Opakující se podráždění pochvy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Adeelka27
Kecalka 121 příspěvků 16.05.18 18:19
Opakující se podráždění pochvy

Zdravím Vás všechny. Stalo se některé z vás, že se vám vracelo podráždění pochvy, mykóza atd.? Už potřetí během cca 3 měsíců mám šílený pocit v oblasti intimních partií. Svěděni vnějších pohlavních orgánů, trochu i konečníku a podráždění hráze. Výtok nezapáchá, ale je bílý. Vždy (po 2×) mi pomohl Jenamazol. Doktor nic nezjistil, doporučil vždy antimykotika. To pomůže na chvíli. Nevím už co s tim. Úprava jídelníčku, nestresovat, nevím. Co vám pomáhá?

Reakce:
radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 16.05.18 18:23

Sexuální život vedeš? Vyléčil se partner?

Adeelka27
Kecalka 121 příspěvků 16.05.18 19:30

@radkka ano, snažíme se o mimi, tim spíš je to pro mě nepříjemný, stále řešit tyto problémy. Chvíli je vždy klid a většinou před nebo po ms se to objeví. Partner používal antimykotika také

TkanickaLucka
Kecalka 168 příspěvků 16.05.18 20:06

Mám tentýž problém, ale mě se to rozjelo po porodu…za dva roky jsem to měla tolikrát, jako nikdy předtím…
Takze ráda si přečtu nějaké další rady. Dr. mi předepisuje pouze léky běžně dostupné, tak si už jen chodím k lékárnici… :nevim: :roll:
A je to na hlavu… 8o

Adeelka27
Kecalka 121 příspěvků 16.05.18 21:10

@TkanickaLucka já to před porodem neměla také. Cca 3 roky máme chráněny pohlavní styk (kondom) a od ledna jedeme na ostro..od té doby se mi totálně rozhodil cyklus a teď poslední 2-3 měsíce mám opakovaně problémy v intimních partiích. V noci klid a přes den děs

TkanickaLucka
Kecalka 168 příspěvků 16.05.18 21:22

My máme nechraneny hned… Tak možná proto to mám hned od porodu…
:nevim:
Je to jak u blbejch… Kdyby někdo poradil babkou radu… :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Herečka Patricie Solaříková končí v seriálu Ulice. A z čeho bude žít?

Stála u zrodu nekonečného seriálu Ulice, ale teď – po dvanácti letech – z něj... číst dále >

Zpověď vdovy po Brabcovi Šárky Rezkové: Deprese a myšlenky na smrt

Zpěvačka Šárka Rezková (49), která se proslavila hitem Borůvková, si v životě... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >