Opakující se intimní problémy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.03.18 19:50
Opakující se intimní problémy

Dobrý den, mám dotaz ohledně mých intimních problémů, které se v poslední době často opakují. Jsem zoufalá. Před měsícem jsem měla zánět močového měchýře, gynekolo mi našel cystu na levém vaječníku. Po dvou dnech užívání antibiotik na zánět močáku jsem byla u gynekologa znova, tentokrát mi řekl, že tam žádná cysta není. Asi před necelými dvěmi týdny se mi objevily kvasinky, jediný příznak bylo svědění, důvod zřejmě právě užívání antibiotik. Po nějakém tom „zkoumání“ v zrcadle jsem zjistila, že mám všude na vnitřích stranách malých stydkých pysků bílé flíčky. Koupila jsem si tedy vaginální krém (samozřejmě zaváděn přímo do pochvy), měla jsem ho užívat jen tři dny, já ho užívala asi týden a začala užívat wobenzym, jako každý rok na imunitu. Samozřejmě jsem dodržovala i sexuální abstinenci po dobu 10dnů. Dnes, po asi dvou pohlavcích stycích, cítím opět svědění, vnitřní strana malých stydkých pysků je zarudlá, flíčky nikde nemám, výtok žádný. Zkrátka jako příznaky kvasinek, nicméně nikde nepozoruju žádné flíčky jako posledně, vše vypadá „normálně“. Před dvěmi dny jsem dobrala poslední tabletku z platíčka HA, čekám menstruaci, předpokládám, že se dostaví dnes v noci nebo zítra. Problém je, že nevím, jestli je zrovna vhodné používat vaginální krém během menstruace, za poslední měsíc mám v sobě tolik různých léků že se mi žádné pilulky brát nechce a menstruace je za dveřmi. Proto se ptám - Myslíte, že se jedná jen o kvasinky? Znáte nějakou vhodnou léčbu, nejlépe z domu? Nejsem si jistá, jestli je vhodné si tam během menstruace mazat krémy nebo dělat nějaké obklady a sedací koupele, imunitu mám z prášků už úplně v tahu takže do prášků se mi taky nechce… Je možné, že s menstruací kvasinky zmizí? Prosím o zachování anonymity, je to pro mě intimní. :(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33501 příspěvků 10 inzerátů 18.03.18 19:54

Těžko říct, zašla bych si nechat udělat stěry, pokud se tyto problémy opakují. Takže ti s léčbou nikdo nemůže z domu poradit. Také to může být antikoncepcí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.03.18 19:58

@Tiger-lily Bylo mi řečeno, že po antibiotikách na kterýkoliv zánět „tam dole“ jsou zabíjeny i ty bakterie, které jsou pro tělo prospěšné a je zvýšené riziko, že dostanu např. Právě mykózu. Tedy tak mi to sdělil doktor. Proto bych to přisuzovala spíše ATB než HA. :?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.03.18 19:59

Dělala mi to antikoncepce. A možná, že máš v pochvě bakterie a ne kvasinky, to je třeba léčit antibiotiky. Jinak je důležité léčit i chlapa! jinak se toho nikdy nezbavíš.

pavla.souku
Kecalka 101 příspěvků 18.03.18 20:02

Přítel se musí mazat s tebou také nějakým protiplísňovým krémem, jestli to nedělal, tak se nediv, že to máš furt

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.03.18 20:09

@pavla.souku neptám se na to, co jsem udělala špatně. Ptám se, jestli nevíte o něčem, co by mi mohlo pomoct i přes menstruaci, aniž bych do sebe musela cpát další chemii. :nevim:

pavla.souku
Kecalka 101 příspěvků 18.03.18 20:17
@Anonymní píše:
@pavla.souku neptám se na to, co jsem udělala špatně. Ptám se, jestli nevíte o něčem, co by mi mohlo pomoct i přes menstruaci, aniž bych do sebe musela cpát další chemii. :nevim:

však já ti odpovídám, co by ti mohlo pomoct. Vyléči si partnera, jestli se neléčil s tebou tak to má také a budete si to neustále předávat. Při menstruaci si moc nepomůžeš a budeš muset vydržet případné pálení a po menstruaci zavádět antimykotické tablety, nic jinýho ti stejně nezbyde, pokud se toho chceš zbavit a hlavně, ať si přítel koupí canesten a maže se týden. Hold to bude muset přežít.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.03.18 20:20

Píšeš, že jsi měla zánět močového měchýře, to znamená e coli v moči, je třeba abys vyléčila od e coli i pochvu, jakmile je e coli v moči, tak je i v pochvě. Pomůžou lokální antibiotika do pochvy. Měla jsem to samé a gynekolog také říkal, že jak je to v moči, tak i v pochvě. Takže bych být tebou šla na gyndu a nechala si předepsat Polygynax - je to i na kvasinky.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.03.18 20:21

Ja ti muzu poradit koupit si v lekarne mast Fungicidin, ta je bezva na svedeni a zarudnuti. Potom bych zkusila i bily jogurt si namazat dovnitr, kdysi tady uz nekdo radil v diskuzi a fakt to pomaha. Jinak bych si nasadila probiotika, ty by mely rozhodne pomoct :) jinak behem ms bych si nedelala radeji nic, musis pockat. A jeste vim co je ucinny, tak jsou to ty boraxoglycerinovy bobule (cca 120Kc)…ty bych nasadila az budes mit po ms. ALE rozhodne bych sla radeji taky k doktorovi, at jsi v pohode a mas klid :kytka:

nostress
Extra třída :D 13601 příspěvků 18.03.18 20:25

Nemáš cukrovku?

janablízka
Kecalka 104 příspěvků 18.03.18 20:28

Určitě se musí přeléčit i partner jinak to bude stále dokola.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.03.18 20:33

@nostress cukrovku? 8o Nikdy mě nenapadlo, že cukrovka může nějak souviset s tím tam dole. Žádnou jsem zjištěnou neměla… 8o

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.03.18 20:39
@Anonymní píše:
Dobrý den, mám dotaz ohledně mých intimních problémů, které se v poslední době často opakují. Jsem zoufalá. Před měsícem jsem měla zánět močového měchýře, gynekolo mi našel cystu na levém vaječníku. Po dvou dnech užívání antibiotik na zánět močáku jsem byla u gynekologa znova, tentokrát mi řekl, že tam žádná cysta není. Asi před necelými dvěmi týdny se mi objevily kvasinky, jediný příznak bylo svědění, důvod zřejmě právě užívání antibiotik. Po nějakém tom „zkoumání“ v zrcadle jsem zjistila, že mám všude na vnitřích stranách malých stydkých pysků bílé flíčky. Koupila jsem si tedy vaginální krém (samozřejmě zaváděn přímo do pochvy), měla jsem ho užívat jen tři dny, já ho užívala asi týden a začala užívat wobenzym, jako každý rok na imunitu. Samozřejmě jsem dodržovala i sexuální abstinenci po dobu 10dnů. Dnes, po asi dvou pohlavcích stycích, cítím opět svědění, vnitřní strana malých stydkých pysků je zarudlá, flíčky nikde nemám, výtok žádný. Zkrátka jako příznaky kvasinek, nicméně nikde nepozoruju žádné flíčky jako posledně, vše vypadá „normálně“. Před dvěmi dny jsem dobrala poslední tabletku z platíčka HA, čekám menstruaci, předpokládám, že se dostaví dnes v noci nebo zítra. Problém je, že nevím, jestli je zrovna vhodné používat vaginální krém během menstruace, za poslední měsíc mám v sobě tolik různých léků že se mi žádné pilulky brát nechce a menstruace je za dveřmi. Proto se ptám - Myslíte, že se jedná jen o kvasinky? Znáte nějakou vhodnou léčbu, nejlépe z domu? Nejsem si jistá, jestli je vhodné si tam během menstruace mazat krémy nebo dělat nějaké obklady a sedací koupele, imunitu mám z prášků už úplně v tahu takže do prášků se mi taky nechce… Je možné, že s menstruací kvasinky zmizí? Prosím o zachování anonymity, je to pro mě intimní. :(

Ahoj, ja jdu spis otazkou :oops:
Mam totiz stejny problem, ale zanet mocaku jsem nejspis prechodila :roll: respektive, byla jsem doma v teple, hodne pila a doufala, ze to rozezenu.. No to se koneckoncu povedlo, ale od ty doby me to dole taky obcas svedi-mazu.. A pak stridave mam klid a beham na zacvod protoze mam neustale nutkani na malou :roll: ale ne tak hrozny jako kdyz je rozjety zsnet, zadny krev v moci atd.
No a tebe jsem se chtela, zeptat, ty si s tim byla na gynekologii, s tim mocakem? Ja totiz ze k obvodakovi se mi nechce mam maly miminko a kojim a tak je to vzdycky na celej den a na urcitou hodinou neobjednavaj :roll: to na gynekologii ano..
No a druha otazka, poznal by doktor neco z moci kdyz to nemam tak hrozny, zadna krev atd.? Ale mam pocit, ze kdyz se to nepreleci atd. Tak se mi to bude vracet furt :nevim:

nostress
Extra třída :D 13601 příspěvků 18.03.18 20:46
@Anonymní píše:
@nostress cukrovku? 8o Nikdy mě nenapadlo, že cukrovka může nějak souviset s tím tam dole. Žádnou jsem zjištěnou neměla… 8o

To mě jen tak napadlo. U zvýšené hladiny cukru v krvi bývají totiž časté močové a kvasinkové infekce. To nemusí být samozřejmě tvůj případ. :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.03.18 20:55
@Anonymní píše:
Ahoj, ja jdu spis otazkou :oops:
Mam totiz stejny problem, ale zanet mocaku jsem nejspis prechodila :roll: respektive, byla jsem doma v teple, hodne pila a doufala, ze to rozezenu.. No to se koneckoncu povedlo, ale od ty doby me to dole taky obcas svedi-mazu.. A pak stridave mam klid a beham na zacvod protoze mam neustale nutkani na malou :roll: ale ne tak hrozny jako kdyz je rozjety zsnet, zadny krev v moci atd.
No a tebe jsem se chtela, zeptat, ty si s tim byla na gynekologii, s tim mocakem? Ja totiz ze k obvodakovi se mi nechce mam maly miminko a kojim a tak je to vzdycky na celej den a na urcitou hodinou neobjednavaj :roll: to na gynekologii ano..
No a druha otazka, poznal by doktor neco z moci kdyz to nemam tak hrozny, zadna krev atd.? Ale mam pocit, ze kdyz se to nepreleci atd. Tak se mi to bude vracet furt :nevim:

No já šla ke gynekologovi s tím, že mám zánět močáku. To pálení se nedalo vydržet. Vzal moč, ale nic tam nenašel. Když mi dělal ultrazvuk ten dovnitř, rozbrečela jsem se, jak moc to bolelo. Našel mi cystu, ale bolesti byly od močáku. Po několika dnech bolesti při močení neustávaly, brečela jsem a vrtěla se na záchodě jak šílená. Nakonec jsem jela na pohotovost, tam už teda moje moč vypadala opravdu strašně, byla v ní krev a bílkoviny. Hned mi nasadili antibiotika.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Návod pro francouzskou policii, aby už neváhala: 7 bodů, jak poznat teroristu

Zakřičel Alláhu akbar (Bůh je veliký) a pak vraždil! Chérif Chekatt (29) v... číst dále >

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >