Opakující se gyn. záněty

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
9.5.22 22:36

Opakující se gyn. záněty

Ahoj holky, poradila by mi některá z vás co vám pomohlo na opakující a vracející se gynekologické záněty. Vždy mám měsíc klid a po měsíci se to vše vždy vrátí. Za každou radu budu šťastná, protože ty antibiotika mi v těle dělají děsnou paseku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
20810
9.5.22 23:16

Jakého původu jsou ty záněty, co na to říká gynekolog? Máš vyloučená mykoplasmata, chlamydie a vůbec - dělala se ti kultivace?

Přelečuješ partnera? Důkladně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.5.22 23:19

@Ou partnera nemám.. kultivace se mi delala byl tam streptokok, pak kvasinky.. nic jineho.. ted jsem se lecila doxybene a entizolem na nejaký zánět na čípku ovšem už ani sam doktoe neví, protoze vse vychazi negativne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
467
10.5.22 06:37

@terezicka92 Takže antibiotika bereš hlavně na opakujícího se streptokoka? Protože jinak právě časté braní antibiotik vyvolává kvasinky a je to pak začarovaný kruh. Měl by ti dát globule na kvasinky a pomáhá jíst probiotika, některé jsou udělané i pro ženy že srovnávají prostředí i uvnitř pochvy. A co se týká toho streptokoka hlídej si utírání na toaletě při velkej potřebě směr do zadu, co nejdál od pochvy, aby se do ní nezanesl střevní streptokok. A zkus se mýt intimnim gelem Thea three, je proti zánětum a proti kvasinkám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.5.22 06:38

@Risanka jasně, že používám globule a vystřídala jsem snad všechny co existují..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.5.22 07:50

@terezicka92 začala jsem používat tiande a všechny záněty a problémy zmizely :)

• Citovat
  • Nahlásit
515
10.5.22 16:33

Mycoplazmata a chlamydie, když se správně nenaberou, vyjdou falešně negativně. Zajdi si na venerologii, tam tě proklepnou pořádně. A taky si kup vaginální laktobacily, které ti budou vyhovovat. A na streptokoka, pokud se vrací a je potvrzený stěrem, je dobré nasadit i autovakcínu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
108
12.5.22 11:00
@Anonymní píše:
@terezicka92 začala jsem používat tiande a všechny záněty a problémy zmizely :)

Mě se po vložkach Tiande naopak rozjely

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.5.22 11:03

@PPav to se mi nějak nechce věřit, ale každý je jiný :)

• Citovat
  • Nahlásit
108
12.5.22 11:05
@Okta píše:
Mycoplazmata a chlamydie, když se správně nenaberou, vyjdou falešně negativně. Zajdi si na venerologii, tam tě proklepnou pořádně. A taky si kup vaginální laktobacily, které ti budou vyhovovat. A na streptokoka, pokud se vrací a je potvrzený stěrem, je dobré nasadit i autovakcínu.

Prosím, nevíte, kde se za autovakcina dělá? Já mám čerstvě potvrzeného streptokoka a enterokoka v pochvě,. Dr. předepsal Furolin, beru tři dny ale problémy se zhoršily, zarudlé dole, stále nucení na močení. Trápím se tím nucenim od ledna, léčili mě na hyperaktivní močový měchýř, ale vím, že to má souvislost se spodkem, cítila jsem tam diskomfort

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat