Opakující se noční můry

Anonymní
5.3.20 21:09

Opakující se noční můry

Ahojky, nevyzná se tu někdo ve výkladu snů nebo něčeho takového?

Mám poslední týdny opakující se noční můru… V kostce, jedu sama s dcerou autem, po nějaké ujeté trase se zasekne převodovka, já ztratím kontrolu nad autem, auto se s námi převrhne na střechu, a já nacházím dceru zakrvácenou, zavřené oči, nereaguje na hlas a v ten moment se probudím. Přesně takhle se ten sen opakuje každou noc, někdy opakovaně, někdy jen jednou, ale každou noc.

Moc v tom pátrat neumím, ale co to znamená? proč se to pořád opakuje? jinak, řidičák mám, ale sama neřídím, neřídím vlastně vůbec, nevím proč ale už asi 3/4 roku se toho bojím, předtím bylo vše v pohodě. :nevim:

Díky za reakce a ahoj :(((

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5.3.20 21:33
:mavam:

Příspěvek upraven 05.03.20 v 21:36

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.3.20 21:35
@Sovička 00 píše:
Auto nehoda :Výklad: Pokud se vám zdálo o autonehodě, pak jsou to následky vašich činů. Jsou to následky toho, jak neobezřetně jste se chovali. Možná jste záměrně hazardovali v domnění, že dosáhnete lepších výsledků. Teď je ovšem čas nést za to všechno následky. Bylo to vaše rozhodnutí.

Dcera :.Výklad snu: Dcera ve vašem snu ztělesňuje uskutečněné touhy a ambice, kterých jste ve svém životě dosáhli. Shlížíte se ve své dceři a jste na sebe pyšní.

Dcera tedy představuje okruh vašich dovedností (zkušenosti, ambice), takže přeneseně lze hovořit o tom, že jste pyšní sami na sebe za to, co jste již dokázali. A jste pyšní na to, v čem jste dobří..

Krev je vždy spojována se životem, pocitem síly a zdraví. Záleží však na tom, co konkrétně se nám zdálo. Dá se říci, že pokud vidíte něčí krev, ať už třeba na zdi, na svých rukou nebo v louži na podlaze (bude popsáno níže), pak je to spojováno se ztrátou sil. Naopak pocity silně kolující krve ve vašich žilách zase dodává pocit síly a nepřemožitelnosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
111
5.3.20 21:38

@Sovička 00 můžu se zeptat kde to hledáte? Děkuji ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6103
5.3.20 21:40

No ty jo, úplně mě zamrazilo - nestalo se něco, že se bojíš řídit už déle, nez máš ty sny? :think: Necetlas/neviděla/neslysela něco ve zprávách - v TV, na netu o nějaké nehodě, kde byly i děti? :think: Pokud nemusíš, asi radši za volant ted nesedej, jen bys byla zbytečně nervózní - a tím spíš se pak něco může stát, když se na to moc 'soustredis… :think: Ale zase čím dyl ta pauza trvá, tím je horší a těžší se k tomu zase vrátit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.3.20 21:42

@Dunkey pošlu odkaz :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.3.20 21:43
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit