Reklama

Opakující se podráždění pochvy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Adeelka27
Kecalka 121 příspěvků 16.05.18 18:19
Opakující se podráždění pochvy

Zdravím Vás všechny. Stalo se některé z vás, že se vám vracelo podráždění pochvy, mykóza atd.? Už potřetí během cca 3 měsíců mám šílený pocit v oblasti intimních partií. Svěděni vnějších pohlavních orgánů, trochu i konečníku a podráždění hráze. Výtok nezapáchá, ale je bílý. Vždy (po 2×) mi pomohl Jenamazol. Doktor nic nezjistil, doporučil vždy antimykotika. To pomůže na chvíli. Nevím už co s tim. Úprava jídelníčku, nestresovat, nevím. Co vám pomáhá?

Reklama

Reakce:

radkka
Generální žvanilka 20497 příspěvků 16.05.18 18:23

Sexuální život vedeš? Vyléčil se partner?

Adeelka27
Kecalka 121 příspěvků 16.05.18 19:30

@radkka ano, snažíme se o mimi, tim spíš je to pro mě nepříjemný, stále řešit tyto problémy. Chvíli je vždy klid a většinou před nebo po ms se to objeví. Partner používal antimykotika také

TkanickaLucka
Kecalka 168 příspěvků 16.05.18 20:06

Mám tentýž problém, ale mě se to rozjelo po porodu…za dva roky jsem to měla tolikrát, jako nikdy předtím…
Takze ráda si přečtu nějaké další rady. Dr. mi předepisuje pouze léky běžně dostupné, tak si už jen chodím k lékárnici… :nevim: :roll:
A je to na hlavu… 8o

Adeelka27
Kecalka 121 příspěvků 16.05.18 21:10

@TkanickaLucka já to před porodem neměla také. Cca 3 roky máme chráněny pohlavní styk (kondom) a od ledna jedeme na ostro..od té doby se mi totálně rozhodil cyklus a teď poslední 2-3 měsíce mám opakovaně problémy v intimních partiích. V noci klid a přes den děs

TkanickaLucka
Kecalka 168 příspěvků 16.05.18 21:22

My máme nechraneny hned… Tak možná proto to mám hned od porodu…
:nevim:
Je to jak u blbejch… Kdyby někdo poradil babkou radu… :D

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Podvedená Bohdalová v thrilleru o důvěřivosti seniorů: Z toho jde Strach!

Klobouk dolů! Jiřina Bohdalová (87) je profík každým coulem. S Jiřím Strachem... číst dále >

Britové mají nový idol. Proč Harry s Meghan nahradili Williama a Kate?

Od svatby prince Harryho a Meghan Markle neřeší Britové nic jiného než tuhle... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >