Opalovací krém z Avonu pro děti

258
8.6.13 09:27

Opalovaci krém z Avonu pro děti

Ahoj všem,

co si myslite, o opalovacích krémech z Avonu pro děti?

Jedeme v létě k moři s 14měsíční.. mám koupeny jeden opalovaci krém z Biodermy 50 a chtěla jsem ještě jeden..

Tchýně mi pořád nutí at si koupim krém z Avonu, že to je všechno na jedno brdo.. a že platim jenom za značku..

ja nechci aby s mi tam dcera spalila nebo něco.. proto nechci kupovat nějaké šunty..

co myslite?

děkuji moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3158
8.6.13 09:40

Měla jsem z Avonu loni a byl fajn, jen se hůře roztíral, pak jsem měla normální olej 30 ve spreji a ten byl fakt super. Ale celkově byl fajn, měla jsem i astrid a niveu a ty se roztíraly hůře.
A přesně tak, většinou se platí jen za značku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
nep. Raduš.ka
8.6.13 12:49

Mám pocit, že kdysi v nějakých testech vyšly dobře.

• Citovat
  • Nahlásit
chatwenna
8.6.13 17:47

Ja teda nevim, kolik stoji bioderma… Ale Avon stoji stejne (skoro tri sta) jako ostatni znacky, na ktere jsem se divala - Nivea, Daylong, Garnier… :nevim:

Takze za ty prachy bych radeji koupila neco v lekarne.

• Citovat
  • Nahlásit
3158
9.6.13 10:49

No já kupovala ty avony v akci tuším za 159,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2291
9.6.13 19:13

Dětem bych 100% koupila kvalitní opalovací krém z lékárny, osobně těm „obyčejným“ z drogerií atd. nevěřím. Já třeba mám světlou pokožku, co se snadno spálí a používám jedině Daylong - nikdy jsem se po něm nespálila, stačí nanést 1× denně ráno a vydrží celý den i když jsi ve vodě - což bych pro děti brala jako velké plus

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
170
12.7.13 12:52

Tak nevím jak jsem se koukala já, ale Avon krémy stojí pro děti cca 180 Kč - zrovna nyní v katalogu a v lékárně jako je Daylong či Bioderma cca 600 Kč (i víc), no nevím, to tedy rozdíl fakt je, pro děti to moc neřeším, ale pro dospěláky hlavně pro sebe se mi do těch z lékárny fakt moc nechce, obzvlášť, když jsem se snad už 10 let nespálila a to se mažu jen u moře, kdyby měl někdo nějaké os. zkušenosti s opalovákama z Avonu, budu moc ráda za info, díky :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat