Reklama

Opar či aft - poradíte?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Patty 23
Stálice 51 příspěvků 09.02.17 14:45
Opar ci aft poradite?

Ahoj vse zacalo tak ze na vnitrni strane rtu se mi sloupla kuzicka ze zimy a dneska se mi tam udelalo toto…kdyz je opar tak se delaji puchyrky coz ja nemam jen takovy bily povlak tak asi aft si vzpominam ze jsem se tam omylem kousla

Reklama

Reakce:

mogia
Povídálka 46 příspěvků 09.02.17 16:55

:) je to aft

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1375 příspěvků 6 inzerátů 09.02.17 18:20

Kup si v lékárně herbadent pár dní potírat a zachvíli o něm ani nevíš :D

Levandulina
Kelišová 5188 příspěvků 7 inzerátů 09.02.17 20:43

Já mám teď v puse něco podobného, ale vzadu. A občas si do toho kousnu. Může ale aft být třeba 14 dní? Připadá mi, že už to tam mám docela dlouho… :think:

Jerry12321
Povídálka 12 příspěvků 08.03.17 08:32
Zná někdo Herpotherm?

Chtěla jsem se zeptat, jestli tu není někdo kdo zná Herpotherm… něco nového na opary?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama