Opakující se sen

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Who knows
Nováček 7 příspěvků 15.03.19 12:26
Opakující se sen

Přeji krásný den dámy :kytka:.
Chtěla jsem se zeptat jestli mi někdo může pomoct s významem mého opakujícího se snu, tyto sny se opakují již 9 let.

Mé sny začínají vždy jinak ale podstata je stejná, v tom snu jsem já můj bývalý spolužák a spolužačka ze Základky. ( Je mi 26 takže do školy už nechodím ).
O tom spolužákovy se mi zdá stále a hraje v nich „hlavní roli“. Vždy je nám spolu tak krásně,
a já ho v těch snech asi tiše miluju či co. Vždy se ale ukáže že on chce mojí kamarádku a já se tvářím že jim to přeji přitom si sama pro sebe říkám že mohl být můj. Prostě ten spolužák vždy skončí s mojí kamarádkou. Když v těch snech ta kamarádka není tak spolu trávíme krásný chvíle třeba spolu nakupujem, jezdíme na výlety touláme se městem atd, je mi něco jako nejlepší přítel. I když v mém snu někdy na začátku vůbec není a sen je o něčem jiném tak se tam na konec stejně objeví, třeba ho potkám v kině nebo někde ve městě pak zmizí a sen pokračuje dál. :roll:.
Nevím co tyto sny znamenají a už mě to docela štve mit do kola sny 4× do týdne 9 let v kuse o jedné osobě. :zed:.
Jsem šťastně vdaná a na toho člověka nemyslím ani jsem ho nikdy nemilovala.
Je pravdou že jsme se na základce spolu bavili ale bylo to čistě jen kamarádství. Od Základky jsme se už neviděli, žiji v jiné zemi. (Stýská se mi po domově) :srdce:

Promiňte že jsem to napsala takhle, možná nesrozumitelně a s chybami.
Předem moc děkuji :*

Reakce:
Lucy75
Zasloužilá kecalka 713 příspěvků 15.03.19 12:34

Odpověď je asi na konci příspěvku.. podvědomí a sny tě vrací „domů“.. stýská se ti.. ve snech jsi „doma“ s lidmi co jsi dříve znala… s těmi lidmi je zvláštní, že jsou to pořád ti samí, nemáš s nimi žádné nevypořádané věci? prostě se ti to stýskání v noci motá v hlavě, no…

já když měla delší období stresu a řešila jsem vážné problémy, tak se mi zas pár let vracel sen - v různých podobách - že jsem někde zavřená a trhám se směrem nahoru, ven z toho objektu, a když už prorvu další překážky (sklo, látka, většinou to bývaly igelity a strečová folie) tak je tam další překážka… a druhý vracející sen byly padající zuby - většinou nalepené na bonbonech nebo žvýkačkách… šílený pocit.. jen to tahat z pusy ven..
to bylo o dost horší jak se cárat s někým po městě :mrgreen:

až jsme problémy vyřešili, tak oba tyhle děsné sny samy od sebe prostě skončily, díky bohu :mrgreen:

Ou
Kelišová 6905 příspěvků 15.03.19 12:57

Stýská se ti po domově, po dětství. Plní ti přání vrátit se tam alespoň v noci.

Sny nemají vztah ke světu venku, sny můžou souviset s tím, co se děje v tobě. Reagují na záblesky paměti, na tvoje přání, na tvoje obavy.

Jestli se těch snů chceš zbavit, zkus sepisovat nějaké přiběhy ze svého dětství v bdělém stavu. Uvidíš, jestli to nějak zahýbá tím, co se ti bude zdát.

Who knows
Nováček 7 příspěvků 15.03.19 12:58

.

Příspěvek upraven 15.03.19 v 13:05

Who knows
Nováček 7 příspěvků 15.03.19 13:04

@Ou To je moc pěkný co jste napsala, určitě zkusím . Dekuji vám mnohokrát :srdce:

Who knows
Nováček 7 příspěvků 15.03.19 13:06

@Lucy75 Je to dost možné, stýská se mi. Nemám nic co mě sním spojuje nebo nemám nic co bych snim měla nevyřešené ale jak říkáte bude to asi ten stesk či deprese protože ty mívám často.
Jinak vaše sny byli vážně děsivý jak v nějakým hororu 8o.

A děkuji vám strašně moc za vaší odpověd, dává to smysl. :srdce

Váš příspěvek
Reklama