Opar či aft - poradíte?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Patty 23
Stálice 51 příspěvků 09.02.17 14:45
Opar ci aft poradite?

Ahoj vse zacalo tak ze na vnitrni strane rtu se mi sloupla kuzicka ze zimy a dneska se mi tam udelalo toto…kdyz je opar tak se delaji puchyrky coz ja nemam jen takovy bily povlak tak asi aft si vzpominam ze jsem se tam omylem kousla

Reakce:

mogia
Povídálka 46 příspěvků 09.02.17 16:55

:) je to aft

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1472 příspěvků 5 inzerátů 09.02.17 18:20

Kup si v lékárně herbadent pár dní potírat a zachvíli o něm ani nevíš :D

Levandulina
Kelišová 5601 příspěvků 17 inzerátů 09.02.17 20:43

Já mám teď v puse něco podobného, ale vzadu. A občas si do toho kousnu. Může ale aft být třeba 14 dní? Připadá mi, že už to tam mám docela dlouho… :think:

Jerry12321
Povídálka 12 příspěvků 08.03.17 08:32
Zná někdo Herpotherm?

Chtěla jsem se zeptat, jestli tu není někdo kdo zná Herpotherm… něco nového na opary?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >