Opakující se gynekologický zánět

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
juliettee
Ukecaná baba ;) 2246 příspěvků 27.05.16 09:02
opakující se gynekologický zánět

Ahoj holky, jdu se vám vykecat, protože je mi z toho už fakt špatně :? Vím že takových témat je tady mraky, ale asi mi pomůže když aspoň napíšu svůj případ..
Někde už jsem možná psala, že mám výtok neustále. Prostě pořád, začalo mi to když jsem přicházela do puberty, cca od 12 roku a táhne se mi to do teď. Do toho mám aspoň jednou měsíčně kvasinky, to poznám že výtok změní strukturu a svědí. Tak to vždycky přeléčím a je chvilku klid. Ale nejhorší jsou záněty. Pořád se s nimi léčím, pořád beru ATB, zavádím čípky, teď jsem dobrala před pár dnama dost silný léky, ale nemůže si vzpomenout jak se jmenovali, kdyžtak bych dopsala kdybych si vzpoměla. Jsem bez těch léků tak 5 dní a už zase cítím že se mi rozjíždí zánět, mám stejné příznaky jako předtím. Partner se vždy přeléčí semnou, ale stejně to na něj vždycky přenesu. Nemá cenu chránit se kondomem, stejně zánět vždy dostanu. Měla jsem teď takové období že jsem moc nechtěla sex, kvůli tomu zánětu, myslela jsem že po dobrání léků už to bude fajn, i jsem byla dost při chuti a najednou bum, zase je to tady. Po pěti dnech. Přijdu si už i hrozně špinavě, jako bych snad nedbala na hygienu nebo co, před chlapem se stydím se jen tak vysvléknout, vždycky se letím umývat do koupelny, i před sexem abych náhodou nebyla špinavá. On to bere v klidu, ví že to tak mám, ale já se cítím prostě špatně a neuvolněně…vím že mi asi neporadíte, protože jsem asi už fakt vyzkoušela všechno, ale aspoň jsem se vykecala…bojím se že tohle nikdy neskončí :(

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
radkka
Generální žvanilka 20807 příspěvků 27.05.16 09:12

A co na to doktor? Možná plácnu blbost, ale nejsou nějaké čípky apod. které by navrátily vnitřku správné prostředí?
My teď měli několikrát za sebou kvasinky, vždy týden ok a pak zase… všechno jsem vyvařila (ručníky, povlečení..), vyměnila prací prášek, intimní mýdlo, až tehdy to přešlo. Nebo manžel přestal spát s milenkou :lol:

free333
Nadpozemská drbna 26272 příspěvků 27.05.16 09:13

@juliettee
Já myslím, jestli by nebylo dobré imunologické vyš. a nějak podpořit imunitu.
Vždyt už Ti ty ATB ani nebudou zabírat, když to je pořád dokola :think:
Přeju, at to dobře dopadne…

juliettee
Ukecaná baba ;) 2246 příspěvků 27.05.16 09:15
@radkka píše:
A co na to doktor? Možná plácnu blbost, ale nejsou nějaké čípky apod. které by navrátily vnitřku správné prostředí?
My teď měli několikrát za sebou kvasinky, vždy týden ok a pak zase… všechno jsem vyvařila (ručníky, povlečení..), vyměnila prací prášek, intimní mýdlo, až tehdy to přešlo. Nebo manžel přestal spát s milenkou :lol:
čípky na správné prostředí mám, ale nepomáhají :? jinak ručníky máme každej svůj, prádlo neperu v aviváži, potom přežehlím, prostě dodržuji všechno jen aby to přestalo a pořád nic. Že by mohl mít chlap milenku mě nenapadlo, ale věřím mu takže tuhle možnost vypouštím (zatím :) )
juliettee
Ukecaná baba ;) 2246 příspěvků 27.05.16 09:16

@free333 no právě, mám pocit že to ani nepomáhá..když je beru, tak těch pár dní nemám ani výtok. Pak je doberu a dvou dnů je to zpět.

radkka
Generální žvanilka 20807 příspěvků 27.05.16 09:17
@juliettee píše: čípky na správné prostředí mám, ale nepomáhají :? jinak ručníky máme každej svůj, prádlo neperu v aviváži, potom přežehlím, prostě dodržuji všechno jen aby to přestalo a pořád nic. Že by mohl mít chlap milenku mě nenapadlo, ale věřím mu takže tuhle možnost vypouštím (zatím :) )

To jsem tím říct nechtěla, to měl být vtip na závěr 8o :D my spolu spali poctivě s kondomem a vrátilo se to i tak, takže v chlapovi to asi nebylo.
A co ten doktor? Nechtělo by to nějaké pořádné vyšetření?

juliettee
Ukecaná baba ;) 2246 příspěvků 27.05.16 09:19
@radkka píše:
To jsem tím říct nechtěla, to měl být vtip na závěr 8o :D my spolu spali poctivě s kondomem a vrátilo se to i tak, takže v chlapovi to asi nebylo.
A co ten doktor? Nechtělo by to nějaké pořádné vyšetření?

asi chtělo, ale ani mi žádné nenavrhnul. napadlo mě jestli bych třeba nemohla mít chlamidie, možná by to chtělo udělat testy :think: nebo jít vážně na tu imunologii, třeba jsem celkově už z těch ATB rozhozená.

free333
Nadpozemská drbna 26272 příspěvků 27.05.16 09:19
@juliettee píše:
@free333 no právě, mám pocit že to ani nepomáhá..když je beru, tak těch pár dní nemám ani výtok. Pak je doberu a dvou dnů je to zpět.

A mělas to i předtím s jiným partnerem?
Je možné, že si nesedíte s Ph a v podstatě máš na něj „alergii“?
Bohužel musím do práce… :mavam:

juliettee
Ukecaná baba ;) 2246 příspěvků 27.05.16 09:20

@free333 no měla jsem před ním jen jednoho a měla jsem to taky. Trpím na to už tak od 12 let a to jsem vážně sexuálně aktivní nebyla :mrgreen:

radkka
Generální žvanilka 20807 příspěvků 27.05.16 09:22
@juliettee píše:
asi chtělo, ale ani mi žádné nenavrhnul. napadlo mě jestli bych třeba nemohla mít chlamidie, možná by to chtělo udělat testy :think: nebo jít vážně na tu imunologii, třeba jsem celkově už z těch ATB rozhozená.

Tak se ho zeptej :think: já bych udělala oba testy.

juliettee
Ukecaná baba ;) 2246 příspěvků 27.05.16 09:24
@radkka píše:
Tak se ho zeptej :think: já bych udělala oba testy.

zkusím to. já už jsem měnila asi 3× doktora, nikdo mi nedokázal pomoct. A nechce se mi měnit znovu, tenhle doktor je fakt dobrej, dělá na gynekologické klinice, ale pomoct mi prostě nedokáže, aspoň zatím :nevim:

ančapepča
Ukecaná baba ;) 1115 příspěvků 27.05.16 09:25

Výtok má někdo víc, někdo míň a někdo třeba vůbec. A co třeba nasadit probiotika a hodně pít kefír a další mléčné výrobky…mě pomáhá, hlavně teda přes léto když se někde koupu a pak nemám možnost sundat mokré plavky, tak na tampon nakapat pár kapek tee tree oil :palec:

Uživatel je onlineHankaHK
Závislačka 4503 příspěvků 74 inzerátů 27.05.16 09:25

@juliettee a ty kvasinky opakovaně jsi měla potvrzené výtěry? A ATB bereš na co? Jaké bakterie jsi měla ve výtěrech? Jinak se na mykozy atb neberou. Pokud by byli ve výtěrech ty kvasinky, chce to přeléčit silnějšími antimykotiky na předpis a pak jde udělat autovakcína, plus jsou dobré laktobacily a enzymy (nemusí to být přímo Wobenzym, já mám něco o dost levnějšího přímo od gyndařky)

lorelai947
Zasloužilá kecalka 571 příspěvků 27.05.16 09:41

Taky se mi hodně vracely záněty a kvasinky… Už jsem nevěděla z které do které, vyměnila jsem prací prášek, sprchový gel - prostě všechno co by to mohlo způsobovat, doktorka do mě pořád jen cpala čípky a léky a stejně se mi to za chvíli vrátilo…
A víte v čem byl nakonec problém?
Můj tehdejší partner měl zánět, který na mě neustále přenášel. Jeho nic nebolelo tak tomu nechtěl věřit, nakonec jsem ho uprosila aby zašel k MUDr. a tam se vše zjistilo. Dostal atb a za měsíc už jsme na to mohli vlítnout a problém jsem už nikdy neměla ;)
Máš partnera? Mohl by to být také tento případ…

juliettee
Ukecaná baba ;) 2246 příspěvků 27.05.16 09:41
@ančapepča píše:
Výtok má někdo víc, někdo míň a někdo třeba vůbec. A co třeba nasadit probiotika a hodně pít kefír a další mléčné výrobky…mě pomáhá, hlavně teda přes léto když se někde koupu a pak nemám možnost sundat mokré plavky, tak na tampon nakapat pár kapek tee tree oil :palec:

probiotika taky nezabrali. kefír piju, jogurty jím hodně bílé kyselé. tee tre olejíček jsem zatím nezkoušela :)

@HankaHK píše:
@juliettee a ty kvasinky opakovaně jsi měla potvrzené výtěry? A ATB bereš na co? Jaké bakterie jsi měla ve výtěrech? Jinak se na mykozy atb neberou. Pokud by byli ve výtěrech ty kvasinky, chce to přeléčit silnějšími antimykotiky na předpis a pak jde udělat autovakcína, plus jsou dobré laktobacily a enzymy (nemusí to být přímo Wobenzym, já mám něco o dost levnějšího přímo od gyndařky)

ano měla jsem je potvrzené. antimykotika jsem na ně brala, ale na záněty jsem brala ATB, jaké bakterie ti teď přesně neřeknu, to pro mě byl nějaký složitý název :oops:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama