Opakující se bolest břicha - co to může být?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.18 20:48
Opakující se bolest břicha

Dobrý večer, píšu protože už si nevím rady. Už zhruba 4 měsíce mám opakující se bolesti břicha. Není to na stejném místě, většinou je to pravý podbrisek nebo nebo pod pupikem, ale i kdekoliv jinde. Potykam se s tim denne, vzdy to prijde a odejde, neni to stala bolest. Bud křečovitá nebo takova pichava nekdy to citim ostre a nekdy mi zas prijde ze tupe. Musi to mit svou pricinu a na tom brise se mi to takto odrazi. Také mám potíže strevni. Poslední dobou se dost nadýmám, někdy mám křeče do břicha ale nedostanu ze sebe nic v tu chvíli. A když už, tak málo a je to ridke. Někdy mám stolici ridci někdy naopak to nejde a po vyprázdnění nepřijde úleva spíš je to dost nepříjemné a v posledních dnech jsem měla opravdu průjem a pak jsem 3 dny nebyla. Už ani nevím jak dlouho jsem neměla normální stolici. Než se do téhle míry rozjely tyto problémy, stavalo se mi, že mě pichalo jakoby uvnitř. Při sezení, nebo když jsem šla na velkou nebo i curat. Někdy se to nedalo, že jsem musela prerusovane. Jak kdy. Také mám rozhazenou menstruaci. Vždy ji dostanu zhruba po 16-20 dnech. neberu antikoncepci. Při sexu je to pro mě bolestivé, a často se mi stává, že mám potom krev na kalhotkach a pak už nekrvacim. Gynekologicky jsem prý v pořádku. Musím zapisovat tu menstruaci, letos na preventivní my ve steru vyšlo riziko prednadoroveho onemocnění, další ster byl poslán na onkologii a vše v pořádku, akorát jsem se letos léčila poprvé na kvasinkovou infekcí. mám za sebou sono břicha i ledvin, rentgen a CT a vše v pořádku, tak i krev. Občas mě pobolivaji i ledviny ale to není teď můj hlavní problém. V moci mi často nachazeji stopy krve nebo bilkovin. Nevedi si se mnou rady a já také ne. Někdy si už připadám jako magor. Mam hyperlordozu, to he skolioza patere dole u beder ale bricho by od toho pry bolet nemelom. Měl někdo podobné zkušenosti?? Prosím o jakoukoliv radu já už fakt nevím.

Reakce:
Helileli
Závislačka 3155 příspěvků 25.11.18 20:56

Objednala bych se na alergologii, gastro a rehabilitačního lékaře. A pokud by ani na jednom pracovišti nic nenašli, chtěla bych lepší vyšetření na gynde, může to být třeba endometrioza nebo srůsty, ale to se víceméně zjistí až ve chvíli, kdy se podívají dovnitř.
Někde musí být chyba, jen jde o to kde.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.18 21:02

@Helileli
Myslíte že můžu mít na něco alergii? je mi 21 let, jsem už po porodu 2 roky. Na rehabilitace chodím byla jsem už 2×. Dost mi pomáhají a cvičím si i sama doma i když teď je to dost omezene, taky se bojím jakkoliv cvičit teď abych si neprihorsovala a gastro jsem nezkoušel, ale když něco řeknu doktorce louka už na mě dost blbě a vždy mi řekne že mám vše v pořádku a pak mě teda někam pošle. je to takto vždy. naposledy mi řekla že se budou dít horší věci v životě. to my taky moc nepřidá už tam chodím s odporem.

Helileli
Závislačka 3155 příspěvků 25.11.18 21:10
@Anonymní píše:
@Helileli
Myslíte že můžu mít na něco alergii? je mi 21 let, jsem už po porodu 2 roky. Na rehabilitace chodím byla jsem už 2×. Dost mi pomáhají a cvičím si i sama doma i když teď je to dost omezene, taky se bojím jakkoliv cvičit teď abych si neprihorsovala a gastro jsem nezkoušel, ale když něco řeknu doktorce louka už na mě dost blbě a vždy mi řekne že mám vše v pořádku a pak mě teda někam pošle. je to takto vždy. naposledy mi řekla že se budou dít horší věci v životě. to my taky moc nepřidá už tam chodím s odporem.

Mně se rozjelo několik potravinových intolerancí ve věku 30+, takže klidně může vítr foukat odtud. A zároveň pokud se to vyloučí, tak se zúží okruh „podezřelých“. A mít takové obtíže opravdu není žádná sranda, že by je měl někdo odmavat s tím, že jsou horší věci. Nenech se odbýt, není to takto v pořádku.

Tarjei
Závislačka 4413 příspěvků 25.11.18 21:49

Ze by srusty?

Fany97
Kecalka 106 příspěvků 25.11.18 23:58

@Helileli zkusím to doktorce navrhnout. děkuji za váš čas a za rady.
@Tarjei Ještě za sebou nemám žádnou operaci. Můžu k nim přijít i jinak? A viděli by to na sonu CT a rentgenu ?

Tarjei
Závislačka 4413 příspěvků 26.11.18 10:50

@Fany97 jo tak. Nevim z čeho vseho se muzou srusty nadělat ale rekla bych z čehokoliv zánětlivýho.. zadnej rozhanenej slepak, nic takovýho? Jo a ještě me napadla endometrióza.

Akras2
Ukecaná baba ;) 2288 příspěvků 26.11.18 11:18

Srůsty, intolerance lepku, endonetrioza, Crohnova choroba… Bez vyšetření tu můžem vyjmenovat milion a jednu možnost. Začala bych na gastru a alergologii

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.18 18:29

@Tarjei Ne ne nikdy nic. Já spíš trpím na záněty mocaku a anginu, ale jinak nic vážného ale dnes už me teda doktorka pěkně rozčílila. V létě mi brala krev na boreliozu a tehdy mi řekla ze je to v pořádku a dnes jsem k ní šla že mě bolí v krku a ucho že mám asi anginu. mám prý zánět průdušek, pak se koukla do počítače a řekla mi znovu, že krev na boreliozu mám sice v pořádku ale upozornuji na tvorbu protilatek a že mi teď nemůže dát antibiotika že je nesmi kombinovat. Tak kde to sakra jsme ? od té doby jsem u ní byla 3× a řekne mi to až teď? tak nevím jestli me potíže to zapricinuje i toto nebo ne.

Helileli
Závislačka 3155 příspěvků 27.11.18 20:34
@Anonymní píše:
@Tarjei Ne ne nikdy nic. Já spíš trpím na záněty mocaku a anginu, ale jinak nic vážného ale dnes už me teda doktorka pěkně rozčílila. V létě mi brala krev na boreliozu a tehdy mi řekla ze je to v pořádku a dnes jsem k ní šla že mě bolí v krku a ucho že mám asi anginu. mám prý zánět průdušek, pak se koukla do počítače a řekla mi znovu, že krev na boreliozu mám sice v pořádku ale upozornuji na tvorbu protilatek a že mi teď nemůže dát antibiotika že je nesmi kombinovat. Tak kde to sakra jsme ? od té doby jsem u ní byla 3× a řekne mi to až teď? tak nevím jestli me potíže to zapricinuje i toto nebo ne.

A s čím kombinovat, to tě teď bude léčit na boreliózu? Já bych zvážila změnu PL, tvoje doktorka mi přijde nějaká zmatená a mimo.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.18 13:15

@Helileli teď mě léčí na zánět průdušek. máme tu 3 dr a u všech je to stejný tahle byla nejlepší. nevím co se s ní teď děje asi osobní problémy

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Došly prachy? Bývalá miss Houdová bude kněžka, vzniká tady Guru Jára syndrom

Nevíte, co dál se svým životem, a zároveň si na něj potřebujete vydělat? Zdá... číst dále >

Ortel válčí s YouTube: Ohání se ústavou a „demokratickou“ zemí. Proč je úplně vedle?

Populární zpěvák Tomáš Ortel (43) se dostal do sporu s internetovým serverem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >