi na druhu bakterie a ja mam bohuzel tu hodne rezistentni. Treba tobe vyse zminene pomuze…hodne pij a zkus i tu blokurimu, ta se v tehu muze a dlouhodobe taky…ten strach je strasny, bojim se cele tehu, lidi mi uz neverili, ze mi tolik antb nepomohlo a musim je brat porad, takze ti rozumim a drz se :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat