Opakující se duch na těhotenském testu

Fotoalbum tématu (33) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.18 11:51
Opakující se duch na tt.

Přeji krásnou neděli.
Omlouvám se za anonym, ale je tu i někdo z rodiny a nechci aby se hned všechno rozkřiklo. :)
Snažíme se o miminko asi od dubna a zatím se nám nedaří. Mám hrozně nepravidelný a dlouhý cykly. Někdy je to 35 dní, někdy i 50 dní. :roll: Vždy jsem používala testy od Dr. Maxe a za celou dobu jsem na něm neměla ani náznak ducha. Ale tenhle měsíc, jsem si dělala test před týdnem a na něm byl krásný viditelný duch, o den později také duch, další den byl ale test úplně negativní. Menstruace zatím nepřišla, tak jsem dnes ráno zkusila další test a na něm zase duch. :nevim:
Tak nevím, začal Dr. Max dělat najednou falešné duchy? Když do teď jsem žádného neměla, nebo je tu možnost, že duch ještě zesílí a budu těhotná?
Omlouvám se, za pro někoho možná hloupý dotaz, ale já v tom ještě moc zběhlá nejsem. Jestli třeba uhnízdění vajíčka může trvat déle nebo tak. :)
ps. Kdy byla ovulace nevím, a vzhledem k dost nepravidelnému cyklu ani nevím, jaké mám nebo nemám zpoždění ms. :oops:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
Micaella22
Zasloužilá kecalka 702 příspěvků 02.09.18 11:56

Skoc si i pro jiny obyc testy, me ukazovali ducha spis, nez treba ty drazsi. V teta nebo dmku maj taky dobry a zkus testovat za 2 dny

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.18 14:43

To jsem nevěděla, že i v DM seženu těhotenský test. Zkusím. Díky

zakl.

Lucciaaa
Echt Kelišová 7580 příspěvků 06.09.18 13:59
@Anonymní píše:
To jsem nevěděla, že i v DM seženu těhotenský test. Zkusím. Díkyzakl.

Jak to dopadlo? ????

Evca.St
Zasloužilá kecalka 536 příspěvků 09.09.18 14:25

Také má zajímá, teď mám to samé a taky dr max :?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.18 18:43

Holky dopadlo to tak, že jsem si druhý den zkusila jiný test a ten byl negativní. Nicméně ms pořád nedorazila, tak jsem si udělala poslední test co mi zůstal od Dr. Maxe a tam světe div se, po nějaké době zase duch. :pocitac: Takže je bohužel jasný, že Dr. Max dělá falešné duchy. :pocitac:

zakladatelka

ninusska
Kelišová 5281 příspěvků 10.09.18 13:24

4 testy od Dr Max a na 3 duch :? Dnes v den MS zase duch ale včera bílo takže se přikláním k tomu že dělá falešné duchy

Evca.St
Zasloužilá kecalka 536 příspěvků 12.09.18 13:42

Já si udělala dnes test pepino a také po limitu duch … Dnes druhy, ráno jiná značka. Opravdu netusim co to má znamenat :roll:

akleticu
Nováček 6 příspěvků 20.09.18 16:13

Holky, jak vám to dopadlo? Napjatě pročítám diskuze na toto téma, jsem na tom podobně jako vy. Mám už pár dní zpoždění, na několika testech, dokonce různých, mi vyšla vždy jen slaboučká druhá čárka, navíc až nějakou minutu po limitu a nezdá se mi, že by čárka sílila. Mám strach věřit tomu, že by to mohlo vyjít. Přikládám svoje testy. Co si o nich myslíte vy?

Tkanicka26
Zasloužilá kecalka 736 příspěvků 28.09.18 11:22
@akleticu píše:
Holky, jak vám to dopadlo? Napjatě pročítám diskuze na toto téma, jsem na tom podobně jako vy. Mám už pár dní zpoždění, na několika testech, dokonce různých, mi vyšla vždy jen slaboučká druhá čárka, navíc až nějakou minutu po limitu a nezdá se mi, že by čárka sílila. Mám strach věřit tomu, že by to mohlo vyjít. Přikládám svoje testy. Co si o nich myslíte vy?

Tohle na ducha nevypada,tohle je tehu.Dle meho.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.18 09:01
Prvni dušik

Dobry den, prvni dusik z mnoha testiku ktere jsem si dělala. :) Muzu doufat, ze jsem tehotna? Děkuji :) !

Kucmi
Nováček 5 příspěvků 04.10.18 19:54
Duchařina

Ahoj holky, taky se přidávám … jeden test duch po 2 dnech negativní a pak zas po dvou dnech den duch… Tak nevím no.. jsem v tom nebo nejsem..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.18 17:41

Holky jsou to slabé čárky, a jen čas ukáže. Jak dlouho jste před nebo po ms? Já teď řešila i silnější čárku..a dnes veliká bolest břicha a zad a krvácení.. :nevim:

akleticu
Nováček 6 příspěvků 07.10.18 17:33
@Tkanicka26 píše:
Tohle na ducha nevypada,tohle je tehu.Dle meho.

Díky za reakci, čárka ale pořád nějak nesílila, tak jsem šla k doktorovi, no a bylo to mimoděložní, bohužel:-(

akleticu
Nováček 6 příspěvků 07.10.18 17:39
@Anonymní píše:
Holky jsou to slabé čárky, a jen čas ukáže. Jak dlouho jste před nebo po ms? Já teď řešila i silnější čárku..a dnes veliká bolest břicha a zad a krvácení.. :nevim:

A jak to dopadlo?:-o

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Výměna, která se málem nedotočila: Patrik útočil na štáb a vyhazoval jej

Bylo to nefalšované drama. Úklidový šílenec Patrik ve středeční Výměně... číst dále >

Herečka Patricie Solaříková končí v seriálu Ulice. A z čeho bude žít?

Stála u zrodu nekonečného seriálu Ulice, ale teď – po dvanácti letech – z něj... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >