Opalovací krém pro děti, který nebarví

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
3382
20.6.22 10:09

Opalovací krém pro děti, který nebarví

Ahooj, našla jsem jen staré diskuze, tak zakládám novou. Máte někdo prosím doporučení na kvalitní opalovací krém pro dítě (8 měsíců), který nedělá žluté fleky na oblečení? Nakoupila jsem si 3 krémy od La Roche Posay, doporučila mi je kožařka. Používám chvíli (asi 4 krát)a vždycky žlutý fleky na bilém oblečení. Vypadá jak čuňátko pak, který ani nekoupeme :lol:. Ještě jsem ani nezkoušela prát, předpokládám, že to dolů jen tak nedostanu. :cert:

Díky. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4385
20.6.22 10:31

Přešla jsem na obyč Niveu, takový průhledný sprej, SPF 50 - není speciálně pro děti, není non toxic minerální filtr, ale funguje a nebarví. Mažu tím desetiměsíční a pětiletou, kůže ok. Z pohledu kamaráda chemika je složení stejný v těch dětských i nedětských opalovácích, nevím, dnes se na to chci zeptat ještě pediatry. Ale zatím su spoko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28193
20.6.22 10:38

No krémy s minerálními filtry, na které přecházejí všechny kvalitnější značky baby krémů, prostě barví, to je ostatně důvod toho, že fungují :mrgreen: Takže jestli nejsi úzkostlivá na typ filtru, kup nějaký klasický krém. Nám třeba hodně vyhovuje Bioderma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3382
20.6.22 10:55

@unuděná a ta bioderma vůbec nebarví? :) Já jsem chtěla původně Biodermu, ale je u ni psaný, že je až od roka. Ale asi to zkusím, to přežije. My jedeme k moři, tak ten co mam tam nějak vyplácám u vody snad. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28193
20.6.22 10:59
@DandátkoP píše:
@unuděná a ta bioderma vůbec nebarví? :) Já jsem chtěla původně Biodermu, ale je u ni psaný, že je až od roka. Ale asi to zkusím, to přežije. My jedeme k moři, tak ten co mam tam nějak vyplácám u vody snad. :mrgreen:

Nevšimla jsem si, běžně s ní mažu děti (krk, ruce, obličej) i ráno do školy, a obarvené oblečení nemají. Máme to mléko ve spreji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26396
20.6.22 11:14

Já mám tenhle a zatím sem si nevšimla, že by barvil (ale my teda netaháme sněhově bílé oblečení :D )
Každopádně, na to, že je to ten s minerálníma filtrama, tak jde docela slušně rozmazat a nenechává bílou vrstvu, takže za mě cajk.
Včera sem se s ním namazala i já, celý odpoledne na koupališti, dvakrát sem domazala, a vlastně sem se vůbec neopálila :jazyk: :mrgreen: takže funguje výborně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.6.22 11:33

Používám Biodermu. Je sice modrá, ale dobře se roztírá a fleky na oblečení dcera nemá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat