Opäť sa v nej neviem vyznať

Anonymní
19.2.21 17:41

Opäť sa v nej neviem vyznať

Mne je 27 jej 26, ja introvert ona tiež, ale mám aj extrovertnú časť ona tiež. Ona precestovala časť sveta a ešte vraj nikoho nemala.

Takže po mojom rozchode sme sa po čase začali opäť stretávať, poznali sme sa dlhšie. Začali sme chodiť spolu na výlety, po horách a venovať sa spolu naším spoločným záľubám. Pre mňa by bola ideálna priateľka hneď som to začal smerovať von len z priateľstva. Dotyky, pusy na pery a podobne. Vyzeralo to sľubne ale stále mi tam chýbala taká iniciatíva aj od nej. Myslel na ňu, niečo jej dal malé, napísal cez deň, poprial dobrú noc, dobré ráno. Stále som ju všade volal. A prežili sme krásne spoločné výlety. Spolu hodiny v horúcej termálnej vode, hladkal som ju, bola pritúlená. No a potom keď som už naozaj nechápal ako to je, lebo mi chýbala spätná väzba ale nebránila sa dotykom, bozkom a podobne, som sa o tom s ňou porozprával. Povedala, že to vidí skôr na kamarátstvo, že ona ešte nevie sama čo chce, a chce cestovať a nechce nikomu ublížiť.

Samozrejme som ešte trošku bojoval ale potom to vzdal, von som ju už nemohol dostať, bála sa Covidu a tak. Ja som chodil všade s hocikým a keď išla s nami, choval som sa k nej pred nimi ako ku kamarátke. No a proste som k nej ochladol. Tak a teraz poslednú dobu už jej Covid nevadí a opäť ma vola a sme spolu denne skoro. A opäť mi pomotala hlavu, :D Pusa na pery, len my dvaja po nociach sa túlame po horách, lebo ja mám cez deň veľa práce. Ale teraz spala u mňa a ľahla si na druhú posteľ hlavou odo mňa. Proste je to také zvláštne, :D Každý hovorí ako sa k sebe hodíme, a podobne myslia si že sme pár ale ja neviem čo sme. Najhoršie je že za 3 mesiac chce odísť zas do sveta na rok. A ja jej mám opäť plnú hlavu :D Tak zvláštne sa chová, proste u inej baby viem že nič nemá záujem, alebo u bývalej som vedel jasne že má a mám zelenú. Ale tu neviem ako sa k nej chovať, či ako ku kamarátke, partnerke alebo niečo medzi?

Čo mám robiť poraďte,

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10007
19.2.21 17:55

Mel bys ji zkusit svest a kdyz to nepujde, tak se na to vykaslat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
955
19.2.21 18:04

Možná si jen užívá tvůj zájem, ale vztah doopravdy nechce. Především, když ví, že zase odjíždí. A když jsi trochu vzal zpátečku a choval se jako ke kamarádce, tak se ozvala, abys jí zase dělal společnost, hýčkal, dvořil se jí. Možná to nemyslí zle, upřímně ti řekla, že vztah nechce, "nedopřála " ti sex. Je to v pořádku, ale trochu si s tvými (po)city zahrává. Nemusela by to dělat, je to přecijen sobecké, když ví, že bys byl nakloněn něčemu víc. :roll: Takže být tebou, asi bych nebyla vždycky k dispozici, i když v závěru je vám spolu dobře

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
15388
19.2.21 18:18

Budeš se muset zeptat a riskovat odmítnutí. A ne - nic tím nezničíš. Buď chce něco víc a zeptáním si to jen potvrdíš a nebo nechce a zeptáním nic nerozbiješ.

Souhas je sexy…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
včera v 00:45
@Taktinevím píše:
Možná si jen užívá tvůj zájem, ale vztah doopravdy nechce. Především, když ví, že zase odjíždí. A když jsi trochu vzal zpátečku a choval se jako ke kamarádce, tak se ozvala, abys jí zase dělal společnost, hýčkal, dvořil se jí. Možná to nemyslí zle, upřímně ti řekla, že vztah nechce, nedopřála " ti sex. Je to v pořádku, ale trochu si s tvými (po)city zahrává. Nemusela by to dělat, je to přecijen sobecké, když ví, že bys byl nakloněn něčemu víc. :roll: Takže být tebou, asi bych nebyla vždycky k dispozici, i když v závěru je vám spolu dobře

Najjednoduchšie vysvetlenie je asi to správne no :/ Po pravde som sa do nej veľmi zaľúbil. Niekedy sa stretnú tí správni ľudia v nesprávny čas. No, je to zvláštne, celé, každý nás má za párik, dnes jej kamarátka moja gratulovala akého má milého priateľa a nič nenamietala len sa usmieva. Ľudia nám gratulujú a tak k vzťahu a nič vtedy nenamieta. No je to dievča mojich snov a nechcem to pokaziť.

• Citovat
  • Nahlásit
včera v 06:34
@Anonymní píše:
Najjednoduchšie vysvetlenie je asi to správne no :/ Po pravde som sa do nej veľmi zaľúbil. Niekedy sa stretnú tí správni ľudia v nesprávny čas. No, je to zvláštne, celé, každý nás má za párik, dnes jej kamarátka moja gratulovala akého má milého priateľa a nič nenamietala len sa usmieva. Ľudia nám gratulujú a tak k vzťahu a nič vtedy nenamieta. No je to dievča mojich snov a nechcem to pokaziť.

Myslím si, že je potřeba spadnout z toho obláčku na zem a otevřít oči. Podle mě vztah zatím nechce nebo ne alespoň s tebou, to ti vlastně i řekla. Zkusil bych při setkání trochu přitvrdit a třeba se ji pokusil svést. Pokud se to podaří, tak je možnost, že se u ní také city časem dostaví. Pokud nic víc chtít nebude, tak tam je to jasné a je na tobě jestli chceš žít falešnou představou nebo to ukončit a zkusit štěstí třeba někde jinde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
včera v 09:03

Mama mi poradila ju požiadať o ruku. Aby vedela že to myslím vážne a počkám na ňu. No neviem čo si o tom myslíte?

• Citovat
  • Nahlásit
včera v 10:18
@Anonymní píše:
Mne je 27 jej 26, ja introvert ona tiež, ale mám aj extrovertnú časť ona tiež. Ona precestovala časť sveta a ešte vraj nikoho nemala.

Takže po mojom rozchode sme sa po čase začali opäť stretávať, poznali sme sa dlhšie. Začali sme chodiť spolu na výlety, po horách a venovať sa spolu naším spoločným záľubám. Pre mňa by bola ideálna priateľka hneď som to začal smerovať von len z priateľstva. Dotyky, pusy na pery a podobne. Vyzeralo to sľubne ale stále mi tam chýbala taká iniciatíva aj od nej. Myslel na ňu, niečo jej dal malé, napísal cez deň, poprial dobrú noc, dobré ráno. Stále som ju všade volal. A prežili sme krásne spoločné výlety. Spolu hodiny v horúcej termálnej vode, hladkal som ju, bola pritúlená. No a potom keď som už naozaj nechápal ako to je, lebo mi chýbala spätná väzba ale nebránila sa dotykom, bozkom a podobne, som sa o tom s ňou porozprával. Povedala, že to vidí skôr na kamarátstvo, že ona ešte nevie sama čo chce, a chce cestovať a nechce nikomu ublížiť.

Samozrejme som ešte trošku bojoval ale potom to vzdal, von som ju už nemohol dostať, bála sa Covidu a tak. Ja som chodil všade s hocikým a keď išla s nami, choval som sa k nej pred nimi ako ku kamarátke. No a proste som k nej ochladol. Tak a teraz poslednú dobu už jej Covid nevadí a opäť ma vola a sme spolu denne skoro. A opäť mi pomotala hlavu, :D Pusa na pery, len my dvaja po nociach sa túlame po horách, lebo ja mám cez deň veľa práce. Ale teraz spala u mňa a ľahla si na druhú posteľ hlavou odo mňa. Proste je to také zvláštne, :D Každý hovorí ako sa k sebe hodíme, a podobne myslia si že sme pár ale ja neviem čo sme. Najhoršie je že za 3 mesiac chce odísť zas do sveta na rok. A ja jej mám opäť plnú hlavu :D Tak zvláštne sa chová, proste u inej baby viem že nič nemá záujem, alebo u bývalej som vedel jasne že má a mám zelenú. Ale tu neviem ako sa k nej chovať, či ako ku kamarátke, partnerke alebo niečo medzi?

Čo mám robiť poraďte,

Co chces slyset. Taha te za nos. Radim ji odstrihnout a nevidat. Nechce tebe, ale uziva si, ze nekoho pritahuje. Klasika.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
955
včera v 10:52
@Anonymní píše:

Tak to mě mrzí, ale asi bych to nechala být. Trochu bych omezila kontakt. Uvidíš, co bude až se vrátí z cest. Držím palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
955
včera v 10:53
@Anonymní píše:
Mama mi poradila ju požiadať o ruku. Aby vedela že to myslím vážne a počkám na ňu. No neviem čo si o tom myslíte?

Ježiši, NE!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
včera v 20:08
@Taktinevím píše:
Tak to mě mrzí, ale asi bych to nechala být. Trochu bych omezila kontakt. Uvidíš, co bude až se vrátí z cest. Držím palce

No ja sa len tak nevzdám určite :D

• Citovat
  • Nahlásit
2394
včera v 20:41
@Anonymní píše:

No to je teda rada jak stehno. Hodně štěstí :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
760
dnes v 13:47
@Anonymní píše:

Vždyť spolu ani nechodíte! Jak požádat o ruku? :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat