Opakující se podráždění pochvy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Adeelka27
Kecalka 114 příspěvků 16.05.18 18:19
Opakující se podráždění pochvy

Zdravím Vás všechny. Stalo se některé z vás, že se vám vracelo podráždění pochvy, mykóza atd.? Už potřetí během cca 3 měsíců mám šílený pocit v oblasti intimních partií. Svěděni vnějších pohlavních orgánů, trochu i konečníku a podráždění hráze. Výtok nezapáchá, ale je bílý. Vždy (po 2×) mi pomohl Jenamazol. Doktor nic nezjistil, doporučil vždy antimykotika. To pomůže na chvíli. Nevím už co s tim. Úprava jídelníčku, nestresovat, nevím. Co vám pomáhá?

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineradkka
Neúnavná pisatelka 19361 příspěvků 16.05.18 18:23

Sexuální život vedeš? Vyléčil se partner?

Adeelka27
Kecalka 114 příspěvků 16.05.18 19:30

@radkka ano, snažíme se o mimi, tim spíš je to pro mě nepříjemný, stále řešit tyto problémy. Chvíli je vždy klid a většinou před nebo po ms se to objeví. Partner používal antimykotika také

TkanickaLucka
Kecalka 107 příspěvků 16.05.18 20:06

Mám tentýž problém, ale mě se to rozjelo po porodu…za dva roky jsem to měla tolikrát, jako nikdy předtím…
Takze ráda si přečtu nějaké další rady. Dr. mi předepisuje pouze léky běžně dostupné, tak si už jen chodím k lékárnici… :nevim: :roll:
A je to na hlavu… 8o

Adeelka27
Kecalka 114 příspěvků 16.05.18 21:10

@TkanickaLucka já to před porodem neměla také. Cca 3 roky máme chráněny pohlavní styk (kondom) a od ledna jedeme na ostro..od té doby se mi totálně rozhodil cyklus a teď poslední 2-3 měsíce mám opakovaně problémy v intimních partiích. V noci klid a přes den děs

TkanickaLucka
Kecalka 107 příspěvků 16.05.18 21:22

My máme nechraneny hned… Tak možná proto to mám hned od porodu…
:nevim:
Je to jak u blbejch… Kdyby někdo poradil babkou radu… :D

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Koukalová lže? „Pozvánku na galavečer dostala!“ brání se biatlonový svaz

V pondělí proběhl v pražském Fóru Karlín galavečer Biatlonista roku, místo... číst dále >

Jak to jen dělal? Vědci popsali Jacksonův trik s popíráním gravitace

Vzpomínáte si na tanec Michaela Jacksona v klipu Smooth Criminal? Král popu v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

Pět pádných důvodů, proč by každá žena měla častěji masturbovat

Ať už žijete v partnerském vztahu, nebo jste zrovna sama, měla byste si podle... číst dále >

Reklama