Opakující se sny o bývalé lásce v těhotenství

173
3.2.20 16:39

Opakující se sny o bývalé lásce v těhotenství

Ahoj holky.
Chtěla bych se zeptat, jestli se některým z vás po čas těhotenství taky zdají zvláštní sny? Čekala jsem sny o miminku, porodu apod., ale trápí mě, že se mi každou noc zdá a někom, koho jsem cca od 14 let šíleně milovala.
Byla jsem do něj zblázněná, každý den jsme si psali, ale nikdy spolu nebyli.
Dodnes si cca 4× do roka napíšeme, jak se máme. Ale tím to hasne.
Na střední jsem se kvůli této nenaplněné lásce hrozně trápila a mám dojem, že to ve mě dodnes zanechalo stopy (asi jsem blázen, že to nedokážu pustit..všechny kamarádky už na tyto dávné lásky zapomněly).

Sny mě přímo mučí, neustále mi připomínají minulost (jak jsem se tehdy cítila) a ráno se kvůli nim cítím provinile a smutně.

Myslíte, že se s tím dá nějak pracovat a pomocí terapie ho pustit a navždy to uzavřít?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3098
3.2.20 17:06

Ja mela kazde tehotenstvi vzdy eroticke sny. Nikdy jindy ne. Preslo to porodem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
173
3.2.20 17:57

@lolink
Erotické sny to právě nejsou. Jedná se o citové sny, kdy mi vyjadřuje své city apod.

Na sex nemám v těhu ani pomyšlení :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3098
3.2.20 18:43
@Thea21 píše:
@lolink
Erotické sny to právě nejsou. Jedná se o citové sny, kdy mi vyjadřuje své city apod.Na sex nemám v těhu ani pomyšlení :(

Ja myslim, ze ty sny jsou pouze vlivem hormonu. At uz ocemkoliv. Divny sny jsem mela pouze v tehotenstvi. A fakt to nebylo nic osobniho. Docela mne to i otravovalo. Obcas jsem se vzbudila uplne vydesena o kom jsem vubec snila. :roll: radsi jsem to hned vymazala z pameti a nepremyslela o tom.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama