Opakující se podráždění pochvy

141
16.5.18 18:19

Opakující se podráždění pochvy

Zdravím Vás všechny. Stalo se některé z vás, že se vám vracelo podráždění pochvy, mykóza atd.? Už potřetí během cca 3 měsíců mám šílený pocit v oblasti intimních partií. Svěděni vnějších pohlavních orgánů, trochu i konečníku a podráždění hráze. Výtok nezapáchá, ale je bílý. Vždy (po 2×) mi pomohl Jenamazol. Doktor nic nezjistil, doporučil vždy antimykotika. To pomůže na chvíli. Nevím už co s tim. Úprava jídelníčku, nestresovat, nevím. Co vám pomáhá?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20807
16.5.18 18:23

Sexuální život vedeš? Vyléčil se partner?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
141
16.5.18 19:30

@radkka ano, snažíme se o mimi, tim spíš je to pro mě nepříjemný, stále řešit tyto problémy. Chvíli je vždy klid a většinou před nebo po ms se to objeví. Partner používal antimykotika také

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.5.18 20:06

Mám tentýž problém, ale mě se to rozjelo po porodu…za dva roky jsem to měla tolikrát, jako nikdy předtím…
Takze ráda si přečtu nějaké další rady. Dr. mi předepisuje pouze léky běžně dostupné, tak si už jen chodím k lékárnici… :nevim: :roll:
A je to na hlavu… 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
141
16.5.18 21:10

@TkanickaLucka já to před porodem neměla také. Cca 3 roky máme chráněny pohlavní styk (kondom) a od ledna jedeme na ostro..od té doby se mi totálně rozhodil cyklus a teď poslední 2-3 měsíce mám opakovaně problémy v intimních partiích. V noci klid a přes den děs

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.5.18 21:22

My máme nechraneny hned… Tak možná proto to mám hned od porodu…
:nevim:
Je to jak u blbejch… Kdyby někdo poradil babkou radu… :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama