Opakovaný zánět prsu /Nekojící ! / v zahraničí

129
13.12.20 22:13

Opakovaný zánět prsu /Nekojící ! / v zahraničí

Ahoj ženy,

V září jsem dostala zánět prsu po očkování, 3 dny před odletem, takže jsem na rychlo dostala antibiotika, vzhledem k velké bolesti jsem byla vyšetřena pouze hmatem.
a teď se mě ten zánět opět vrátil. Protože jsem v zahraničí není úplně snadné se dostat k doktorovi.
Tvaroh se tu koupit nedá ( nebo jsem ho ještě nenašla)

Doktora si zkusím zařídit, ale bude to až za několik dní, a ta bolest je už ted dost nesnesitelná, však to znáte 8)
Nikdy jsem nekojila, je mi 27 a nechápu, že se mě ten zánět zas vrátil :pocitac:
Máte nějaké rady jak si ulevit od bolesti? Ledování zkouším, ale pomůže jen na chvilku.
Díky :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20104
13.12.20 22:24

Potřebuješ antibiotika, budeš muset k lékaři.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
129
13.12.20 22:27
@Janli píše:
Potřebuješ antibiotika, budeš muset k lékaři.

k Lékaři se dostanu až za několik dní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.12.20 22:30

A máš horečky? Já při zánětu měla asi 39 a bolelo mě nejen prso, ale celé tělo. Predstava, že to mám vydrzet v bolestech x dní byla naprosto mimo. ATB jsem mela jeste vecer, začalo to ráno a i tak to bylo peklo. Prsa bych si nechala po ukončení léčby zkontrolovat v mamo poradne. Meli by ti udelat ultrazvuk.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.12.20 22:31

Jo a zapomnela jsem dodat, že nic proti bolesti mi nezabralo. Az ta antibiotika. Zkoušela jsem tvaroh, ibuprofen..

• Citovat
  • Nahlásit
129
14.12.20 12:44

Zatím mám jen zvýšenou teplotu, ale už dneska jsem spala v sedě a jen par hodin, nedá se ležet, to ta bolest vystřeluje z bradavky do celeho prsa :roll:

K doktorovi se dostanu až tak ve čtvrtek, nebo v pátek.
Bohužel se nemůžu sebrat a sama si tam zajed, tady to chodí tak, že auto z pujcovny je psané na jednoho řidiče a já s ním jed nemohu, kvuli covidu máme zakázané od ambasády jezdit hromadnou dopravou a stejně sebou potrebuji překladatele, který může až ve čtvrtek :roll: Málo kdo tu mluví anglicky

Četla jsem ze pomaha framykoin, je to možné??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5362
14.12.20 21:33

@Barunka.10 Tak hlavne nemuzes vedet, ze je to zanet, bez poradneho vysetreni. Trvej minimalne na sonu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5362
14.12.20 21:35

@Barunka.10 A muzes brat normalni leky na bolest.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat