Opatovice n.L.-Baby trend, kočárek Kiddo

1993
28.5.06 09:40

Opatovice n.L.-Baby trend, kočárek Kiddo

Tuhle prodejnu mohu jen ajen doporučit. Je to v areálu Vesna a tak kdo to máte blízko, jeďte se tam mrknout. byly jsme tam vybírat už před 3 lety s kamarádkou a teď jsem tam koukla znovu - tentokrát pro sebe. Musím říct, že ten výběr kočárků mne překvapil, super milá obsluha a dokonce nabízejí záruční a pozáruční servis do hodiny. Už jsem si tam jeden předběžně vybrala - Kiddo 06, je moc fajn, jde z něj udělat potom sedačka a cena je úplně super. Mají tam i autosedačky, postýlky atd., takže až si pro kočárek pojedu, tak tam nakoupím asi všechno. Já nakupuju nerada a když tohle bude při jednom, tak je to pro mě super nejlepší řešení.
Holky z okolí Pardubic a Hradce, fakt to stojí za to. Já u nás v 3 prodejnách neviděla dohromady tolik, kolik tady najednou… A až ho vyzkouším, tak podám reference. To ale ještě chvilku bude trvat…
Není tu někdo, kdo už ho má a má tedy s tímto kočárkem nějaké zkušenosti????! :wink: :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2907
28.5.06 10:00

Ahoj
Já bych do tohodle kočárku asi nešla. Podle všeho je velký výběr i bezva servis…nicméně ten servis je asi hodně využívaný. My máme jiný kočár a za dva roky stačilo jen párkrát přifouknout kola.
Kamarádka má kočárek Baby Trend trojkombinaci a za rok a kousek už tam byly minimálně 4× většinou vždycky s kolečkem. Nějak se vyčvachtaly ložiska nebo co. Pravidelně minimálně jednou týdně píchne kolečko :-( což je taky dost na nic. Už si koupili i kolečko náhradní, aby vůbec mohla chodit s kočárem na procházku a nemusela se bát ,že povleče domů kočár s prázdným kolem. Asi slabé pláště…nevím neumím si to vysvětlit.
Možná měli jen smůlu na nějaký nepovedený kočárek. Jinak kočárky této značky hojně potkávám.
Maky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
94
28.5.06 15:43

Ahoj, já jsem měla kočárek z Opatovic na prvního syna. Poruchový nebyl, měli jsme psa, tak mi vyhovovalo, že projede v pohodě všechno - louky, pole, les. Zato byl ukrutně těžký, sama jsem ho do auta nezvedla. Dnes jsem už zhýčkaná Inglesinou a Jané, takže bych do něj znovu určo nešla. Myslím, že jsou i za ty peníze lepší kočárky :? Jinak co se týká toho obchodu - mají tam sice hodně kočárků, ale je to spíš hodně kusů (barev) od cca pěti druhů. To už je podle mě stokrát lepší John Nell v HK nebo Dětský svět (ráj?) v Pardubicích, kde je mnohem lepší výběr z různých typů a značek. Hanka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
89
28.5.06 16:17

Ahojky,
já jsem si kočárek v Opatovicích kupovala před 3 lety na doporučení kamarádky. Líbil se mi,že je hodně prostorný a i ta cena byla fajn. Bydlíme v Jičíně - něco kolem 50 km od Opatovic. Říkali jsme si,že kdyby něco, tak nebude problém tam zajet. Jenže jsme netušili,že ten servis celkem hojně využijem. Dost často se nám stávalo,že začlo upadávat kolečko a museli se tam měnit nějaká ložiska nebo pérka. V servisu byli vždy milí a ochotní,ale byla to dost otrava. Nejednou se mi stalo,že jsem celá vzteklá táhla domů kočárek na 3 kolech. :x Jířu jsme v něm vozili asi 14 měsíců, pak jsem tam kočárek odvezla, nechala si udělat kompletní servis a koupili jsme si novej sporťák - máme trojkolku od X-landeru a jsme max. spokojeni.
Na léto čekáme druhé mimi, počítám s tím, že to nejnutnější odvozím v kočárku z Opatovic - pokud to kočárek a mé nervy vydrží a jen co bude mimi sedět, poputuje pěkně do sporťáčku.
Nevím, jak jejich nové modely, ale já bych do kočárku z Opatovic po druhé už rozhodně nešla. Je sice prostorný,Jířa se mi tam vešel s fusakem i na roce a v pohodě se v něm vyspal, ale ty problémy s kolečkem… hrůza. :x
Je možné, že jsme měli smůlu na kočárek,a že jinak je to v pohodě. Kamarádka co měla ten samý tip byla na opravě jen jednou - taky s kolečkem a jezdila s ním do 3 let malýho.
Přeju dobrý výběr.
Ahojky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
91
29.5.06 00:16

Ahoj,
máme taky kočárek z Baby Trendu - Triga. Je velmi prostorný a krásně dlouhý (98cm). Používám ho denně skoro rok a reklamovala jsem na něm jen švy, které se mi nelíbili a opravdu to do hodiny opravili jak bylo přislíbeno v reklamačním řádu. Nechali jsme si ho ušít z kombinace barev, které se nám libili, což se mi vyhovovalo, protože jsem zatím stejný nepotkla. U jiných to takhle nejde. Krásně povolil a houpe se jedna báseň. Většina kamarádek má kočárky tvrdé a připadá mi, že z miminek vytřesou duši. Co se týče váhy jsem nijak nesrovnávala, ale zas nějak těžký mi nepřipadá. Zvládne ho vynést do 1. patra i můj 12 letý syn. Jediné co bych vytkla je volnější boudička, když je kočárek sklopený do sedačky (není zapřená), ale je to prostě jen plast, že a nemůžu od toho chtít zázraky. Celkový dojem je velmi kladný a šla bych do něj znovu. :)
Papaja

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1993
29.5.06 09:47

Ahoj, tak koukám, že jste mne potěšily i nepotěšily zároveň. Triggu jsem okoukovala někdy předloni, ale teď ani nevím, jestli jsem ji tam ještě viděla. Navíc tehdy jsem ji nepotřebovala…
Já si teď vybrala to Kiddo, jsem z něj nadšená, a navíc jsem si ho už zálohovala, takže si ho i koupím a budu doufat.
Nemáte někdo zkušenosti přímo s tím Kideem 06? Asi moc ne, prototže podle mne to 06 znamená, že to je nový model letošního roku…
Já nejsem ani z HK ani z Pard., ale občas tam jezdíme, tak kouknu i do tamtěch prodejen.
Kámoška si předloní koupila Jané za 21000,– protože jí žádný jiný nepřišel dost dobrý a po 4 měsících ho prodávala. Koupila si jiný (napamatuju značku ale taky byl drahý) a také ho po čase prodávala, protože se jí s ním špatně jezdilo. Nakonec skončila u kočárku z bazaru a s ním dojezdila až do sedačky, kterou jezdí teď. Takže ani drahá super znčka nezaručí, že to je vyhovující kočárek pro všechny!
Díky a ahoj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
94
29.5.06 15:25

Jé, Triga - to je to, co jsme měli! Já jsem si nemohla vzpomenout. Dělají je určitě i teď, ale jsou už vylepšené, mají i klimatizaci v boudě. My jsme k tomuto kočárku koupili i golfáč a tehdy mi přišlo, že se úžasně lehce ovládá. Na druhého syna jsme pořídili Inglesinu Magnum a když jsem poté vytáhla golfky, s hrůzou jsem zjistila, že proti Magnum se s nimi strašně nadřu … No myslím, že člověk je spokojený, dokud si nezvykne na lepší (aspoň já). Jinak u kamarádky jsem zkoušela taky drahý kočár (od Chicca), který byl úplně neovladatelný (zlatá Triga :) ) Mimochodem Trigu jsme koupili za 8000 a prodali za 3000 a Inglesinu koupili za 10500 (v akci) a prodali za 8000, proto si myslím, že investice do kočárku se vyplatí. Ať se vám dobře jezdí (s čímkoli :D ) Hanka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama