Opakující se střevní potíže

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
15
9.5.22 09:30

Opakujici se střevní potíže

Dobrý den, nemáte někdo podobnou zkušenost. Asi pred dvěma měsíci jsem začala mít zničehonic žaludeční a střevní potíže. Priznaky nafoukle bricho, křeče, ovšem bez průjmu. Šla jsem na krev, ta ok. Na sono bricha, taky ok. Na gynekologii prelecena kvasinkova infekce. Od praktika jsem dostala Atb. Pak byl asi 14 dní klid a teď se to objevilo znovu. Křeče v břiše, plynatost. Ještě doplním kolonoskopie před 3 lety, závěr divertikly. Nemáte někdo něco podobného a co to nakonec bylo. Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
147
9.5.22 11:13

@lucyus A dietu k divertikulitidě držíš? Pokud ne, tak máš ty potíže z tohoto důvodu. Pokud dietu držíš, tak bych se zaměřila na potravinové alergie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
463
9.5.22 11:35

Běž znovu na tu kolonoskopii. Už při tomto nálezu před 3 lety máš predispozice ke střevnímu onemocnění, možná taky jsi dostala zánět do těch divertiklu. Užíváš dlouhodobě probiotika? Dodrzujes dietu? Malo vlakniny, hodně vody, idealne bezezbytkova strava. Zkouselas někdy Meteospasmyl?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
83
9.5.22 12:46

To muze byt cokoliv. znamy ma podobne priznaky a ma nejspise crohnovu chorobu (nyni je ve fazi potvrzeni diagn)ale ma rodinou predispozici a mel spatne vysledky krve i na uz byl nalez…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
9.5.22 16:23

Dietu dodrzuju když mám problémy. Jakmile se mi uleví, tak moc ne. To je samozřejmě moje chyba. Zanet tam nemám, proto mi brali tu krev a zánět se nepotvrdil

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
9.5.22 16:24

Meteospasmyl vůbec netuším co je :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
463
9.5.22 17:45
@lucyus píše:
Meteospasmyl vůbec netuším co je :oops:

Mrkni se na to, je to na tvé potíže. Dietu dodržuj pořád. Z těch střev ti to nezmizí, naopak můžeš mít záněty. Probiotika dlouhodobě. A z krve se nemusí taky nic zjistit. To tak nejlip opakovat tu kolono, pokud se ti neulevi v dohledné době.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
9.5.22 19:05

Už jsem na to koukla a vypada to zajímavě. Určitě vyzkouším, díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu