Opakující se afty u 5.tileté

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Luciet2
Ukecaná baba ;) 2162 příspěvků 28.01.18 13:17
Opakující se afty u 5.tileté

Chtěla jsem se zeptat jestli nemáte někdo zkušenost?
Dcera 5.let má pořád aftíky snad co 14 dní až 3 týdny, ale nejhorší že ihned jakmile ho má tak n to navazuje teplota. A viroza vždy když má aft tak prostě už vím že bude nemocná.

Nevím z čeho to může být.

Reakce:
Charlie18
Kecalka 264 příspěvků 28.01.18 13:41

Myslím, že by to mohla být oslabená imunita, na afty je dobrý b-komplex. A taky něco na imunitu. Jinak já používám borax 5ch na afty, ale většinou je mám, když sním neumyté nebo špatně umyté ovoce, zeleninu.

Luciet2
Ukecaná baba ;) 2162 příspěvků 28.01.18 13:44

@Charlie18 no ona je právě hodně čistotná, pořád se umývá do pusy si nesahá.
Teď jsme nasadili colostrum na zkoušku tak by to snad mohlo pomoci

Charlie18
Kecalka 264 příspěvků 28.01.18 13:55

Ten b-komplex urychluje hojení. Akorát teda podporuje chuť k jídlu, ale tak u dítěte to nevadí. Jestli má oslabenou imunitu, tak ji čistota nepomůže. Ať to kolostrum rychle zabere.

Luciet2
Ukecaná baba ;) 2162 příspěvků 28.01.18 15:43

@Charlie18 děkuju to B - komplex bere a ten nic

Jindriska88
Kecalka 232 příspěvků 28.01.18 16:05

Afty jsou spojené s oslabenou imunitou. Jak je psáno výše na rychlé zhojení je homeopatikum Borax 5 ch. Co se týče imunity, bych se poradila s pediatričkou.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >