Opar v nose v uplném začátku těhotenství

Anonymní
7.7.20 11:26

opar v nose v uplném začátku těhotenství

Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli máte někdo zkušenost s oparem na nose v uplném začátku těhotenství (5tt). Chytla sem od syna rýmu ( bez teplot) a po 5 dnech mi dneska vylezl ošklivý opar na vnitřní straně nosu, dřív sem je měla po nemocech občas taky a i druhý den po porodu syna hned v nemocnici. Ale teď se bojím aby to nevadilo když je to v takhle uplně v začátku ( těhu test mám pozitivní). Snažíme se už dva roky o 2. miminko a 3× jsem samovolně potratila vždy kolem 10 tt. Prošli sme vyšetřenímy a testy na genetiku, testy na různé infekce ( toxoplazmózu atd) a vše v pořádku. Tak se teď bojím, že zase po nějaké viroze to bude mít vliv a nedopadne to. Máte s tím někdo zkušenost? Mažu jen tea tree olejem. Těhu vitamíny beru. Moc děkuji za vaše názory a zkušenosti a rady.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

15200
7.7.20 12:02

U mne byl obrovský opar prvním příznakem těhotenství :mrgreen: nikdy předtím ani potom v dospělém věku jsem opar neměla
vše dopadlo kladně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
387
7.7.20 12:18

Měla jsem opar asi v 6tt a hned co mi zahojil, tak se udělal další a malá je podle všech utz zdravá (Nyní 31tt). Nestresovala bych se tím :blush:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.7.20 14:17

Měla jsem v těhotenství opar na rtu (ale nepamatuju se přesně kdy, spíš později než ze začátku). Gynekolog mi na to řekl, že to vůbec nevadí.

• Nahlásit
  • Citovat
19
8.7.20 14:05

Holky děkuju :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
477
24.7.20 10:33

Ahoj ja na opary trpim uz od peti let a mela jsem je kazdy tehu a nemusim bejt zrovna nemocna a nikdy je zadny z deti nechytlo ani po porodu nebo kdyz byli miminka a ja ho zrovna mela, ted mam trena hned tri jeden na puse u nosu a v nose a furt se na me lepi dvoulety dite :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama