Opalování nahoře bez na přírodním koupališti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
malá_holka
Extra třída :D 12508 příspěvků 13.06.19 07:55
Opalování nahoře bez na přírodním koupališti

Ahoj :mavam:
opalovaly byste se někde u rybníku nebo lomu, prostě na přírodním koupaní nahoře bez? Vadí Vám, když holky nemaj vršek?
Děkuju za odpovědi :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Diana69
Kecalka 481 příspěvků 13.06.19 07:58

U nás u lomu je vyhraneno místo pro nudisty..A když se sem tam někdo opaluje bez vršku tak mi to nevadí..

Aduš8
Závislačka 4933 příspěvků 13.06.19 08:02

Je mi to jedno, někdy jim trochu závidím, že si to nemůžu dovolit a mám pak všude proužky, bohužel, moje věšáky to fakt nedovolují. :lol:

malá_holka
Extra třída :D 12508 příspěvků 13.06.19 08:04
@Aduš8 píše:
Je mi to jedno, někdy jim trochu závidím, že si to nemůžu dovolit a mám pak všude proužky, bohužel, moje věšáky to fakt nedovolují. :lol:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ale chlapy bys tím dostalo stopro :palec:
Janli
Echt Kelišová 8919 příspěvků 13.06.19 08:07

Jo, bývaly doby, kdy jsem se tak opalovala běžně. Ne teda uprostřed dění, ale někde stranou. Dneska už radši nechávám prsa v podprsence, přece jen přišla doba, kdy moje prsa velikosti 5 pochopila zákony gravitace, padla o dvě patra níž a občas hrozí, že si na ně kleknu :?. Kde jsou moje krásný pevný luxusní trojky… :,(

malá_holka
Extra třída :D 12508 příspěvků 13.06.19 08:09
@Janli píše:
Jo, bývaly doby, kdy jsem se tak opalovala běžně. Ne teda uprostřed dění, ale někde stranou. Dneska už radši nechávám prsa v podprsence, přece jen přišla doba, kdy moje prsa velikosti 5 pochopila zákony gravitace, padla o dvě patra níž a občas hrozí, že si na ně kleknu :?. Kde jsou moje krásný pevný luxusní trojky… :,(
:hug: :hug: co maš z toho, hlavně že jsi zdravá :hug: mě se zas rozjedou do stran a jedno prso mam žilnatý z antikoncepce. A taky je mam špičatý
unuděná
Echt Kelišová 7834 příspěvků 13.06.19 08:16
@Janli píše:
Jo, bývaly doby, kdy jsem se tak opalovala běžně. Ne teda uprostřed dění, ale někde stranou. Dneska už radši nechávám prsa v podprsence, přece jen přišla doba, kdy moje prsa velikosti 5 pochopila zákony gravitace, padla o dvě patra níž a občas hrozí, že si na ně kleknu :?. Kde jsou moje krásný pevný luxusní trojky… :,(

Tak, moje řeč. Dnes už to pomalu musím rolovat do podprdy :mrgreen: :mavam: A lehnout si na záda, tak je mám v podpážu :mrgreen: :pankac:

dog.s
Povídálka 35 příspěvků 13.06.19 08:22

Já si teda myslím, že mám prsa hezká, pevná, kulatá a plná, ale vystavovat se někde mi přijemné ani tak není. Mám prostě pak pocit, že jsem jen sexuální objekt, stačí mít vystřih, krátké šaty nebo kratasy a je vidno co to s některými dělá, natož chodit někde nahoře bez :lol: :lol: na jednu stranu se mi líbí zájem mužů, ale tak akorát. Když se otáčí, očumují to už si připadám blbě no a ještě vyndat kozeny ven, to bych si myslela kdo ví na co nemyslí :D

Uživatel je onlineka2ka
Neúnavná pisatelka 15215 příspěvků 13.06.19 08:24

Já to moc ráda nemám, nevím kam se pak koukat protože koukat na něčí kozy mi přijde trapný

malá_holka
Extra třída :D 12508 příspěvků 13.06.19 08:32
@ka2ka píše:
Já to moc ráda nemám, nevím kam se pak koukat protože koukat na něčí kozy mi přijde trapný

Já to zas omkrnu. :think: A nevadí mi to.

lamicina
Ukecaná baba ;) 2242 příspěvků 13.06.19 08:45

Nevadí mi, když holky se opalují nahoře bez, jejich věc i když některé by se svlíkat snad neměly. Já se takhle opaluju jen na zahradě za barákem, k mojí smůle bych potkla někoho známého i na tom přírodním koupalku :mrgreen: no a pak mít s tím samým člověkem seriózní pracovní jednání na malém městě :mrgreen: :mrgreen:, no radši ne.

Mysticlipstick
Kecalka 413 příspěvků 13.06.19 08:47

Je mi to šumák :D nevadí mi to a ani mě to nepohoršuje, tedy na koupališti :lol: Taky jsem se tak občas opalovala, ale stranou. Dneska jsou kozy už úplně všude, někdy si říkám jestli to ty chlapi vůbec ještě vzrušuje jak je všude překozíno :lol:

Ms.Ragdoll
Závislačka 3175 příspěvků 13.06.19 08:47

Nevadi mi, kdyz se nekdo opaluje nahore bez, ale sama to nedelam:) Ne ze bych se stydela za to jak vypadam, to vubec, ale prsa jsou moje intimni zona, nebudu je ukazovat kazdymu. :)

Moje sestra s tim naopak problem vubec nema, rika, ze jsem hrozna komzerva bo chlapi prece taky ukazuji bradavky a nikomu to divny nepřijde :mrgreen:

Příspěvek upraven 13.06.19 v 08:49

Lalelale
Závislačka 4784 příspěvků 13.06.19 08:48

@malá_holka ano, s kamarádkou běžně. Nikdo si nestěžoval, chlapi spíš naopak :mrgreen: Bylo to odlehlé místo s pár lidmi. Někde uprostřed vesnice u rybníka plného děcek by mi to přišlo divné

malá_holka
Extra třída :D 12508 příspěvků 13.06.19 08:49
@Mysticlipstick píše:
Je mi to šumák :D nevadí mi to a ani mě to nepohoršuje, tedy na koupališti :lol: Taky jsem se tak občas opalovala, ale stranou. Dneska jsou kozy už úplně všude, někdy si říkám jestli to ty chlapi vůbec ještě vzrušuje jak je všude překozíno :lol:

to je fakt :think: je překozíno

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama