Opar či aft - poradíte?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Patty 23
Stálice 51 příspěvků 09.02.17 14:45
Opar ci aft poradite?

Ahoj vse zacalo tak ze na vnitrni strane rtu se mi sloupla kuzicka ze zimy a dneska se mi tam udelalo toto…kdyz je opar tak se delaji puchyrky coz ja nemam jen takovy bily povlak tak asi aft si vzpominam ze jsem se tam omylem kousla

Reakce:
mogia
Povídálka 46 příspěvků 09.02.17 16:55

:) je to aft

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1545 příspěvků 09.02.17 18:20

Kup si v lékárně herbadent pár dní potírat a zachvíli o něm ani nevíš :D

Levandulina
Kelišová 6102 příspěvků 25 inzerátů 09.02.17 20:43

Já mám teď v puse něco podobného, ale vzadu. A občas si do toho kousnu. Může ale aft být třeba 14 dní? Připadá mi, že už to tam mám docela dlouho… :think:

Jerry12321
Povídálka 12 příspěvků 08.03.17 08:32
Zná někdo Herpotherm?

Chtěla jsem se zeptat, jestli tu není někdo kdo zná Herpotherm… něco nového na opary?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

První láska ji odsoudila k neštěstí. Vilma Cibulková stále hledá s muži štěstí

Je krásná, talentovaná, charismatická, ale ani to nestačilo k tomu, aby by... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >