Reklama

Opakující se duch na těhotenském testu

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.18 11:51
Opakující se duch na tt.

Přeji krásnou neděli.
Omlouvám se za anonym, ale je tu i někdo z rodiny a nechci aby se hned všechno rozkřiklo. :)
Snažíme se o miminko asi od dubna a zatím se nám nedaří. Mám hrozně nepravidelný a dlouhý cykly. Někdy je to 35 dní, někdy i 50 dní. :roll: Vždy jsem používala testy od Dr. Maxe a za celou dobu jsem na něm neměla ani náznak ducha. Ale tenhle měsíc, jsem si dělala test před týdnem a na něm byl krásný viditelný duch, o den později také duch, další den byl ale test úplně negativní. Menstruace zatím nepřišla, tak jsem dnes ráno zkusila další test a na něm zase duch. :nevim:
Tak nevím, začal Dr. Max dělat najednou falešné duchy? Když do teď jsem žádného neměla, nebo je tu možnost, že duch ještě zesílí a budu těhotná?
Omlouvám se, za pro někoho možná hloupý dotaz, ale já v tom ještě moc zběhlá nejsem. Jestli třeba uhnízdění vajíčka může trvat déle nebo tak. :)
ps. Kdy byla ovulace nevím, a vzhledem k dost nepravidelnému cyklu ani nevím, jaké mám nebo nemám zpoždění ms. :oops:

Reklama

Reakce:

Micaella22
Kecalka 162 příspěvků 02.09.18 11:56

Skoc si i pro jiny obyc testy, me ukazovali ducha spis, nez treba ty drazsi. V teta nebo dmku maj taky dobry a zkus testovat za 2 dny

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.18 14:43

To jsem nevěděla, že i v DM seženu těhotenský test. Zkusím. Díky

zakl.

Lucciaaa
Echt Kelišová 7563 příspěvků 06.09.18 13:59
@Anonymní píše:
To jsem nevěděla, že i v DM seženu těhotenský test. Zkusím. Díkyzakl.

Jak to dopadlo? ????

Evca.St
Zasloužilá kecalka 536 příspěvků 09.09.18 14:25

Také má zajímá, teď mám to samé a taky dr max :?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.18 18:43

Holky dopadlo to tak, že jsem si druhý den zkusila jiný test a ten byl negativní. Nicméně ms pořád nedorazila, tak jsem si udělala poslední test co mi zůstal od Dr. Maxe a tam světe div se, po nějaké době zase duch. :pocitac: Takže je bohužel jasný, že Dr. Max dělá falešné duchy. :pocitac:

zakladatelka

ninusska
Kelišová 5197 příspěvků 10.09.18 13:24

4 testy od Dr Max a na 3 duch :? Dnes v den MS zase duch ale včera bílo takže se přikláním k tomu že dělá falešné duchy

Evca.St
Zasloužilá kecalka 536 příspěvků 12.09.18 13:42

Já si udělala dnes test pepino a také po limitu duch … Dnes druhy, ráno jiná značka. Opravdu netusim co to má znamenat :roll:

akleticu
Nováček 1 příspěvek 20.09.18 16:13

Holky, jak vám to dopadlo? Napjatě pročítám diskuze na toto téma, jsem na tom podobně jako vy. Mám už pár dní zpoždění, na několika testech, dokonce různých, mi vyšla vždy jen slaboučká druhá čárka, navíc až nějakou minutu po limitu a nezdá se mi, že by čárka sílila. Mám strach věřit tomu, že by to mohlo vyjít. Přikládám svoje testy. Co si o nich myslíte vy?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Student sdílel článek, že ženy nemají penisy. Vyloučili ho z novin a donutili rezignovat

Britského studenta Durhamské univerzity vyloučili nejen ze všech... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama